Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Hnojit outdoor značkově?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
hydrono
Nový Člen

Karma uživatele hydrono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 145

Toto hnojivo som nasiel doma a ked som si cital ten navod ze s obsahom guana, tak som si myslel ze by to bolo dobre ale ak nedoporucujete tak ok. Radsej to nebudem skusat...

Old Post 14-03-2010 v 12:02 PM
hydrono je offline   Profil uživatele hydrono   Find more posts by hydrono   Foto galerie člena hydrono   Click here to Send hydrono a Private Message   Add hydrono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CYBORGSKUNK
Nový Člen

Karma uživatele CYBORGSKUNK - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 146

Ja osobne pouzivam jiz nekolik let na muj outdoor-balkon na rust CRYSTALON START a na kvet CRYSTALON JAHODA a kytky rostou a kvetou jedna radost

Old Post 18-03-2010 v 20:55 PM
CYBORGSKUNK je offline   Profil uživatele CYBORGSKUNK   Find more posts by CYBORGSKUNK   Foto galerie člena CYBORGSKUNK   Click here to Send CYBORGSKUNK a Private Message   Add CYBORGSKUNK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fr00st
Nový Člen

Karma uživatele fr00st - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 147

může mě prosim někdo vysvětlit jak to myslíte tím "hnojením" kopřivama ?.. co a jak stěma kopřivama mam spise udělat )) :d

Old Post 22-03-2010 v 14:05 PM
fr00st je offline   Profil uživatele fr00st   Find more posts by fr00st   Foto galerie člena fr00st   Click here to Send fr00st a Private Message   Add fr00st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 148

citace:
Původní příspěvek od fr00st
může mě prosim někdo vysvětlit jak to myslíte tím "hnojením" kopřivama ?.. co a jak stěma kopřivama mam spise udělat )) :d


Natrhas koprivy/zihlavu/prhlavu , pripadne aj ine rastliny sa daju pouzit ( napr. ma napada kostihoj, lupuch ), a tieto das do vody, kde zacnu casom kvasit. Vyslednu "brecku" zmiesas s vodou a hnojis. Podobne sa daju pouzit napr. kurince/slepicince.

Navody a blizsie info tu: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=17160

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 22-03-2010 v 14:15 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 149

Hnojivo je duležité. ale jak tu již někdo dříve vzpomínal priority má kytka jinde. Pro kytku rozhodují daleko více tři faktory a to kvalita půdy v místě sázení, výška spodní vody, nebo vysýchavost půdy v letních měsících a délka přímého slunečního svitu.

Délku slunečního svitu těžko člověk ovlivní. Pokud sází třeba ke zdi kde svítí až od oběda, zkrátí se tím doba přímého svitu potřebná pro správný růst. podobný efekt mají i stromy kolem políčka které teď stínit nemusí, ale až nasadí listy, můžou z místa udělat nevhodné k pěstování a podstatně omezí velikost kytky a nasazení na květ. Kytka bude schlíplá a prořídlá.

vysýchavost se také moc neovlivní a to ani zaléváním, protože málokdo má čas každý den ke kytkám vozit 10, 20,30 litru vody. a jednou tydně petka opravdu nestačí na suchém místě. Navíc se potom docela zviditelní cesta k políčku pro případné nezvané zájemce. Stačí písčitá hlína na jižním svahu a kytky budou neustále strádat nedostatkem vody a budou malé i když budou prolité sebevíc hnojivem.

Kvalita půdy souvisí trochu s vysýchavostí. mě se osvedčily místa kde rostou kopřivy, protože ty jsou indikátorem půdy bohaté na dusík a vetšinou i takové místo má dost vláhy celoročně a dostatek přirozeného humusu. Kvalita půdy se dá upravd přimýcháním čehokoli od slepičáků, vápnce, koňského či jiného hnoje.

Pokud jsou tyto 3 faktory v pořádku, potom může člověk uvažovat o doladění v podobě hnojení. Osobně preferuji namočené slepičáky na květ pro vysoký obsah fosforu a na růst většinou stačí výběr dobrého místa s dostatkém vláhy (ne mokro v bažině) a prohnojení koňským či jiným hnojem(nebo rašelina, humus) před vlastním sázením.

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 06-04-2010 v 08:14 AM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacerik
Stálý Člen

Karma uživatele kacerik - 80% PěstitelskáKarma uživatele kacerik - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 150

ma niekto skusenosti s hnojivom znacky floralon? lebo ja som kupil na rast floralon kvitnuce rastliny a na kvet ak nenajdem nic lepsie tak floralon start

[color=blue]kacerik out-2010[/3366FF]

Old Post 07-04-2010 v 13:53 PM
kacerik je offline   Profil uživatele kacerik   Find more posts by kacerik   Foto galerie člena kacerik   Click here to Send kacerik a Private Message   Add kacerik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xXx-cavimanus
Nový Člen

Karma uživatele xXx-cavimanus - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 151

Zdar všichni. Měl bych takovou malinkatou otázečku ohledně laciného venku hodně laciného.... Chtěl byh z toho udělat SUPER venek , tak sem si koupil od výrobce CANNA - Rhizotonic a teďka jedu na Tera Vega a eště si chcu sehnat pak na květ od té samé firmy. Jdu zattím na to dobře??? Nebo co by ste mi doporučily všichni ???????



Myslím tím hodně lacinej venk tím že jsem ho dostal nebo spíš vzal už malé kytičky asi tak 12cm. Mam je v zemině v truhlíkách které sou postaveny nad humusem a už je mám tak 3-4 týdny u sebe a dosahují ty největší do 28cm a nejmenší tak 6cm. Jo a je možný aby měla deštovka voda PH 7,6-7,8????????Mám to ve 200litrovém sudu a to sem tam naměřil. Tak mě to napadlo že bych do toho hvíznul aspoň tak 3l octa abych to snížil PH. Jdu na to dobře stím octem a jestli se to dá i hnedka zalévat rajčátka????????? Jo a v poho to se nemusíš omlouvat že ses rozepsal, taky se mi to stává A jak si to myslel stím propláchnutím??? To jako kořeny a pak je zase dát do zeminy a usušit??? Jinak díky za odpověď

Naposledy upravil Hlava 24-09-2010 v 17:13 PM

Old Post 02-07-2010 v 19:54 PM
xXx-cavimanus je offline   Profil uživatele xXx-cavimanus   Find more posts by xXx-cavimanus   Foto galerie člena xXx-cavimanus   Click here to Send xXx-cavimanus a Private Message   Add xXx-cavimanus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 152

Dočetl jsem se, že běžně má dešťová voda ph kolem 5,5, ale teď je dlouho vedro a ph se časem zvyšuje, tak jen tak si to vysvětluju..Asi bych je rozsadil od sebe, když to jde. Na snížení ph kup kyselinu dusičnou, s octem nemám zkušenosti a zřeď na 5,5-6,3 plusminus.Přesně to asi netrefíš, dřív sem zalíval obyč vodou a nic se nedělo. Kyti byly výdycky parádní, tady teče ph 7,8 . Tím propláchnutím jsem myslel před sklizní budeš zalívat jen vodou s upraveným ph nebo ripenem nebo final solutionem a tím vypláchneš z kytek zbytek hnojiv a nečistot- žádný mytí kořenů!!

Old Post 03-07-2010 v 14:07 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nutriga
Nový Člen

Karma uživatele nutriga - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 153

chtel bych se zeptat kdyz je hnojivo na kvet to znamena ze se hnoji az kdyz zacne kvect nebo muzu i kdyz jeste nekvete ? diky

nutriga

Old Post 02-08-2010 v 20:50 PM
nutriga je offline   Profil uživatele nutriga   Find more posts by nutriga   Foto galerie člena nutriga   Click here to Send nutriga a Private Message   Add nutriga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 154

citace:
Původní příspěvek od nutriga
chtel bych se zeptat kdyz je hnojivo na kvet to znamena ze se hnoji az kdyz zacne kvect nebo muzu i kdyz jeste nekvete ? diky

Samozřejmě že můžeš hnojit hned, ale ja třeba čekám na samce, přece nebudu hnojit samce, to dá rozum!

Old Post 02-08-2010 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 155

citace:
Původní příspěvek od nutriga
chtel bych se zeptat kdyz je hnojivo na kvet to znamena ze se hnoji az kdyz zacne kvect nebo muzu i kdyz jeste nekvete ? diky


ano,protože v době růstu potřebuje jiné dobroty..když ti to ukáže chloupky tak to mužeš už hnojit nějakým hnojivem na květ,pokud ne tak bych to hnojil jen hnojivem na růst..

Old Post 02-08-2010 v 21:01 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nutriga
Nový Člen

Karma uživatele nutriga - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 156

diky

nutriga

Old Post 02-08-2010 v 21:03 PM
nutriga je offline   Profil uživatele nutriga   Find more posts by nutriga   Foto galerie člena nutriga   Click here to Send nutriga a Private Message   Add nutriga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 157


Cus lidi, vcera sem koupil kvetak.... alga bloom. Muzu hnojit bloomem i growem soucasne? Nechtel bych to spalit. Listy mi zacinaj trochu zloutnout, tak myslim, ze maj hnojiva malo.... Co myslite?

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 19-08-2010 v 09:02 AM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
Cus lidi, vcera sem koupil kvetak.... alga bloom. Muzu hnojit bloomem i growem soucasne? Nechtel bych to spalit. Listy mi zacinaj trochu zloutnout, tak myslim, ze maj hnojiva malo.... Co myslite?


Hnojit současně můžeš. Dle mě je to ve fázi přechodu kytku od růstu na květ i docela dobrá strategie. Minulou sezónu jsem to tak praktikoval a kytkám to prospívalo. Listy ti žloutnou docela dost. Neodhaduju si určit příčinu, ale každopádně s tím hnojením opatrně. Zkus projít tenhle thread. Hodně štěstí

Old Post 27-08-2010 v 12:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 159

citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
Cus lidi, vcera sem koupil kvetak.... alga bloom. Muzu hnojit bloomem i growem soucasne? Nechtel bych to spalit. Listy mi zacinaj trochu zloutnout, tak myslim, ze maj hnojiva malo.... Co myslite?


Zkus se kouknout na PH půdy .. nic tím nezkazíš

Old Post 28-08-2010 v 09:32 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 160

citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
Cus lidi, vcera sem koupil kvetak.... alga bloom. Muzu hnojit bloomem i growem soucasne? Nechtel bych to spalit. Listy mi zacinaj trochu zloutnout, tak myslim, ze maj hnojiva malo.... Co myslite?


Ahoj, tak podle pruvodce problemama tady na groweru bych to viděl, jak píšeš, na nedostatek hnojiva. N a K, ale to fakt jenom odhaduju, podívej se sám.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1524

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 30-08-2010 v 09:14 AM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - hnojení outdooru při květu - 81 odpovědí
24-09-2010 - HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6271100 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív