Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 113



Kvuli pomalemu netu neslo odeslat spolecne.

Old Post 24-05-2012 v 08:27 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 114

2 EDA: ty si lajzneš něco vyčíst z těch starších fotek? Ty mají nulovou vypovídací hodnotu, leda, že to je drobet přelité.. Já se řídil co psal? Na těch posledních 2 fotkách je něco vidět a hladem rozhodně netrpí, spíš jsou akorát zelený, jak tak koukám...

o kokosu toho tolik nevím, nebudu se přít... z vlastní zkušenosti a co jsem přečetl, tak je lepší pro kytky hnojiv méně než více...

Old Post 24-05-2012 v 09:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 115

Kazdeho nazoru si vazim a jsem za nej moc rad a hlavne jsem rad ze na to nejsem uplne sam a to je ta nejvetsi pomoc a psychicka podpora od vas.

Jinak podle me i ten profesor biologie se muze zmylit, protoze pise pravdepodobne.....

Old Post 24-05-2012 v 09:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 116

je vydět jak je důležitá kvalita fotky když hledáš problémy nějak nestíhám z jakého dne květu jsou poslední fotky

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 24-05-2012 v 10:08 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 117

14-05-2012 v 08:33 AM jsem prepinal na 12/12 takze dnesni fotky 10 dni na kvetu.
Skoda jen ze musim zmensovat tu kvalitu fotek kvuli pomalemu internetu.

Old Post 24-05-2012 v 10:36 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od microft
2 EDA: ty si lajzneš něco vyčíst z těch starších fotek? Ty mají nulovou vypovídací hodnotu, leda, že to je drobet přelité.. Já se řídil co psal? Na těch posledních 2 fotkách je něco vidět a hladem rozhodně netrpí, spíš jsou akorát zelený, jak tak koukám...

o kokosu toho tolik nevím, nebudu se přít... z vlastní zkušenosti a co jsem přečetl, tak je lepší pro kytky hnojiv méně než více...


Já se nepřu,jen komentuju co vidím..a čtu..,zálivky,průplachy,rosení do němoty od malých kytiček,mikrodávky hnojek..v kokosu..
Světlý kytky,ještě světlejší a usychající okraje listů a do toho postřehy typu máš to přehnojený,prolej to 5 litrama vody každou a tak...
Ale pánové,je to kokos,bez živin,tam se musí hnojit od začátku,víc než v předhnojený hlíně a ani v kokosu neni dobtý mořit kytky neustále nadbytkem vody..
Ano,na těch posl dvou DNEŠNÍCH fotkách už vypydají líp(krom tý přední řady,ty ještě maj hlad,dusík..) a proč..? No protože dostaly najíst a netopí se už permanentně ve vodě.. Za posl. 14 dní Butch ubral s rosením a začal normálně hnojit a výsledek se dostavil..

Naposledy upravil EDA45 24-05-2012 v 11:12 AM

Old Post 24-05-2012 v 11:00 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 119

o zálivce jsem nepsal absolutně nic a rosit v květu jsem nedoporučil... nechápu tvoji reakci, co tu píšou jiní neovlivním... podle toho, co říkal, tak popsal přehnojený listy (5 listů!!!), z fotek nebylo nic vidět, co já vím, co tam leje za dávky, ty máš hned jasno koukám... You know it all, you know it best

Ty kytky byly v pohodě i před tím, jako 5 kazových listů v celém boxu je fakt randál průšvih V Butch je extrémně opatrný a řeší každý detail, což je v prvním pěstu asi lepší, než házet ramena jako spousta mládeže tady...

Old Post 24-05-2012 v 15:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 120

přelití nezpůsobuje žloutnutí nebo usychání konečků listů a nedostatek dusíku se taky neprojevuje od konečků listů, ale celkovou barvou listu, zatímco přehnojení začíná od konečků listů jejich změnou barvy až uschnutím...

Old Post 24-05-2012 v 15:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od microft
o zálivce jsem nepsal absolutně nic a rosit v květu jsem nedoporučil... nechápu tvoji reakci, co tu píšou jiní neovlivním... podle toho, co říkal, tak popsal přehnojený listy (5 listů!!!), z fotek nebylo nic vidět, co já vím, co tam leje za dávky, ty máš hned jasno koukám... You know it all, you know it best

Ty kytky byly v pohodě i před tím, jako 5 kazových listů v celém boxu je fakt randál průšvih V Butch je extrémně opatrný a řeší každý detail, což je v prvním pěstu asi lepší, než házet ramena jako spousta mládeže tady...


Tos vyčet kde..? To sis nikdy nevšim kde se na rostlinách koncentruje a drží voda nejdýl po postřiku..? No kde?No na špičkách listů,tudy přebytečnej postřik z rostliny odtéká..A tam poškození začíná,i při přelejvání nebo přehnojování..A to přehnojování se projevuje i jinejma skvrnama na listech,než na špičkách,těch projevů je mnohem víc..
A nedostatek dusíku..?O konečcích listů v souvislosti s dusíkem nic nepíšu,tos měl mlhu...? No samozřejmě,světle zelená,až nažloutlá barva celých listů,na fotografiích v tomto pěstu zcela ukázkovej příklad..

Nevim co tě kouslo,čoveče,nikde tvoje jméno nezmiňuju,jen sem si pročet trýd,kde spousta lidí radí všechno možný,včetně toho,že sou kyti přehnojený a je třeba je prolejt každou 5 l vody a nikdo si nevšim,že je to celý o málo živinách a moc vody(rosení,průplach..)..Jakejch 5 listů,se vrať a pročti si to,píše tam,že uschlý konce,či okraje listů jsou snad všechny...Si nějakej vztahovačnej,či co..Nikde nepíšu konkretně kdo co radil..
Podívej se sám na výsledek..V.Butch ubral vodu(rosení) a přidal hnoje a kytky má pěkný,zelenější,jen některý ještě dle barvy mají míň dusíku,jinak je ale na správný cestě..Jo,je určitě dobře,že je pečlivej,že sbírá rady a snaží se z nich něco vzít,ale tady už bylo tolik rad a nápadů,ale jen málo k skutečnýmu problému,kterej byl předevšim málo živin pro kytky v kokosu,což s opatrností potvrdil i jakýsi botanik..Ale především to říkaly celou dobu samy kytky.. Howgh..

Naposledy upravil EDA45 24-05-2012 v 17:33 PM

Old Post 24-05-2012 v 15:39 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 122

Chlapi nehadejte se prosim,pak si pripadam ze jsem to zavinil ja svym priblblym vyptavanim. :-) ,
Jsme na jedne lodi tak musime preci drzet pri sobe !

S temi prvnimi dvema kyti v rade je to tak ze kdyz jsem je fotil tak na ne dopadalo slunicko nebo svetlo z okna ,proto vypadaji svetleji.

S temi listy je to asi takhle 40-50% listu maji uschle spicky jinak vse ok a v celem boxu bylo cca 5-6 listu co mely ze zacatku takovy hnedy tecky ktere se promenily ve vetsi hnede skvrny nebo mely uschly (nebo mozna spaleny ) okraj.(viz.foto jednotlivych listu)
Taky jsem objevil i na dvoch listech 2 male dirky .
Vsech 5 listu jsem odstranil .

Dnes rano jsem pridal na 3ml A +3ml B Plagron coco.
Nebudu uz rosit vyjimka phytamin -ten budu strikat 1x tydne i na kvet protoze je to udajne i kvetovy stimulator.
Myslim ze vzdy kdyz neco udelam nebo neudelam a je jedno jesli dobre nebo spatne tak se to projevi u tehle odrudy az tak za 2-3 dny.
Takze jesli se stav zlepsi tak hned vlozim fotku a dam vedet.
Zalevam ted mene cca 0,5 L na jeden kvetinac a casteji tedy obden.
Dnes v 21.00 az se rozviti mam v planu ohybani.

Old Post 24-05-2012 v 17:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

Já se budu smát, až se mu to zkroutí...
Je fakt, že fotky byly na hovno a co si budem povídat, jsou na hovno stále. Tímto sorry za přidělání práce s prolejváním.

Old Post 24-05-2012 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124

A kde si vzal, že byly světlý? Z těch fotek? To nemyslíš vážně, ne? No, asi jo, když to píšeš. Butch tam píše, že ty 2 vepředu byly osvětlený jinak a ty hned, že jsou nedokrmený, takže asi tak k tvým soudům těch neurčitých fotek... Podle těch fotek mají celou dobu stejnou barvu, jakou, to nepoznám...

Lepší hnojit méně a dokrmit, než přehnojit a řešit spálení...

Old Post 24-05-2012 v 18:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od microft
A kde si vzal, že byly světlý? Z těch fotek? To nemyslíš vážně, ne? No, asi jo, když to píšeš. Butch tam píše, že ty 2 vepředu byly osvětlený jinak a ty hned, že jsou nedokrmený, takže asi tak k tvým soudům těch neurčitých fotek... Podle těch fotek mají celou dobu stejnou barvu, jakou, to nepoznám...

Lepší hnojit méně a dokrmit, než přehnojit a řešit spálení...


Prosimtě hlavně v klidu..
Na příští svý kolo si dej pár kytek do kokosu,dávej jim 1,5ml A+B coco jednou za tejden, k tomu to jednou tejdně prolejvej enzymama a uvidíš sám tu barvu..Na živo,v přímým přenosu,když ti fotka nestačí... Good luck

Kokos neni hlína..

Old Post 24-05-2012 v 18:50 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od microft


Nevím jestli jsi to spálil phytaminem, ale jestli to spálená je, tak spíš celkově hnojivy... zkus ubrat, nebo dát 2 proplachy za sebou nevím, konečky listů jsou indikátor zdraví, když už...


Sorry,ale když vidim tohle jako radu pro někoho,kdo jede v kokosu 1,5ml hnojek jednou za tejden,plus to nic,co tam zbyde každej tejden proplachuje,tak se musim ozvat...
Omlouvám se za vměšování.. Peace..

Old Post 24-05-2012 v 18:56 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 127

Pristi tyden vyndam jednu kytku uplne z boxu a vyfotim ji s tim nevyssim rozlisenim jaky ten fotak ma (ted pouzivam to nejnizssi s ohledem na slabou wifi zdarma aby to slo vubec vlozit kvuli velikosti souboru na grower) a pokusim se s notasem zajit nekam do internetove kavarny kde je normalni silna wifina a vlozim sem tu fotku aby byla barva kyti videt zretelne.
Taky mam dojem ze 2 kyti jsou uplne jiny druh (spis vic indica)nez TD,jsou o neco svetlejsi nez ostatni a maji silnejsi kratsi listy i kdyz byly v baliku TD. Ukazu na fotce az budu na silnejsim netu.
Omlouvam se za kvalitu vlozenych fotek !!!

Old Post 24-05-2012 v 19:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
Pristi tyden vyndam jednu kytku uplne z boxu a vyfotim ji s nevyssim rozlisenim jaky ten fotak ma (ted pouzivam to nejnizssi aby to slo vubec vlozit kvuli velikosti souboru na grower) a pokusim se s notasem zajit nekam do internetove kavarny kde je normalni silna wifina a vlozim sem tu fotku aby byla barva kyti videt zretelne.
Omlouvam se za kvalitu vlozenych fotek !!!


Už teď mají kytky solidní barvu,když dostaly najíst..Příští týden na tom budou ještě líp..Tomu věř.. A to vkládání fotek,ono tu na serveru došlo k úpravě míry kvality,kterou je ochoten načíst..Většina lidí musí snižovat kvalitu fotek,aby sem něco uploudli...

Old Post 24-05-2012 v 19:08 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2020000 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív