Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Co je s kytkama, mrkněte na foto Příspěvek č. 145

Zdravím,

zakládal jsem jedno téma, ale tam jsem nehodil fotky tak to asi smazali, tak zakládám nové s foto. Když jsem měnil starou úsporku 20w pod kterou rostlina rostla 3 týdny vyrostla 12 cm a asi 4-5 pater. Teď tam mám 150w sodík, při výmeně jsem svítil na kvítí mimo box asi 30 minut a pak jseme špatně zapojil a vyhodil pojistky rostlina byla asi minutu v uplné tmě. Podívejte se, co může být příčina? Jinak je to autoblueberry


https://lh4.googleusercontent.com/-qhJWv3OEp3c/T0_e3va2xoI/AAAAAAAAAlg/FQMrORs5zSA/s640/P1070823.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-DsnnYIoAa5I/T0_er9NSYxI/AAAAAAAAAlQ/4mAKFbSSuLY/s640/P1070817.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-XZCG99yTURo/T0_fFk1nyhI/AAAAAAAAAls/B6XwRs1EgdA/s640/P1070836.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-FqZQz7df2QM/T0_fSAZv-5I/AAAAAAAAAl0/OrLqDjenuJc/s640/P1070826.JPG

Old Post 01-03-2012 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 146



zdarvím
mám problém s kyti na fotce

model: White Widow
medium: RW drť
Ph: 5,8
Ec : 1.2 - 1,3
Teplota: 27
Hnojky: Ata Coco A+B, Bloom Bastic , Explode , občas enzimy

Myslel sjem si že je to dusík tak jsem asi 3x po sobě dal o pul mililitru A složky víc a když to nezabíralo tak jsem zalil jenom jednosložkovým hnojivem na rust od Hesi TNR complex 4 ml na litr ...... Ale furt se to nelepší , ba naopak zhoršuje.....

Prosím o radu co by to mohlo být ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 01-03-2012 v 20:57 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 147

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
zdarvím
mám problém s kyti na fotce

model: White Widow
medium: RW drť
Ph: 5,8
Ec : 1.2 - 1,3
Teplota: 27
Hnojky: Ata Coco A+B, Bloom Bastic , Explode , občas enzimy

Myslel sjem si že je to dusík tak jsem asi 3x po sobě dal o pul mililitru A složky víc a když to nezabíralo tak jsem zalil jenom jednosložkovým hnojivem na rust od Hesi TNR complex 4 ml na litr ...... Ale furt se to nelepší , ba naopak zhoršuje.....

Prosím o radu co by to mohlo být ?


Podle MyNameStichova threadu o chorobách, škůdcích a problémech s pH to vypadá na blokovanej draslík. http://grower.cz/forum/showthread....5551#post365551

Nepřehnojil jsi to malinko?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 01-03-2012 v 21:13 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 148

tak tu bych vyhodil........................................................ dělam si srandu, co se ti na ní nezdá? akorát už začiná kvést :-) a estli mělo bejt vidět něco na ty fotce listu z blízka, tak tam nic nevidim jak je rozmazanej

Old Post 01-03-2012 v 21:27 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kola666
Stálý Člen

Karma uživatele kola666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 149

nj , nic jej neni ... nechapem o co ti ide , aspon ziadnu vadu nevidim ani ja , ked tak popis ... inac klid

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=985706#post985706

Old Post 01-03-2012 v 21:37 PM
kola666 je offline   Profil uživatele kola666   Find more posts by kola666   Foto galerie člena kola666   Click here to Send kola666 a Private Message   Add kola666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kola666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 150

je to možné to vysvětluje ty skvrnky , ale co to žloutnutí , ty skvrnky jsou proti tomu že za chvíli bude celá kytka žlutá cekem malí problém . Ale určo dík za odpověd skusím snížit Ec :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 01-03-2012 v 21:45 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 151

ved je v poriadku

Old Post 02-03-2012 v 08:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 152

Krasna kvetinka..nic zvlastniho na ni neni...Rozepis se jak je stara,velikost boxu atd...Hnojis?

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 02-03-2012 v 09:07 AM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 153

Trošku více přihnoj parkrát a proměř pH ale jinak je v pohodě

Old Post 02-03-2012 v 09:45 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 154

asi se chce pochlubit :p

Old Post 02-03-2012 v 12:39 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 155

Tak teď mi spal kámen ze srdce, je to autoblueberry svítim 150w sodíkem, a když se podíváte na tu třetí fotku tak se mi zdá že spodní listy jsou nějak moc zežloutlé, ale to asi tak má být. Jinak hnojím koňskými výtrusy jednou týdně rozpustím asi do dvou decí 1 kobylinec a pak to přecedím přes hadru aby tam nebyly velké fyzické zbytky a zaleji s tím květinu. Měl jsem strach protože můj minulý grow jsem přelil a přehnojil, ale teď klidně vyleju do květináče 3 deci vody a na druhý den když hrábnu do hlíny tak je suchá. A příště tam dám nějaký perlit neboněco co drží vodu dal jsem tam písek z filtrace, půda je pak krásně propustná a vzdušná ale nedrží si vlhkost. Díky moc za povzbudivé info. Myslíte že kvítí ještě povyroste roste už měsíc a má zatim jen 14cm a 5 pater. Jinak svítím 20/4

velikost boxu je 50x50x105 je trošku menší na výšku, a prosvítá mi přes dveře tak plánuju při příštím grow postavit pevnější a kvalitnější konstrukci, jinak mám výbojku pověšenou až u stropu, no spíše přišroubovanou takže svítí tak z 70 cm na kytku což je dost, ale nemám teď domyšlené spouštění.

Ph metr nemám a papírky nefungují, ty jsou na nic. Dištak bych tam mohl dávat dvakrát týdně hnojení jestli to pomůže.

Old Post 02-03-2012 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 156

jedinej kdo ma pravdu je MDe_ a to ze to chce pridat na hnojivech proto te spodni velk listy zacina ztracet syte zelenou barvu, ono se neni cemu divit po 3 tydnech v tak malym kvetinaci...takze prihnoj a vse bude ok

Old Post 02-03-2012 v 13:12 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 157

Jestli mas zarovku tak vysko a nejde dolu podloz nicim kytky 70cm na sropado je megamoc

Old Post 02-03-2012 v 13:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 158

jj hodím tam nějakou stoličku a jdu to pohnojit.

Old Post 02-03-2012 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 159

čím hnojíš?

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 02-03-2012 v 16:08 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 160

nakrm to dusikem a kytku vypodlož když máš lampu na pevno a hnojivo neni zas tak drahý tak skus něco sehnat misto tech hovínek at to kvete

Old Post 02-03-2012 v 17:21 PM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1248570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív