Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 145

ja na matku : mami pod sem
matka : pockej, jen zajdu dat psovi vylizat pekac ....

Old Post 05-05-2008 v 22:30 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 146

citace:
Původní příspěvek od jufik
ja na matku : mami pod sem
matka : pockej, jen zajdu dat psovi vylizat pekac ....


jestli se to fakt stalo, tak HC!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 06-05-2008 v 15:24 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 147

na houbach z Brna Bystrc....!!

kamosh....hej nemas neco na vodu???
A jeste jeden......ten by si nechal pro koleno vrtat kotnik.....!!

Old Post 06-05-2008 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 148

citace:
Původní příspěvek od Ježíš


jestli se to fakt stalo, tak HC!


urcite vtip je v kouzlu slova..kde sme si pod pekacem my puberatci predstavily genitalie maminky :P...ale tady je to bohuzel jen pekac na peceni :P...

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 06-05-2008 v 19:44 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 149

Hulime s kamosem

A: Hej chces rict hadanku?
B:jop
A:Mas 4 slova v rade a vylouci nejaky ktery se tam logicky nehodi a proc, ok ?
B:jop
A:Autobus,Auto,Tramvaj a Vorvaň
B:hmm.. vorvaň pac to neni dopravni prostredek
A:ani picu, nepatri tam autobus,auto a tramvaj pac to nejsou ryby.
_______________________________________________________
Uca:Mate v tech dredech bereberky
Ja: ty nejvetsi
uca: vyborne tak to vas nemuzu vyvolat
Ja:muhuehe
Uca:pisete test
_______________________________________________________
Ucitel:Mate most, neznate jeho delku a potřebujete ji spočítat. Víte že rovnicí (nevim jak uz byla) je možné že vyjdou tyto tři výsledky: 150m,185m,233m. Ktera delka je spravná toho 233m dlouhého mostu?
_______________________________________________________
Sedime na brku u me a cucime na filmek, kamos povida: posli mi to sem musim se jit vysrat. Podam mu ho, pohuli, posle dal, jde se vysrat. Hulime, vrati se, dostane huli... posle dal, kurva jeste vychcat jsem se zapomel. Nasledoval asi hodinovej vybuch smichu u kteryho se pochcali krom neho skoro vscihni.

Naposledy upravil Mašťák 07-05-2008 v 22:36 PM

Old Post 07-05-2008 v 08:29 AM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 150

taky přidám něco co nám naše děravá paměť dovolila uchovat v jakš takš původní podobě
jardaleťák a anička ziminka

když mám tulamorku tak mám ira v kapse

podnebí je velmi suché

zas ti řek se zasek

ale chtěl bych vám říct, že velmi ocením, že aspoň jednou týdně deme pokecat o vážných věcech

já sem ty vyfouk. Tos to měl držet věčně?

osmimrdej andulák

etapy debaty

tadle myšlenka je mi dávno minulá

já jsem cestovatel mezi dimenzemi, jesli mi rozumíš

potte se podívat na hladinu. jako uplně?

siju siju si botičky do pekla i do vodičky

vzešli sme z celkem slušnýho prostředí

panda nosí veverky v hubě, veveřáci nikdy nešukaj

vypni v nebezpečí... sme jasný

jsem přírodní muž, ale to už víte

nachčij se vysnijem

šťoucháble (tágo)

nahodit nahodilý téma

Old Post 08-05-2008 v 17:23 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 151

prijeli sme obrovsky vypukany ke kamosove sestrence, mela vsude pekne namalovany obrazy, sedime tam, a z kamose vypadlo: hustí hustě ... no obrovskej vytlem

Old Post 08-05-2008 v 20:03 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardluck
Nový Člen

Karma uživatele hardluck - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 152

rok zpatky sem byl se starsim brachou,jeho holkou a starsi sestrenkou na pouti. dali sme brko, ja okamzite dostal hlad tak sme sli ke stanku si neco koupit. vtom kolem prochazi skupina asi 14letejch holek. jedna z nich se po chvili vrati a pta se:
poznali ste me?
vsichni: ne, kdo ses?
ona: tereza
brachova holka se neustale vyptava brachy: kdo to je?
bracha: ja fakt nevim
starsi sestrenka kterej to doslo: jo aha sestrenka tereza
ja: pockat jestli ses jeji sestrenka tak ses i moje sestrenka
obe sestrenky: no dyt jo
ja blbe koukam a vubec nechapu o co de
sestrenka o kterej zatim nevim ze je sestrenka taky nechapave kouka a odchazi
v momente kdy se ztratila z dohledu me i brachovi soucasne doslo ze to byla mladsi sestrenka tereza a ze nekdo takovej vubec existuje. az do konce vecera sme se smali a resili jestli mohla poznat jak sme byli zhuleny

Old Post 09-05-2008 v 15:33 PM
hardluck je offline   Profil uživatele hardluck   Find more posts by hardluck   Foto galerie člena hardluck   Click here to Send hardluck a Private Message   Add hardluck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dingo
Stálý Člen

Karma uživatele Dingo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 153

Hustě hustí hustota hustá ....

Old Post 10-05-2008 v 10:47 AM
Dingo je offline   Profil uživatele Dingo   Find more posts by Dingo   Foto galerie člena Dingo   Click here to Send Dingo a Private Message   Add Dingo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H8nza
Nový Člen

Karma uživatele H8nza - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 154

Moje hláška po tom co sem si v klídku seděl a poslouchal mobila a na tom mptrojky....."Jednou budou mobili, jenom na poslouchání písniček, bez volání a smsek"...(asi minuta ticha).."ale to už sou vlastně empétrojky"

Život je pěknej, když máš jointa

Old Post 22-05-2008 v 21:14 PM
H8nza je offline   Profil uživatele H8nza   Find more posts by H8nza   Foto galerie člena H8nza   Click here to Send H8nza a Private Message   Add H8nza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 155

tak toto nieje ani hlaška ale stalo sa to v bare kde prišli nackovia a začali tam jebať do nas a prišiel moj kamoš čo jeden čas sa tomuto hnutiu venoval ale už zistil že gress je lepší a dal sa na našu stranu hh no a on na toho najhustejšieho čo do nas repoval

"Chlapče koľko rokov si holiš hlavu!"
"on že 2 roky"
"no vidiš a chceš si ju ešte holiť"

ono v reale to bolo lepšie a ešte som bol sfajčený na blato

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 21-06-2008 v 17:54 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 156

Já v létě před 2 lety: "Tak jsem mysel, že mi po noze leze to! A taky že mi to po noze lezlo!"
Nebo jsme tak jednou seděli s mým kámošem na mým balkóně a hulili travku. A tu najednou můj kámoš povídá: "Teď si představ, že by se ti na balkon spustili policajti! Víš jak, nějaká zásahovka, která by šla po tvým brku. Zrovna takhle tady před námi by přistáli! To by byla stiha, co? Já bych mrtě zdrhal! Co bys udělal ty?"
Já: "No co, řekl bych jim: Hele, co tu sakra děláte? Máte vůbec povolení!?"

Víš jak poznáš, že hulíš skunk? Tak, že každý prd je plný překvapení!
...Spolek závislých pěstitelů konopí...

Old Post 21-06-2008 v 18:35 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lowrider
Stálý Člen

Karma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 157

nedavno sme kalili u kamose a pak prisla jeho mama a von ji rikal ze pro ni ma skvelej navrh, ze ji vymeni jeji zidli za 3 kila hliny.
Me to uplne vodrovnalo zvlast to jak to rikal vazne

Outdoor 2008: First Bud Ve znamení obřích výnosů ze zákeřných indik.
Outdoor 2009: Land Of Sensi Ve znamení pozdní sadby a orosených sativ.
Outdoor 2010: Bush Doctor´s Garden aneb zelená masa
________________________________
Rototom Sunsplash 2011 Spain Reggae Festival Report

Old Post 16-07-2008 v 23:09 PM
Lowrider je offline   Profil uživatele Lowrider   Find more posts by Lowrider   Foto galerie člena Lowrider   Click here to Send Lowrider a Private Message   Add Lowrider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 158

pofajcievali sme tak na skodofke a vedla za jednym odparkovanym autom bol nejaky chlapik s deckom(nevsimli sme si,ze prisiel),my sme ale to decko nevideli,tak sme si mysleli,ze sa rozprava sam so sebou....
kamos:a ten sa tu zobral odkial?
ja:mna by skor zaujimalo,odkial sa tam zobral ten druhy...

Old Post 19-07-2008 v 15:17 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 159

TU MÁŠ !!

a více než hlášky frčí citoslovce ..KOnkretne teda Purple and Brown ..Doporučuju shlédnout na youtube :-)

Old Post 04-08-2008 v 19:39 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 160

"co si das na langose? Syr kecup tatarku?"
Misto vse jsem odpovedel "OBOJI" ...

A jeste jedna "kluci nestuj tam nesviti na me slunicko a ja chci usnout" (misto uschnout )

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 04-08-2008 v 22:03 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - nesmrťelné hlášky ... - 1020 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2725980 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív