Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Priprava skrine 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Maestro
Stálý Člen

Karma uživatele Maestro - 38% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 161

Myslím že teorie hermeticky uzavřené skříně není rálně možná, takže já osobně hlasuju pro větráky, pasivní přívod vzduchu a teorie o podtlaku jsou zajímavé ale proč to dělat složitě, když můžeme jednoduše

Old Post 30-10-2004 v 17:25 PM
Maestro je offline   Profil uživatele Maestro   Find more posts by Maestro   Foto galerie člena Maestro   Click here to Send Maestro a Private Message   Add Maestro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 162

protoze mame jen omezeny pocet der a vetraku

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 30-10-2004 v 17:35 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maestro
Stálý Člen

Karma uživatele Maestro - 38% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 163

PC větrák=+-100,-

Old Post 30-10-2004 v 17:54 PM
Maestro je offline   Profil uživatele Maestro   Find more posts by Maestro   Foto galerie člena Maestro   Click here to Send Maestro a Private Message   Add Maestro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 164

Nemluvil jsem o dvou odtazich vedle sebe ale o jednom odtahu osazenem dvema sacimi ventilatory ZA SEBOU. Takove ventilatory pak maji vetsi vykon proti odporu. Ufouknou vetsi vysku vodniho sloupce ktera se u ventilatoru udava. Je to vlastne jako bys ten pritahovy ventilator posunul z opacneho konce skrine primo k tomu odtahovemu. O hermeticke izolaci skrine jsi prave mluvil ty v souvislosti s tim, ze tam mas pritahovy vetrak. Pokud mas ve skrini podtlak, tak hermeticnost skrine neresis. Skviry nevadi protoze jimi proudi vzduch do skrine a ne ze skrine ven. Myslim si, ze bezny 12V vetrak s vykonem 70 CFM vytvori ve skrini dostatecny podtlak aby vzduch neodchazel jinudy nez prave pres ten vetrak.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 31-10-2004 v 11:04 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tysh
Nový Člen

Karma uživatele tysh - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 4  

Palec nahoru Příspěvek č. 165

...tak v první řadě po pročtení celého threadu moc moc moc chválím a hned posílám K+ za snahu
Jsem na tom teď dost podobně jako ty, mám 1. skříň 400W a největší problém řeším s teplotou v rozmezí od 22 - 35 °C pak s odvětráváním. Je to taková komora, zděná s miniokýnkem u stropu, tak jsem si myslela, že to jako odtah bude stačit. Jinak na vršky kytí mi fouká jeden sunon, který si ale bere vzduch uvnitř skříně. Vlhkost po dobu růstu jsem po dlouhých bojích nakonec úspěšně udržela v rozmezí od těch 60 - 90% díky mokrejm hadrům apod... Tak doufám, že teď po přepnutí na květ se mi jí podaří bez problémů postupně snížit, páč mi kytí ještě pořád hrozně rostou. I přes všechny tyhle nepřízně jsou kytí moc krásný, rozvětvený, troche přerostlý díky pozdějšímu přepnutí na květ, ale jinak jsou to holky šikovný Potřebuju ale vysvětlit blíž trochu ten odtah. Ještě nemám koupenou ani tu hadici - líbí se mi ta bílá, co jsi koupil ty - jsi s ní spokojený, nebo jsi našel nějaké mouchy? No a aby to byl odtah od stínítka tak prostě tu hadici k němu připevním a jak to udělám s jejím koncem, protože logickou dedukcí když chci aby to fakt odtahovalo, tak by na konec tý hadice měl přijít větrák, ale opačně? jak to funguje třeba na hospodách? máte někdo nějaký tip, nebo foto jak by to mělo vypadat? celý grower mám dost prostudovaný, ale ne možná nejlépe, tak pěkně prosím o radu jak to má fungovat? dík moc, a jináč ať se ti daří!!!

I love you Mary Jane !!!

Naposledy upravil tysh 01-11-2004 v 15:12 PM

Old Post 01-11-2004 v 14:50 PM
tysh je offline   Profil uživatele tysh   Find more posts by tysh   Foto galerie člena tysh   Click here to Send tysh a Private Message   Add tysh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 166

Toz diky moc za K+. TU bilou hadici muzu jen doporucit, je naprosto bezproblemu. Dalsi poznatek je, ze je treba odtah z hadice udelat, co nejkratsi, aby ti to vetrak profoukl. Jinak pripevneno to mam dle navodu z kartovu, viz nekde vyse, na zadni cast skrine a ze zadu mam taky pripevneny ten sunon, ktery vhani vzduch dovnitr do hadice.

Jinak pokud jedes ze seminek a rust, tak to hodne stesti v vyskou rostlin. Ja svitil rizkum rovnou 12/12 a zastavili se tak, ze mam max 15cm ke stropu misto na zvednuti lampy.

Jinak teplota mi ted v teplych dnech, kdy venku bylo k 20 stupnum, vylezla az na 35 pod lampou. Nechci kytky znovu spalit, takze chystam odtah ve strope skrine, coz by melo byt idealni.

Vcera bylo kytkam mesic! Takze jeste tenhle mesic a bude sklizen. DOufam, ze se mi nepremnozi zase nejake breberky.

Takze TYSH, pilne pestuj, jsem zvedav na vysledky.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 02-11-2004 v 09:05 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 167




Uz dlouho jsem nevlozil zadne foto. Je to tim, ze totalne nezvladam casove vubec nic a jeste se mi rozhodilo ostreni na digitalu. Je sice po zaruce, ale ve ctvrtek to nejak zaonacime a treba zaruku opet uznaji

Jinak na fotkach jsou kytky v regeneracni vane na postrik proti sviluskam. Dnes jsou na druhe kolo.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 02-11-2004 v 09:27 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 168



Tak to je aktualni situace ve skrini. Teplota: max 32, min 22. Vlhkost max 55, min 30.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 02-11-2004 v 09:30 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tysh
Nový Člen

Karma uživatele tysh - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 169



Díkec, ale stejně tomu odtahu moc nerozumim - tobě vhání ten sunon vzduch tou hadicí z vrchu k lampě? zkus to pls vyfotit, když ti nebude zlobit foťák.
Jináč měla jsem řízky a v 21. dni růstu mi připadly malý - čéče viděla jsem to předtím jenom tu na fotkách, ale v reále ještě ne, no a pak když měli těch 25 cm v 29. dni, tak mi tu bylo doporučeno okamžitě přepnout - no holt příště budeme chytřejší
Jinak kytky spálený kupodivu nemám, ale bojím se parazitů a plísní. Asi 5 dní mi v růstu lítali kolem květináčů malý mušky, ale pak naštěstí zase zmizeli...

Takhle vypadaly kytí 2. den po přepnutí na květ - fotky z růstu mi bohužel byly z foťáku vymazány

Naposledy upravil tysh 02-11-2004 v 16:58 PM

Old Post 02-11-2004 v 16:31 PM
tysh je offline   Profil uživatele tysh   Find more posts by tysh   Foto galerie člena tysh   Click here to Send tysh a Private Message   Add tysh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tysh
Nový Člen

Karma uživatele tysh - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 170



No a takhle se vytáhly za 8 dní po přepnutí na květ - je to focený za svitu luny, takže kvalitka nic moc...

Takže zatim čajes

Naposledy upravil tysh 02-11-2004 v 16:59 PM

Old Post 02-11-2004 v 16:43 PM
tysh je offline   Profil uživatele tysh   Find more posts by tysh   Foto galerie člena tysh   Click here to Send tysh a Private Message   Add tysh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 171

chlape preju at ti to vyroste krasne..taky ted du do 400w tak doufam ze nam to pude obema....luckyGROW

Old Post 02-11-2004 v 19:52 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 172

tysh: tys to teda rozjela moc pekne. Pujcil jsem fotak a mam par maker ze skrine. Zkusim ti vyfotit ten vetrak, ale ja mam ted skrin u zdi, takze se to bude delat dost spatne.

Jo a odesel mi muj maly cerveny vetrak na ofukovani rostlin. Sel do vecnych lovist a uvnitr skrine to smrdelo jak v nemocnici. Odtah bych mel udelat idealne jeste dnes, ale ceka me divadlo, takze to asi nedam.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 03-11-2004 v 15:38 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 173



Mam tu pro vas par maker, kamaradka zapujcila Olympus, ktery kupodivu funguje.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 03-11-2004 v 15:44 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 174



Dalsi makros. Vse orezano a zmenseno na 640xNECO

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 03-11-2004 v 15:46 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Kolik co zere wattu Příspěvek č. 175

Pomeril jsem kolik wattu mi zere skrin. Takze pro zajimavost:

400W + 2x Sunon - cca 570W
pocitac + monitor - cca 210W
vypnuty pocitac + monitor - cca 40W
(patral jsem, co tolik zere a je to monitor!! Mam 21")
vypnuta tiskarna - cca 5W
stanby vez Panasonic - 0W
(dobre vyrobeno)
varna konvice - cca 1900W

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Naposledy upravil cityman 07-11-2004 v 10:09 AM

Old Post 07-11-2004 v 08:50 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 176




Delal jsem trochu upravy ve skrini. Udelal jsem odtah ve strope. Takze momentalne mam okruh na coltube (1 vetrak) a ve strope mam odtah (druhy vetrak) plus dira u podlahy, kde byl puvodne vetrak vhanejici cerstvy vzduch. Ten jsem zatim vyhodil. Takze pouze s temito dvema vetraky (strop a cooltube) dosahuji stejnych teplot jako s pritahem cerstveho a foukanim stolniho vetraku vevnitr (ten uz se dofoukal do vecnych lovist, nesvedcilo mu 24 hodinova sluzba). Docela me to prekvapilo. Je to takhle lepsi, jen potrebuju cerit vzduch jeste uvnitr, musim zakoupit dalsi retro stolni vetracek.

A posledni fotka je pro TYSH. Foceno ze skrine dolu. Je to zadni strana, jak mam prichycen vetrak ke skrini na tu kartonovou pridelavku, co je nekde vyse popsana jeji vyroba. Vetrak drzi na vrutech, kosmicka paska je tam jen, aby nefoukal vzduch i mimo urcenou diru.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 07-11-2004 v 09:03 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2015 - Prvy Indoor 400w - 0 odpovědí
29-09-2012 - Predelavka skrine - 3 odpovědí
18-05-2007 - Stavba skrine - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6876100 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív