Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
matulis
Nový Člen

Karma uživatele matulis - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 1

Niekedy sa zastavi nachvilu rast koli zlemu presadeniu alebo vyraznej zmene podmienok,kristalon start je dostacujuci,rovnake pomery ma aj jedno holandske kvalitne hnojivo...mas kipru zem?O Ph sa neboj ak nesadis v ihlicnatom lese...Ph sa hlavne meria pri indoore a hidrophonii...

Old Post 19-06-2005 v 17:26 PM
matulis je offline   Profil uživatele matulis   Find more posts by matulis   Foto galerie člena matulis   Click here to Send matulis a Private Message   Add matulis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od WEWALTER
MNěl jsem hnojivo KRYSTALON NA trávníky KRYSTALON START KRYSTALON jahoda a všechny rostliny néjenom marihuana ale vše mi rostlo hodně hrubě ale pak jsem si zahulil kvíteček a chuť byla hafo chemická kup si raději organiku nežli chemku

nejlevnejsi varianta:
rust-Wuxal Super/Bauhaus 80,-/
kvet-OBM/tamtez za 100,-/

-nejvetsi chemickej humus cim to muzes pohnojit ,je kristalon .u tech ostatnich chemek to na kytce ani nepoznas.

show must go on

Old Post 20-06-2005 v 21:13 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od WEWALTER
.Už se mi hafokrát podařilo pořádně přehnojit

nj nic tezkyho to neni

show must go on

Old Post 20-06-2005 v 21:15 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
well-being
Stálý Člen

Karma uživatele well-being - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 4

Používám koňskej hnuj, je to nářez kytky rostou jak zběsilý. naložím to do sudu s vodou a po týdnu stím zalévám. Nebo to ke kytkám jen přihodím. Kytky mám tak metr osumdesát visoký a krásný zdraví listy.Kolem kytek dávám posekanou trávu kvuli slimákům. Slimáci se nažerou trávy a kytky nechaj na pokoji.

Old Post 21-06-2005 v 04:32 AM
well-being je offline   Profil uživatele well-being   Find more posts by well-being   Foto galerie člena well-being   Click here to Send well-being a Private Message   Add well-being to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 5

jináč určitě pročíst tenhle maxithread - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=12408 - kopřivy, hovna, etc.

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 21-06-2005 v 07:16 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESHA
Nový Člen

Karma uživatele ESHA - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 5  

Obecné Kamarádky kopřivy Příspěvek č. 6

Já to hnojím roztokem z kopřiv to natrháš někde mraky kopřiv nalámeš je dáš do sudu necháš to tám nějakou dobu vykisat (smrdí to joko bolavá noha) A pak už jen zalíváš, zalívš a čumíš jak ti to roste.


Jo neexistuje tady přehnojení spíš že to utopíš.


Kamoš do toho dáva další rostli pro lepší chuť a tak.
Já se drží o svěčeného.


Jo a je to jen na rust.

Old Post 21-06-2005 v 09:18 AM
ESHA je offline   Profil uživatele ESHA   Find more posts by ESHA   Foto galerie člena ESHA   Click here to Send ESHA a Private Message   Add ESHA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 7

Jak hnojíte venek hnojivem B cuzz a jakou dováte koncentraci a množstvív vody. Je rozdíl jestli ke kytce najejete 1 hnijiva a 1 litr vody nebo 2 litry hnojiva. Snese to hnojivo v každé zalivce, myslím u vevkovních rostlin ??????????

Old Post 21-06-2005 v 10:12 AM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fizz
Nový Člen

Karma uživatele fizz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

Morgan ma recht ... wuxal super a OBM ,dá se sehnat i levnějc
po krystalonu se kytky divně pnou a sou řidký

Old Post 21-06-2005 v 17:02 PM
fizz je offline   Profil uživatele fizz   Find more posts by fizz   Foto galerie člena fizz   Click here to Send fizz a Private Message   Add fizz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Shadow - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 9

Nechápu vaše antipatie ke kristalonu. Kytky mi po něm rostou krásně, používám dvojnásobek doporučenýho množství a je to paráda. V životě sem s nim nespálil ani kytičku a každoročně mám úrodu příjemné chuti a vůně. Samozřejmě přestávám hnojit tak 3 týdny před sklizní.
Kristalon je chemické hnojivo vyráběné v Nizozemí, které se rychle váže na vodu a tou se dostává do rostlin kde dokáže velmi rychle projít fotosyntézou.
Na indoor používejte Wuxal, Bio apod. ale na wen je Kristalon můj favorit!

Old Post 22-06-2005 v 11:25 AM
Shadow je offline   Profil uživatele Shadow   Find more posts by Shadow   Foto galerie člena Shadow   Click here to Send Shadow a Private Message   Add Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 10

to Shadow:
hodne zalezi na genetice,nektera to snasi v pohode,jina trpi.

show must go on

Old Post 22-06-2005 v 12:01 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 11

Hoj fšichni,
já se připojuji ke všem těm co na kristalon s prominutím se*ou, jeden rok, byl tomůj první rok pěstění, jsem hnojil kristalonem, je pravda že když přestaneš hnojit tak 2-3 tejdny před sklizní chem. chuť není tak výrazná, ale.
např. s mňamkama od Plagronu se to srovnávat nedá to je jako když srovnáváš guláš ze sojovýho masa s gulášem z masa pěkně hovězího (omluva jestli jsem urazil nějakého vegetariána v našich řadách).
Prostě Plagron je můj favorit, dávam Alga Grow na růst a Alga Bloom na květ. A pánové co ho užívají také mi dají jistě za pravdu že to dělá s kytkama divy.´Čistě organické složení, bez chemie, výtažky z mořských řas které obsahují naprosto vyvážené množství dusíku a dalších látek pro naše miláčky tak potřebné.
Navíc v Growshopu na Čestmírovce (my faforite) jse se bavil s týpkem a říkal že mají nějakou novinku, kterou se hnojí v poslední fázy květu, tj. poslední 3 tejdny, obsahuje prý hodně sacharidu, odstraňuje chuť Alga Bloom, doplní objem který vytvoří Alga Bloom a hlavně dodá prý nezapomenutelnou chuť. Takže letos to určitě zkusím, potom hodím report, ale podle toho co říkal to musí bejt nádhera.

tak a abych to doplnil uplně, psalo se tady že je škoda takovejch hnojiv pro outdoor - keci ztrácí se hodně , možná jak kde, když se kouknete ke mě na moji zahrádku, je tam taková menší vychytávka která právě tento problém nádherně odstraní a je ozkoušená několika sezónama.

Je to jen můuj názor, ale přeci vás ten litr kterej dáte na hnojiva pro kytičky nezabije. Holky se vám odvděčí svým krásným růstem a potom na podzim i brutus sklizní.

P.S. neberte to osobně je to jen a jen můj názor

PEACE

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 23-06-2005 v 11:47 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rostislaw
Stálý Člen

Karma uživatele rostislaw - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 12

no ja hnojim krystalonem uz asi 5 let,ale jenom na start,na kvet pouzivam( bio ) kurinec ala koninec to vsechno nalozit do kyblu zakryt igelitem a to je potom sracka,ale pozor na prehnojeni je to velmi silny drink (o)(o) AT TO ROSTE

mjcvmnbvnb

Old Post 24-06-2005 v 10:24 AM
rostislaw je offline   Profil uživatele rostislaw   Find more posts by rostislaw   Foto galerie člena rostislaw   Click here to Send rostislaw a Private Message   Add rostislaw to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rostislaw! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pinky
Stálý Člen

Karma uživatele Pinky - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pinky - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 45  

Obecné Moje osvědčené hnojení. Příspěvek č. 13

Asi v polovině března sem připravil políčko,zryl sem ho na hrubo,trochu vyčistil od kořenů všelijakejch plevelů,a přiměřeně sem to pohodil cereritem.Je to myslim výborná věc,dlouhodobě to udržuje takovou kyprost,nebo řenu vzdušnost půdy,upravý to ph a srovná poměry potřebných živyn.Asi 14 dní před výsatbou sazenic jsem to ještě lehce poryl vidlema,a důkladně očistil od plevelovejch kořenů a plevelu vůbec.Po tejdnu když už bylo jasné že se všechny kytky parádně chytily jsem přihnojil Krystalonem start.sem osobně jeho zastáncem,ale nechce to přehánět,na moje políčko vyleju 10l konev s jednou odměrkou krystalonuKytky se krásně větví,a jedou jako čert.Hnojení opakuju po 14 dnech.Jakmile se ukáže květ,krystalon okamžitě vysazuju,a na květ používam Alga-bloom.Letošní momentální výsledky mam v galerii,dnes je to už opět lepší díky super počasí.

Old Post 24-06-2005 v 16:22 PM
Pinky je offline   Profil uživatele Pinky   Find more posts by Pinky   Foto galerie člena Pinky   Click here to Send Pinky a Private Message   Add Pinky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MF23
Stálý Člen

Karma uživatele MF23 - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 14


A co takhle Guano?Tekuty..

Neighbourhood23 Rulezz!
http://www.baneshee2.wz.cz/gamesy/vcmp/logomf.jpg

Old Post 24-06-2005 v 22:50 PM
MF23 je offline   Profil uživatele MF23   Find more posts by MF23   Foto galerie člena MF23   Click here to Send MF23 a Private Message   Add MF23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 15

to MF23:
jj guano je hodne dobry

show must go on

Old Post 25-06-2005 v 01:24 AM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzo
Stálý Člen

Karma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 16

pouzivam presne taky isty postup ako Pinky zatial to hnojime Krystalonom Start a v kvete od Plagronu Alga Bloom a asi 3 tyzdne pred koncom flushing (taky outdoorovsky )
ale s malym rozdielom ze krystalon davame 2x do tyzdna a nie raz za 2 tyzdne

Outdoor 2004

Old Post 26-06-2005 v 20:14 PM
enzo je offline   Profil uživatele enzo   Find more posts by enzo   Foto galerie člena enzo   Click here to Send enzo a Private Message   Add enzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-11-2012 - Wonder Woman - outdoor zkušenosti - 17 odpovědí
20-03-2017 - Hnojit outdoor značkově? - 303 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8658360 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív