Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Už teď mají kytky solidní barvu,když dostaly najíst..Příští týden na tom budou ještě líp..Tomu věř.. A to vkládání fotek,ono tu na serveru došlo k úpravě míry kvality,kterou je ochoten načíst..Většina lidí musí snižovat kvalitu fotek,aby sem něco uploudli...

Při přidání fotky se zaškrtne automaticky přizpůsobit velikost a je to, jenže toto nevyřeší pomalý net, myslím, že bohatě stačí 8MPx taková fotka má 2MB, ale pokud má upload od O2 xD tak to bude nahrávat dobrejch deset minut.
Jinak vyfotit je z blízka by taky nebylo marný...

Old Post 24-05-2012 v 19:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 130

citace:
Původní příspěvek od Grunger

Při přidání fotky se zaškrtne automaticky přizpůsobit velikost a je to, jenže toto nevyřeší pomalý net, myslím, že bohatě stačí 8MPx taková fotka má 2MB, ale pokud má upload od O2 xD tak to bude nahrávat dobrejch deset minut.
Jinak vyfotit je z blízka by taky nebylo marný...


TO už právě nestačí,nestačí zaškrtnout upravit a je to.. protože není..Záleží,v jaký kvalitě to posíláš,dříve to pobíralo větší kvalitu...
Čti zde,oba dva příspěvky od Hlavy.. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52323

a tady http://grower.cz/forum/showthread.p...9706#post619706

Old Post 24-05-2012 v 19:18 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 131

Nj s tím jsem se ještě osobně nesetkal.
Tohle už je post o 0 hodnotě, ovšem nejde mi smazat.

Old Post 24-05-2012 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 132

jakou radu, tam píšu, že nevím a že JESTLI je to spálený, tak ubrat!!!! a že chce jednoduchý odpovědi na složitý otázky, tak co tam radím špatně podle Tebe? ty jsi si to celé přečetl až na konci, já neměl tolik info...

Naposledy upravil 24-05-2012 v 21:55 PM

Old Post 24-05-2012 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 133

Mozna ale ze mate pravdu oba dva protoze se mohly spalit listy tim phytaminem hned 4ml jak poradily v groushopu,kdyz na to kytky nebyly zvykly. Sam citim ze to nebylo ok ty 4ml. ( Microft)
A zaroven nedohnojeny tim plagronem coco,prilisny strach ze spaleni a varovani at to neprehnojim me primelo hnojit malo.(jak rika EDA45)
Takze nakonec muzete mit pravdu oba.

Grunger-samozrejme ze to vzy delam automaticky přizpůsobit velikost. :-)

Old Post 24-05-2012 v 20:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 134

Tak jsem ted skoro vsechny vetve ohnul kolinkama do stran. Nevypada to teda nijak zvlast moc esteticky,spis to vypada jako by se tam prohnalo tornado.
Ale snad se holky brzo narovnaji.
:-)

Old Post 24-05-2012 v 22:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 135

citace:
Původní příspěvek od microft
jakou radu, tam píšu, že nevím a že JESTLI je to spálený, tak ubrat!!!! a že chce jednoduchý odpovědi na složitý otázky, tak co tam radím špatně podle Tebe? ty jsi si to celé přečetl až na konci, já neměl tolik info...


Kolego,měls stejné info jako já,o příspěvek výše,nebo dva, nad tvou radou dvojitýho proplachu a hypotézou o celkovým přehnojení, Butch píše,že dávkuje 1,5ml A+B jednou týdně,plus že to každej tejden ještě proplachuje..
Nevim jak ti vysvětlit,že něčím takovým v žádným případě kokos nepřehnojíš,ale naopak nedohnojuješ..
Kdo nevěří ať tam běží,zkus si to někdy sám,a nebo nezkus,a nerozčiluj se pořád,kolego.. Zdar,Eda

Old Post 24-05-2012 v 22:55 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 136

Nebudu už to řešit, sory za OT Butchi, já mluvil o přehnojení dávno před tím, než co ty myslíš EDO, přečti si to pořádně a k tomu jsem psal jestli a že nevím, že z fotek nic nevyčtu, pak se to tady chytlo a jelo to samo dál....

Naposledy upravil 25-05-2012 v 08:56 AM

Old Post 25-05-2012 v 04:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 137

Po odstraneni tech nemocnych listu se zacinaji tvorit misto nich nahradni cca 5-6 listu .
Takze problem pravdepodobne pretrvava nebo jsem tyhle listy napoprve prehledl,coz pochybuju.
Uz jsem z toho fakt zoufalej protoze jsem posledni tyden 100% neprelil a plagron me odpovedel ze 3+3ml je na tak starou kytku opravdu malo a spaleni plagronem v tak zoufalych davkach je udajne nemozne.(rozepsal jsem jim moje hnojeni)
Doporucovaly prejit v co nejkratsi dobe na 4+4ml A B.

Tak potom nevim kde je zakopany pes,co delam spatne.
Mozna jen ze TD je presprilis citliva a narocna pro zacatecnika jako jsem ja.

Old Post 25-05-2012 v 08:40 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 138



Po odstraneni tech nemocnych listu se zacinaji tvorit misto nich nahradni cca 5-6 listu .
Takze problem pravdepodobne pretrvava nebo jsem tyhle listy napoprve prehledl,coz pochybuju.
Uz jsem z toho fakt zoufalej protoze jsem posledni tyden 100% neprelil a plagron me odpovedel ze 3+3ml je na tak starou kytku opravdu malo a spaleni plagronem v tak zoufalych davkach je udajne nemozne.(rozepsal jsem jim moje hnojeni)
Doporucovaly prejit v co nejkratsi dobe na 4+4ml A B.

Tak potom nevim kde je zakopany pes,co delam spatne.
Mozna jen ze TD je presprilis citliva a narocna pro zacatecnika jako jsem ja.

PS- je to foceno na dennim svetle a prave takovouhle barva maji,ted barva sedi.

Old Post 25-05-2012 v 08:45 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 139

Aha, ptát se výrobce hnojiv je těžce diskutabilní, asi jako ptát se v Gshopu... Ten musí prodávat.. Takže podle Plagronu se všechny kytky hnojí stejně 4+4ml A B? Nesmysl, kytky se hnojí podle barvy, ne podle čísel proboha, jestli to chce víc, tak tomu dej víc, jestli ne, tak dobrý...

Old Post 25-05-2012 v 09:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 140

Nechci neco tvrdit ani se prit kdyz neco opravdu nevim ale me to potvrzuje i zdejsi staly clen ktery pouziva prave ten plagron coco,dlouhy leta.
On sam hnoji udajne stejne starou kyti uz 5ml a 5ml B fakt tvrdi ze to tim nejde spalit.Taky me doporucuje ze to mam pridat do tydne jeste jeden ml a ze mam hnojit kazdou zalivku ne jen 1x tydne ze to v kvetu ted potrebuje vic.
Taky jsem se koukal na grower jak hnoji jini s plagronem a koukam ze opravdu hnoji vic nez ja.
Je to pro me tezke rozhodovani na jakou radu dat,samozrejme ze pokud se listy budou takhle vyvijet i nadale tak zkusim zas neco jineho.

Take me jeste napadlo jesli to nemuze byt spatnym PH i kdyz ho merim kazdou zalivku tak mam jen kapky z akvaristiky a nemam PH metr.
A jak jsem se jiz zminil voda z meho kohoutku je divoka ,ted se mi treba stalo ze 1 den odstata voda potrebovala 61 kapek acidu a jindy treba jen 40 kapek.
Tak jesli to treba neskresluje ten ph-test z akvaristiky nez ze by ta voda byla tak divoka a ukazovaly se pokazde jine hodnoty.

EC ani nemam, pristi kolo koupim EC a PH metr.

Naposledy upravil Madical-Strains 25-05-2012 v 09:41 AM

Old Post 25-05-2012 v 09:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 141

Ukončeme už tuhle debatu prosím, já nikde neradil hnojit málo, jedinkrát jsem nenapsal žádné číslo ani koncentraci, kterou by se mělo hnojit, jen jsem se ptal jestli nemáš spálený konce listů z přehnojení a ty jsi odpověděl, že ano.. To je vše.. Radil jsem hnojit opatrně podle barvy kytek, že ano... Ten 1. list je v klidu, ten 2. list vypadá klidně na PH, ale i drobet hladově, to je pár listů, to není nic... Jen přidej...

Old Post 25-05-2012 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 142

ok, lehoucce budu pridavat a budu velice opatrny treba jen denne 2 dcl na 1 kvetinac.
Nikdy bych nerekl ze muze byt tak tezke vypestovat prakticky plevel.
:-)

Old Post 25-05-2012 v 09:45 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 143

Protože indoor je jenom bypass kvůli zákonům, jako umělý sladidlo místo přírodního cukru.. Outdoor je ten přírodní cukr, co se mě týče určitě... Trocha filozofie

Old Post 25-05-2012 v 09:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od microft


Nevím jestli jsi to spálil phytaminem, ale jestli to spálená je, tak spíš celkově hnojivy... zkus ubrat, nebo dát 2 proplachy za sebou nevím, konečky listů jsou indikátor zdraví, když už...


Mám na mysli toto,nad čímž je Butchův příspěvek,že hnojí 1,5ml týdně plus proplachuje enzymy...
Kdybys někdy kokos jel,tak tě fakt nemůže napadnout,že to má celkově těmahle dávkama,takhle velký kytky přehnojený.. o tom to asi celé bude,ne..?že kokos jako pěstební medium neznáš...?
Viz rady pana botanika i firmy Plagron,i místního člena co to jede leta...které pak zněly unisono "málo to hnojíš"...

Ty usychající konce,či kraje listů byly z přemíry vláhy,rosení,voda s phytaminem(nebo s čímkoli) nejdéle vydrží právě na špičkách listů,kudy odtéké a kde se vše,co je v ní usazuje..Ty vysoký dávky phitaminu mohly v tomto,coby usazenina na okrajích listů taky hrát svojí roli...

Naposledy upravil EDA45 25-05-2012 v 10:23 AM

Old Post 25-05-2012 v 10:12 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2251570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív