Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 161

to coach:ja to mam doma taky myslim ze se to menuje VACSY je to fakt dobra vecicka

to Cpt. Pierre:nevym nevym mozna jsem to dobre nepochopil ale podle toho co pises tak obsah toho sacku by se vysal(byl by ve vysavaci)

Old Post 03-06-2002 v 21:17 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rejdn
Nový Člen

Karma uživatele rejdn - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 9 

plíseň Příspěvek č. 162

to andrey: newim proč bys vyhazoval palice, na kterých se udělala plíseň. Mě loni zplesnivěla litrovka palic a teprve potom to byl fakt hustey masakr

Old Post 09-06-2002 v 16:03 PM
rejdn je offline   Profil uživatele rejdn   Find more posts by rejdn   Foto galerie člena rejdn   Click here to Send rejdn a Private Message   Add rejdn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Králíčku Příspěvek č. 163

tys nedával bacha! Nahoře ten pytlik normálně zamotáš a tamtudy projde jen vzduch!Samozřejmě to nesmíš dotáhnout úplně a nesmíš to mít zase moc volný...

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 09-06-2002 v 22:02 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

Palec nahoru Cpt. Pierre Příspěvek č. 164

Vse se vyresilo a vakum se muze vesele vyrabet

Old Post 09-06-2002 v 22:09 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrey
Stálý Člen

Karma uživatele andrey - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31  

2 rejdn Příspěvek č. 165

No já bych takovou sračku nehulil to bych musel bejt fakt na suchu....No je to tvoje věc... kuř si co chceš...
ale já bych na to asi neměl žaludek....

Old Post 09-06-2002 v 22:22 PM
andrey je offline   Profil uživatele andrey   Find more posts by andrey   Foto galerie člena andrey   Click here to Send andrey a Private Message   Add andrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rejdn
Nový Člen

Karma uživatele rejdn - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 166

andrey: to ja sem to zas tak nehulil, spis to daval do bramboraku a tak, ale slapalo to fakt brutalne

Old Post 11-06-2002 v 19:06 PM
rejdn je offline   Profil uživatele rejdn   Find more posts by rejdn   Foto galerie člena rejdn   Click here to Send rejdn a Private Message   Add rejdn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roofer
Stálý Člen

Karma uživatele roofer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 34 

Zdraví Příspěvek č. 167

Hele, možná se na to dívám z moc zdravotního hlediska, ale (když už musíš) je lepší plíseň kouřit než ji jíst, co?

Roofer the PEACEMAKER

Old Post 08-07-2002 v 22:33 PM
roofer je offline   Profil uživatele roofer   Find more posts by roofer   Foto galerie člena roofer   Click here to Send roofer a Private Message   Add roofer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 168

Inu, nevim - produkty metabolismu plisni (aflatoxiny), byvaji krome toho, ze jsou dost jedovate, docela dost karcinogenni ....

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 09-07-2002 v 07:17 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 169

Rejdn,roofer.....

Hulit bych to dokázal, jen kdybych byl fakt bez. A jíst to? Ó bože 1.-karcinogeny jsou opravdu prevíti zkurvený
2.-nemám rád, když je mi špatně
3.-jako hermelín to určitě chutnat nebude

Old Post 19-07-2002 v 14:48 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 170

nekde v indii nebo kde se to susi tak ze se kus kytky zlomi a necha zeschnout venku. tady je ale risk, ze muze zaprset nebo tak a cely by to bylo v loji. nebo si pockej az doma nikdo nebude, vem palice, rozpal troubu strc to do trouby a az se to zacne kroutit a kourit se z toho, tak to vytahni a mas to suchy. cet sem o tom na nejaky strance, menuje se to salavy suseni. praktikuju to pri prubezne ochutnavce a vzdycky je to dostatecne suchy aby to tahlo.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 04-08-2002 v 13:30 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 171

Tu troubu bych viděl až jako poslední možnost a možná ani tak bych do toho nešel. drinker hulič určitě sám ví, jakej je rozdíl mezi týden-14dní poctivě sušenou kytkou a mezi rychlosuškou v troubě. Taková ganja škrábe v krku jako prase a zničit takhle 15 krasavic by byla nebetyčná škoda. Na tom poli by to možná šlo, ale musel bys tam asi postavit nějakej přístřešek což taky není žádná prdel. Jinak jsi docela frajer:"Zasadíme a pak uvidíme, nějak se to vyřeší"-docela mi to připomíná můj životní styl .

Ještě mě napadlo jestli nemáte v baráku nějakou nepoužívanou místnost, třeba sušárnu nebo nějakou jinou sklepní cimru kde není vlhko, tam by to snad taky šlo.

[Edited by Al-Ban on 04-08-2002 at 04:20 PM]

Old Post 04-08-2002 v 15:16 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 172

Nemuzes to soupnout treba na pudu, v papirovych pytlich ?

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 05-08-2002 v 09:03 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 173

já z důvodu nedostatku místa, ale i proto, že mě to tak přijde lepší, prostě po sklizení kytek, pěkně vostřihám ty nejlepší palice co pak budu hulit, a ty pak pěkně dávám sušit do obyč skříňě (v paneláku je suchej vzduch, jde to tam náramně), nechám je prostě ležet na poličce v zavřený skříni a sušim, a řek bych že to ani moc nesmrdí(jen když skříň votevřu ), hlavně se na to nepráší!

těch nejlepších palic je z kytky velikostně to nejmenší, pak votrhám listy a ty jdou hned do mrazáku na vaření, stonky hned vyhodim, a tim pádem potřebuju o dost míň místa, než kdybych sušil zbytečně celý velký kytky, zdar

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 05-08-2002 v 09:57 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Floger
Nový Člen

Karma uživatele Floger - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 174

Já bych to taky dal do nějaký nepoužívaný místnosti. Já vždycky sušim na půdě, kam skoro nikdo nechodí. Když svítí slunce a je hezky, je tam docela sauna a sqvele to schne a když prší vlhko se tam nedostane

Mám životní pointu zabalenou v jointu

Old Post 05-08-2002 v 10:33 AM
Floger je offline   Profil uživatele Floger   Find more posts by Floger   Foto galerie člena Floger   Click here to Send Floger a Private Message   Add Floger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 175

ja mam na tenle rok naplanovany(kdyz mi to nekdo nesklidi)strcit vetve s palicema do starej vypnurtej lednicky.

slysel jsem ze je dobry to mit ve tme a beze pristupu vzduchu a to ta lednicka splnuje na 99%

tak uvidim.

Old Post 05-08-2002 v 12:37 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Bez přístupu vzduchu? Příspěvek č. 176

To mi přijde nějaký divný, kde jsi to slyšel? Vždyť to bys měl ty kytky za chvíli plesnivý. Já naopak slyšel, že je dobrý na ně pustit nějakej menší ventilátor, aby ten vzduch zbytečně nelelkoval na jednom místě .

Old Post 05-08-2002 v 15:13 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4197110 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív