Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 145

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
Po odstraneni tech nemocnych listu se zacinaji tvorit misto nich nahradni cca 5-6 listu .
Takze problem pravdepodobne pretrvava nebo jsem tyhle listy napoprve prehledl,coz pochybuju.
Uz jsem z toho fakt zoufalej protoze jsem posledni tyden 100% neprelil a plagron me odpovedel ze 3+3ml je na tak starou kytku opravdu malo a spaleni plagronem v tak zoufalych davkach je udajne nemozne.(rozepsal jsem jim moje hnojeni)
Doporucovaly prejit v co nejkratsi dobe na 4+4ml A B.

Tak potom nevim kde je zakopany pes,co delam spatne.
Mozna jen ze TD je presprilis citliva a narocna pro zacatecnika jako jsem ja.

PS- je to foceno na dennim svetle a prave takovouhle barva maji,ted barva sedi.


Těch pár listů s flíčkama,to je v spdních částech kytky..?
To vůbec neřeš,při zalejvání tuhle kapka a támhle kapka ucintne a na listu to pak udělá flek,to nic není...

Old Post 25-05-2012 v 10:18 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 146

Jsi fakt zabedněnec nebo co, umíš česky?? asi ne, víš, co znamená slovo jestli?????????

já se ptal jestli má spálený listy z přehnojení, on odpověděl, že ano, podle fotek nic vidět nebylo, dávky jsem neznal!!!!!!!!!!!!!! bylo to dávno před tím, než to co tady vytahuješ!!!! jen jsem projevil zájem o pěst, nic jiného, omlouvám se Ti za to...

dál jsem to neřešil, tvl co to je za prudiče, vykašli si na to prosím... už se začínám vytáčet, jsem se odhodlal přispívat do jiného threadu než svého, nikam nikomu nic necpu, mám svoje thready, tady jsem se odvážil občas něco napsat nebo poradit...

A už mi vytáčí to věčný přehnojování všeho, všichni to dělají, kytky spálený jak kráva a frajeři si myslí, jak se povedl flush... pěstujte outdoor, ať víte jak to má vypadat normálně v přirodě, bez chemky, kytky zelený až do konce, to tu půlka indoor machrů vůbec neviděla, to je pak těžký!! Vy znáte jenom žlutý listí na konci..

Old Post 25-05-2012 v 10:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 147

citace:
Původní příspěvek od microft
Ukončeme už tuhle debatu prosím, já nikde neradil hnojit málo, jedinkrát jsem nenapsal žádné číslo ani koncentraci, kterou by se mělo hnojit, jen jsem se ptal jestli nemáš spálený konce listů z přehnojení a ty jsi odpověděl, že ano.. To je vše.. Radil jsem hnojit opatrně podle barvy kytek, že ano... Ten 1. list je v klidu, ten 2. list vypadá klidně na PH, ale i drobet hladově, to je pár listů, to není nic... Jen přidej...


Nevim proč si tu lžeš do vlastní i do našich kapes,radils hnojiva ubrat a dvojitej proplach...předtím to podobně radil Grunger,ale ten to uznal a Butchovi se dokonce omlouval za přidělávání práce...
Úplně zbytečný křeče,tvoje křeče..

Old Post 25-05-2012 v 10:26 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 148

Takže nevíš, co znamená slovo JESTLI, dobře, přecenil jsem Tě promiň...

Old Post 25-05-2012 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 149

Tak za mna..plagron coco a&b je slabunke jak caj a typci od plagronu ti radili dobre..proste im pritlac a 2dcl na kytku denne je malo, takato kytka zozere klido i pol litra stym ze z kokosu ti ma cosik vytiect. takze takych 6-7 dcl na kytku denne ,kor pri tych vedrach!!
Ja som siel plagron coco a&b iba jedno necele kolo.A dosť ! Proste 2x1L hnojky nestaci ani na jedno kolo na 1m stvorcovy..takze si kazdy urobi obrazok o koncetracii..Podla fialovych rapikov a svetlozelenej farby bolo jasne ze su nedokrmene,to už je v oku a to som hnojil podla tabuliek.Fakt ale je ze som siel bez tych "zazracnych" boostrov ,takze ec bolo zakonite nizsie.
Inak v priebehu casu som sa vykaslal na rosenie uplne..podla mna zbytocne a v kvete dokonca kotraproduktivne,kto to kedy vydel aby zivyny padali z neba
Inak doporucujem nakup pH a EC metru,pest sa stane pohodlnejsi a vysledky nedaju na seba dlho cakat. Drzim palec a chlapi.. uz nevytahujte svoje ega ale snazte sa pomoct xD


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 25-05-2012 v 10:28 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 150

Zdar ..Hustá debata --
Muj názor k příspěvku 137--Foto č 1 - Přehnojené, zasolené ,špatné ph--prostě problém s výživou (ale kokos neznám nikdy jsem v něm nepěstoval)
Foto č 2 - přijde mi jako spálené přesvícené a hlavně to začíná od středu.. ale je taky vidět na kraji listu světlejší lem ---takže nedoživený ...
Přidal bych na hnojivech ..

Old Post 25-05-2012 v 10:28 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 151

Jak tu píše někde Eda45 --jestli je to na pár listech tak to neřeš dojede to v klidu..
čest zahradníci

Old Post 25-05-2012 v 10:32 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od microft
Jsi fakt zabedněnec nebo co, umíš česky?? asi ne, víš, co znamená slovo jestli?????????

já se ptal jestli má spálený listy z přehnojení, on odpověděl, že ano, podle fotek nic vidět nebylo, dávky jsem neznal!!!!!!!!!!!!!! bylo to dávno před tím, než to co tady vytahuješ!!!! jen jsem projevil zájem o pěst, nic jiného, omlouvám se Ti za to...

dál jsem to neřešil, tvl co to je za prudiče, vykašli si na to prosím... už se začínám vytáčet, jsem se odhodlal přispívat do jiného threadu než svého, nikam nikomu nic necpu, mám svoje thready, tady jsem se odvážil občas něco napsat nebo poradit...

A už mi vytáčí to věčný přehnojování všeho, všichni to dělají, kytky spálený jak kráva a frajeři si myslí, jak se povedl flush... pěstujte outdoor, ať víte jak to má vypadat normálně v přirodě, bez chemky, kytky zelený až do konce, to tu půlka indoor machrů vůbec neviděla, to je pak těžký!! Vy znáte jenom žlutý listí na konci..

Ale kolego,neblázni,dávky jsi znal,píše je Butch o příspěvek výše nad tím tvým,kde radíš ubrat a 2x proplach..lžeš...

PS: Outdoor pěstujeme,spousta z nás bez hnojiv,to fakt nejsi sám...
A ty už si fakt vytočenej..? No to sis přivodil svou povahou,peace..

Old Post 25-05-2012 v 10:33 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 153

Jsi už retard, nebo to děláš schválně? Příspěvek č. 75, co jsem tam znal??? Nic, tvl, to je konec, tady je řeč o tomhle, tam mi popsal popálený listy!! Ty tu řešíš příspěvel č.101, já o voze a ty o koze, asi tak, to co následovalo neřeším

edit: ty nám snad i čteš PM...

Old Post 25-05-2012 v 10:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 154

Kluci nehádejte se, já teď seděl ve skleníku, v jedné ruce cígo, v druhé lahváč, tak pěknej den, škoda nevidět ho dvakrát :-) no ne?
V neděli metu pro nový mimina Super Silver Haze a jsem totálně spokojenej, tak buďte taky.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-05-2012 v 10:40 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 155

citace:
Původní příspěvek od microft
Jsi už retard, nebo to děláš schválně? Příspěvek č. 75, co jsem tam znal??? Nic, tvl, to je konec, tady je řeč o tomhle, tam mi popsal popálený listy!! Ty tu řešíš příspěvel č.101, já o voze a ty o koze, asi tak, to co následovalo neřeším

edit: ty nám snad i čteš PM...


No hezky si se rozhicoval..
Já za to nemůžu,že si nepamatuješ kde co plácneš..
Nicméně v tomto voze,který mám na mysli,v př č.100 ti Butch jasně píše,že dávkuje 1,5ml týdně plus ještě proplachuje enzymy..
No a ty v př č. 101 teorizuješ o celkovým přehnojení a radíš tedy ubrat v hnojení a dvojitej průplach.. žádná pm,jen tvoje příspěvky..
Tak tě nevim,ale asi si se seknul a nějak to moc nedáváš..
Ale hezky si se rozjel.. a aspoň teď všichni víme,jak sme zvrhlý v tom našem indoor počínání a jak víme hovno o tom,jak maj vypadat správně živený kytky..
To víš,čověk se pořád učí... ,kor když je retard,jak píšeš,to jde pomalu..

to Doxenon :
Jj,tak SSH je to překvápko,na který se těšíš,jinak pravdu máš,chce to klid..

Old Post 25-05-2012 v 10:52 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 156

Tobě neodporovat, takový mají svojí pravdu... nech si to tady Butchi promazat, ještě se tady rozjede marketingová kampaň na Atami a je to komplet.. peace to yall, končím...

Old Post 25-05-2012 v 10:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od microft
Tobě neodporovat, takový mají svojí pravdu... nech si to tady Butchi promazat, ještě se tady rozjede marketingová kampaň na Atami a je to komplet.. peace to yall, končím...


Ale ta není moje,je to černé na šedomodrém,tvojí rukou...
Promáznout určitě,je tu hodně zbytečností a hloupostí.. Peace
Tak kampaň,říkáš..Hm,no já tu o Atami nikde nevidím ani zmínku,a ani myslim neuvidím..

Naposledy upravil EDA45 25-05-2012 v 11:10 AM

Old Post 25-05-2012 v 10:57 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 158

Nejrozumejsi je vyjadrit svuj nazor jen jednou a uz o tom s nikym dal nepolemizovat protoze je to zbytecny,nikdy to ta protistrana neuzna ze by se snad ona mohla mylit.
I kdyz uznavam kdybych o necem byl presvedcen na 100 % tak bych asi taky nebyl rozumnej a pral se za svou vec ale myslim ze toho tady bylo uz dost tak si chlapi podejte ruce a dejte si za pravdu protoze pravda byva vetsinou nekde uprostred,nebo ji muzete mit oba dva.
Jesli mi chcete fakt pomoct tak se nehadejte,PROSIM.
Hadkama se nic nevyresi a uz vubec ne problemy v boxu.
Vazim si rad od kazdeho a na me uz asi bude jen to vse spravne vyhodnotit.
Diky

Naposledy upravil Madical-Strains 25-05-2012 v 11:39 AM

Old Post 25-05-2012 v 11:21 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 159

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
Nejrozumejsi je vyjadrit svuj nazor jen jednou a uz o tom s nikym dal nepolemizovat protoze je to zbytecny,nikdy to ta protistrana neuzna ze by se snad ona mohla mylit.
I kdyz uznavam kdybych o necem byl presvedcen na 100 % tak bych asi taky nebyl rozumnej a pral se za svou vec ale myslim ze toho tady bylo uz dost tak si chlapi podejte ruce a dejte si za pravdu protoze pravda byva vetsinou nekde uprostred,nebo ji muzete mit oba dva.
Jesli mi chcete fakt pomoct tak se nehadejte,PROSIM.
Hadkama se nic nevyresi a uz vubec ne problemy v boxu.
Vazim si rad od kazdeho a na me uz asi bude jen to vse spravne vyhodnotit.
Diky


Butchi sorry,já prostě viděl blbost(co se kokosu a hnojení týče) a tak sem to okomentoval,moje komentáře více či méně potvrdili botanik,firma Plagron(a to velmi přesně,vzhledem k velikosti a stáří kytek,ne profiremně tendečně,jak se nám tu někdo snaží namluvit..) a i další groweři,kteří pěstují v kokosu s Plagronem..Jaké křeče to způsobilo u Microfta,který nikdy kokos nejel a tak nevím proč ti do pěstování v kokosu pouští svý teorie o přehnojení,když o kokosu nic neví,nikdy v tom nepěstoval,jak sám říká.. a ... to je druhá věc, strhlo se to ve flame..Já se ti za něj omlouvám a modi ti to tu jistě pročistí,pokud je požádPodle mě si prostě rozumnej a pečlivej týpek..Good luck,máš to pěkné,Eda

Old Post 25-05-2012 v 12:02 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 160

U kokosu, protože je to v podstatě hydroponie(inertní médium), bys měl mít pH a EC metr na změrení vstupních hodnot zálivky, kytky by nestrádaly hlady a nebyly by tady zbytečné hádky.. Jinak v kokosu hnojit už od mala kolem 0,5EC a se stářim rostliny až do 1.6-1.8 EC..
Tak na příště metry a nebude problém.. Jednoduší jak pěstování v kokosu to už snad ani nemůže být

Old Post 25-05-2012 v 13:03 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0843920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív