Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Shorty*1
Stálý Člen

Karma uživatele Shorty*1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 17

Tak jak to teda davkovat tydně START 2 týdně nebo 3

Old Post 27-06-2005 v 11:26 AM
Shorty*1 je offline   Profil uživatele Shorty*1   Find more posts by Shorty*1   Foto galerie člena Shorty*1   Click here to Send Shorty*1 a Private Message   Add Shorty*1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzo
Stálý Člen

Karma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 18

podla mna sa rastlinkam vobec neublizi ak uz su vacsie....davkovanie 3 tyzdenne som este neskusal...

Outdoor 2004

Old Post 27-06-2005 v 13:06 PM
enzo je offline   Profil uživatele enzo   Find more posts by enzo   Foto galerie člena enzo   Click here to Send enzo a Private Message   Add enzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 19

jo nejlepši možna kvuli tomu že stoji pade:fuck: pořidte si něco dražšiho- urcite nebudete litovat páč se to vyplati
eshop.klecka.cz
www.hydroponieplus.cz - tady je zas muj oblibenej B'cuzz

Old Post 27-06-2005 v 15:12 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 20

Plagron to je můj favorit. Zamyslete se pánové. To je vaše láska k nejkrásnějším rostlinkám na světě tak chabá že vám je líto dát pětikilo za dobrůtky pro ně?
Hnojit krystalonem je jako dát svojí holce místo růže bodlák :-)


http://www.growing.cz toto je můj obchůdek každý si vybere

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 27-06-2005 v 15:17 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shorty*1
Stálý Člen

Karma uživatele Shorty*1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 21

Lepsi bodlak nez kopanec do prdele

Old Post 27-06-2005 v 18:40 PM
Shorty*1 je offline   Profil uživatele Shorty*1   Find more posts by Shorty*1   Foto galerie člena Shorty*1   Click here to Send Shorty*1 a Private Message   Add Shorty*1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzo
Stálý Člen

Karma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 22

myslite ze je aj od plagronu - alga grow take dobre? rozmyslam ze by som ho vymenil za krystalon start, pretoze zalezi mi predsa na rastlinkach...ale ked prestanem s krystalonom a pocas kvetu budem davat alga grow od plagronu...tak po chemke nebude ani stopy...

takze otazky : mate niekto skusenosti s alga grow? aky je rozdiel v porovnani s krystalonom start?

Outdoor 2004

Old Post 27-06-2005 v 19:44 PM
enzo je offline   Profil uživatele enzo   Find more posts by enzo   Foto galerie člena enzo   Click here to Send enzo a Private Message   Add enzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pinky
Stálý Člen

Karma uživatele Pinky - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pinky - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 45  

Obecné K tomu hmojení Příspěvek č. 23

já teda nevim že se tu pořád někdo hádá kvůli hnojení,a teda názor typu je lepší dát litr za hnojiva než pade teda nezdílim.Myslim že když jede člověk out,tak strašně záleží na tom kde ho má.Máš místo s mizernou půdou,holt musíš víc hnojit,a častěji,tak je třeba lepší hnojivo řekněme kvalitnější.Já mam kytky v místě,kde sou normálně stále slepice,ty na to vesele třičtvrtě roku kálej,a ještě to rozhrabávaj a pěkně to zbavujou všelijakejch potvor.No,ten měsíc před sadbou to ohradim,zkultulturnim,pak vysadim.Ta půda je tu velice kvalitní,ze začátku kytky necham rozjet,no a pak je tak lehce povzbudim krystalonem start.Nakonec je to holandský hnojivo a ti se v tom pěstění(a nejen konopí vyznaj ne?)Je to takový lehký vyrovnání těch látek,spíš takový oživení po dobu růstu.Jak dou na květ,chemka de pryč,a než dozrajou,tak po ní nemůže,a mam vyskoušeno že neni ani památky.Mýt dig.fo´ták,tak sem prdnu můj současnej stav,jenže to mě musí navštívit kámoš.Jak sem asi už psal,jedu Durban P.a Poisson1,momentálně sem na 1,90m výška,pater bez jakýhokoli stříhání moc,no řádný keře a větvej se parádně.No jak se potkam s kámošem tak sem foto prdnu

Old Post 27-06-2005 v 20:44 PM
Pinky je offline   Profil uživatele Pinky   Find more posts by Pinky   Foto galerie člena Pinky   Click here to Send Pinky a Private Message   Add Pinky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matulis
Nový Člen

Karma uživatele matulis - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 24

o lastovicich som pocul ze su kvalitne,ale ak tak,tak nemusis tu zem precpat hovnami,taka zem ani nikde na svete neexistuje,kuracie su osvedcene a silne,mne sa osvedcilo zaliat konacinou,ma vsak tak vela dusiku ze druhy krat to tento rok nim nezalejem.Skoda ze oproti inzm growerom su moje velmy male,koleno az pas....co myslite,stihnu vist aspon po ten 1,5-2m ´kym nedozreju....resp. ak zacnu siskatiet rastie palica dalej nie?

Old Post 14-07-2005 v 11:34 AM
matulis je offline   Profil uživatele matulis   Find more posts by matulis   Foto galerie člena matulis   Click here to Send matulis a Private Message   Add matulis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 25

mam dotaz.Hnojim hlavně slepičincema a výluhem z kopřiv.Problém je v tom,že když ted prsty přejedu přes stonek rostliny a čuchnu si k nim,tak citim vuni,ktera by se dala přirovnat k mentolovýmu hovnu a né k trávě.Jistě je možné,aby se dostal pach z hnojiva do kytky,ale ted jak ho dostat před sklizní pryč??????Pochybuju,že bude stačit přestat hnojit a prolívat pouze vodou.Pak by mohla hrozit plýseň.Pomalu uvažuju o přejmenování modelu Hawaii x Skunk #1 na muj hovnový SKUNK Jestli má někdo stejný problém nebo zná řešení,tak odpovědi uvítám.Díky

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 14-07-2005 v 16:29 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 26

2 husajn: když hnojíš kuřincema, nebo i jiným hnojivem je napraosto normální že kyti je tím hnojivem nasáklá. no a navíc to že přestaneš nějakou dobu před sklizní hnojit a prolívat vodou opravdu pomůže, říká se tomu flushing

pro víc info si pročti tohle : http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=103

a taky tohle: http://grower.cz/forum/showthre...16&pagenumber=5

na tehle strance byla tak trošku hádka ale co je flushing a jak funguje je tam rozepsáno možná
ještě líp

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 15-07-2005 v 14:15 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harier
Nový Člen

Karma uživatele harier - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 27

Myslíte že bude dobrý na indoor taky Wuxal Super ???

Old Post 15-07-2005 v 17:00 PM
harier je offline   Profil uživatele harier   Find more posts by harier   Foto galerie člena harier   Click here to Send harier a Private Message   Add harier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 28

to Obel: Díky moc za radu.Doufám,že se toho smradu zbavim,protože ze svojí jediný kytičky mam hroznou radost a nerad bych,aby mi pak smrděla Za chvíli už se mi nevejde do skleníku.Budu asi muset pořídit tu průhlednou tkaninu proti ptákům,jak sem tu někde četl,aby se kytka nedotýkala skel.ALe asi se tomu stejně neubránim.Je vidět,že slepičí hovna maj něco do sebe Na chvíli hnojku vysadim.

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 15-07-2005 v 17:42 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Organika outdoor absolutne bez chemie Příspěvek č. 29

moje skusenost z hnojivy je mala ale uz par let vim ze bych na moje kyti nikdy nedal KRISTALON pouzivam PLAGRON alga Bloom a alga wusch na kvet a roste to jak s vody

Old Post 19-07-2005 v 07:15 AM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 30

pouzivam plagron alga bloom a alga wusch na kvet myslim ze plagron je nejlepsi bio

Old Post 19-07-2005 v 07:19 AM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.goldie
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.goldie - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 31

HI!
Musim souhlasit s powerjulesem....! Plagron Bloom a Wusch je pohoda....letos jsem nahradil wusch pouze pythakem a je to bajecne
Do hlíny na záhoně jsem v polovině jara přimýchal Biogam....je to sračka, kterou dělají zemedělci z kravích sraček za jemné doladění chemkou. kytky jsou v zemi dva měsice a mají přes dva metry...když to tak půjde dál, nevím kam to půjde
Jednoznačně doporučuju wusch , pythamin, bloom od Plagronu!
je to žůůůůůžo

Proto jsem se chtěl zeptat. Je realný začít tomu sázet už nyní květovou hnojku? myslíte že se růst sekne a kytka začně sílit?
DíX peAce

Nejhorší je srážka s demagogickým blbem, který nejenže popírá všudypřítomnou realitu, ale je schopen popřít i vás samého.

peAce in your soul

Old Post 19-07-2005 v 09:44 AM
Mr.goldie je offline   Profil uživatele Mr.goldie   Find more posts by Mr.goldie   Foto galerie člena Mr.goldie   Click here to Send Mr.goldie a Private Message   Add Mr.goldie to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr.goldie! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 32

Ja jsem letos zkusil hnojiva na jahody a maximalni spokojenost,nejsou prilis drahe,prakticky to s nimi nejde prehnojit,dokonce je to na nich i napsane.A kytky vali celkem schopne,nejvyssi prekonala 3metry.Listy jsou tmave zelene.Zkousel jsem i kristalon start,ale ten jsem zavrhl,protoze jsem po nem nevidel vysledky,spis az po delsi dobe,pritom u hnojiv na jahody prakticky od zacatku.Muzu jen doporucit

Old Post 19-07-2005 v 11:32 AM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-11-2012 - Wonder Woman - outdoor zkušenosti - 17 odpovědí
20-03-2017 - Hnojit outdoor značkově? - 303 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6964370 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív