Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Cervene oci - red eyes
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12
Autor
Téma 
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 161

citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa
Vizííínky jsem si jel asi půlroku v kuse ( rodinné, pracovní a vzdělávací důvody). Teď, když je už asi 2 měsíce nekapu, mi příjde, že si ty voči zvykly .. dam si prda, dva, a mam voči jak čínskej svářeč v chlorovanym bazénu :/

ŘEŠENÍ?


Hulit víc.

Já visinky nekapu, hulim jak to de a nic me nečervená
Jenom nesmíš zanedbavat trénink

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 10-10-2011 v 11:14 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabman
Nový Člen

Karma uživatele cannabman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 4  

biele oči Příspěvek č. 162

Čaute. Chcem sa opýtat či po dlhšom a pravidelnom hulení, sú oči belšie. jasne že ked ste zhulený. máte to tak alebo vitee o tom nečo? Dikes

Old Post 16-11-2012 v 16:03 PM
cannabman je offline   Profil uživatele cannabman   Find more posts by cannabman   Foto galerie člena cannabman   Click here to Send cannabman a Private Message   Add cannabman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 163

no já je mám po brčkách spíš doruda

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 16-11-2012 v 16:09 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ATI
Nový Člen

Karma uživatele ATI - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 164

ja ked dávam brčká tak sa tažko spoznáva či som higt alebo nie ale ked dávam bongy tak 2-3 tak nemám červené to už prešlo ale sú strašne padnuté a unavené záleží aj na modelu in,out 10% alebo 18% thc toto vše

Old Post 16-11-2012 v 16:16 PM
ATI je offline   Profil uživatele ATI   Find more posts by ATI   Foto galerie člena ATI   Click here to Send ATI a Private Message   Add ATI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 165

jako u mne to trvalo dlouho nez mi oci aspon trosku prestaly krvavet tak 7letale ted uz my tolik nerudnou. je to ale jen tim,ze si clovek vytvori toleranci, tzn. ze je i min zhulenej.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 16-11-2012 v 16:28 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 166

presne tak, podle oci poznam jak moc jsem zhulenej, jeste se mi nestalo ze bych mel kvalitni stav a zaroven mel nezarudle a nespadle oci...

Old Post 16-11-2012 v 16:58 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 167

No popravde ono asi i záleží na tom kolik hodin nejíte, třeba ve škole nekdy nestíhám/nejím a pak po škole dem na brčko a hned totál bílej ksicht a propadlý voči, a ani to nemusí bejt extra stávek ... a červený oči jako takový dělaj extra naky modýlky některý zase vůbec ne, nebo aspoň u mě

Old Post 16-11-2012 v 17:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 168

Vždycky se nemůžu vynadívat, když mám správně pekelnický oči. Prej pomáhá nějakej visine, ale nepotřebuju řešit ... naštěstí

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 17-11-2012 v 01:22 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 169

Ja mivam cerveny oci jen malokdy... Vetsinou vecer kdyz cucum dlouho do monitoru nebokdyz jedu v noci nikam autem tak to me pak i bolej ale to je.treba 2x do roka...

Old Post 17-11-2012 v 02:21 AM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunking
Stálý Člen

Karma uživatele sunking - 89% PěstitelskáKarma uživatele sunking - 89% PěstitelskáKarma uživatele sunking - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 170

neide len o rudý ale i lesklý a malý, ja používam sanorine 0,5% pre alergikov ale len do práce nech vypadám normálne

Old Post 17-11-2012 v 07:54 AM
sunking je offline   Profil uživatele sunking   Find more posts by sunking   Foto galerie člena sunking   Click here to Send sunking a Private Message   Add sunking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabman
Nový Člen

Karma uživatele cannabman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 171

Jako ja nemám problém s červenými očami, len som si všimol, že v poslednej dobe ich moc červené nemám a v poslednej dobe hulím každý deň. Tak som sa opýtal. S tými modelami asi aj súhlasím, pri niektorých viac a pri niektorých menej. Teraz kúrim out taký do pohody, žiadna rozjebávka, ale už by to chcelo nečo silnejšie, nejaký dobrý indoor, na úplné odpálenie

Old Post 17-11-2012 v 09:54 AM
cannabman je offline   Profil uživatele cannabman   Find more posts by cannabman   Foto galerie člena cannabman   Click here to Send cannabman a Private Message   Add cannabman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 172

Co jsem tak postřehl tak to záleží samozřejmě na huliči a taky na kvalitě materiálu (hnojky, chlofofil atp). Používám Visine ale nejlepší je co nejchladnější voda do dlaní a párkrát opláchnout oči, účinej je takovej nejpřirozenější a funguje to i když visine už nezaberou

Old Post 17-11-2012 v 11:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabman
Nový Člen

Karma uživatele cannabman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 173

S tým opláchnutím očí mam aj ja celkom dobré skúsenosti

Old Post 17-11-2012 v 12:41 PM
cannabman je offline   Profil uživatele cannabman   Find more posts by cannabman   Foto galerie člena cannabman   Click here to Send cannabman a Private Message   Add cannabman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sweetweed
Stálý Člen

Karma uživatele sweetweed - 100% PěstitelskáKarma uživatele sweetweed - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 174

zdar, hulim celkem enormě asi 6 let, ale nikdy sem neměl rudé oči ač sem cítil pálení, tak oči mám vždy bílé, nicméně kámoš at si zahulí co si zahulí, tak má kukadla jak karkula čepeček:-)

Old Post 17-11-2012 v 14:50 PM
sweetweed je offline   Profil uživatele sweetweed   Find more posts by sweetweed   Foto galerie člena sweetweed   Click here to Send sweetweed a Private Message   Add sweetweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 175

Červený oči vyřeší Visinky, ale s pytlema pod očima je to horší .

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 17-11-2012 v 15:06 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 176

Hehe, skleněný voči a sedmnimílový pohledy ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 17-11-2012 v 22:57 PM

Old Post 17-11-2012 v 20:04 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6116120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív