Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Muj prvni indoor v Thajsku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 91









Vse probehlo dle planu
skosil jsem je pred 10 dni v70 dni kvetu touto dobou jsou jiz celkem dobre suchy necham je jeste tyden a pak sup do sklenic
Klimozka s prehledem drzi teplotu na 18 stupnich
skosil jsem vse az na jednu tu jsem dal pod okno na slunecko a mam ji tam do ted z duvodu ciste vedeckeho

toos na posledni fotce je bubble gum jeho zivot jsem nedokumentoval
jak sam vidis nebylo proc

Vsem moc dekuji za velice povzbuzujici ohlasy

Naposledy upravil Pampalini 19-01-2008 v 17:52 PM

Old Post 12-11-2006 v 15:07 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozel
Stálý Člen

Karma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 92

no mám riadne dosť lebo to máš celkom brutalné . Za toto určite K+

150w bubler vs hlina "scrog" 06´

Eu,NL,WR,BB...........out 07´

BUBLER 250w - AK-47 "scrog" 08´

Bubler 250w - Chronic "scrog" 09´

Old Post 12-11-2006 v 15:33 PM
kozel je offline   Profil uživatele kozel   Find more posts by kozel   Foto galerie člena kozel   Click here to Send kozel a Private Message   Add kozel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 93

Je to pekelný .........ale to se dalo čekat kolego .Docela mě zajímá kolik toho bude ,ale nechám to na tobě jestli se budeš chtít o to podělit .Co plánuješ na přístě???

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 12-11-2006 v 15:43 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 94

Predem dik
vazit budu pouze z vedeckeho ucelu
podle oka to vypada tak na 40 g na kytku +- 10g coz s mima 6 kusy
znamena 300g pri trose stesti
na 600w je to slabsi vynos
ale o vynos neslo , slo o to aby neco vyrostlo a to se zdarilo

Naposledy upravil Pampalini 27-01-2008 v 14:41 PM

Old Post 12-11-2006 v 16:07 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 95

Smekam a respekt pred tebou... na po 1. ? tak to jsi u me boss... jinak jeden z nej treadu co jsem cetl... ted koncim skolu a doufam ze si to vychytam jak ty... nemuze byt nic lepsiho nez cestovat po sveta a pri tom si pestovat

Old Post 12-11-2006 v 20:11 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kannann
Nový Člen

Karma uživatele Kannann - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 96

To Pampalini:

Když někdo něco dělá poprvé ne vždy se daří.V Tvém případě je to naprostý opak.A čeho si na Tvým trýdu nejvíce važím? Neptal jsi se,studoval a předvedl.A výsledek opravdu stojí za to!!! K tomu není opravdu co dodat.A ještě ke všemu z Thajska..Fakt klobouk dolů.

Old Post 14-11-2006 v 13:04 PM
Kannann je offline   Profil uživatele Kannann   Find more posts by Kannann   Foto galerie člena Kannann   Click here to Send Kannann a Private Message   Add Kannann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hurley
Stálý Člen

Karma uživatele Hurley - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 97

jo fakt hezky přeju hodne uspechu .

Ale jako fakt pozor na to aby ses nedostal do toho vezení.Dnesak sme meli se školou nejakou besedu(nebo jak se tomu říka) s tím čechem co se dostal do toho thajskýho vězení ze pašování heroinu...po tom co sem slyšel se mi tomu fakt nechce veřit jaky podmínky tam panujou(absolutna žadny hygiena,1 turecky zachod pro 60 lídí,šílana korupce bachařu-ti co meli penize si mohli třeba kupit do vezeni prostitutku,televizi...ale to co nic nemeli vetšihou dlouho nevydrželí...) fakt hrozny...bylo toho samozdřejme víc no.Fakt si davej pozor no...ale jestli tam u vas huli vsichi tak by to melo byt snad v pohode...


______________________________________________________

Old Post 15-11-2006 v 19:07 PM
Hurley je offline   Profil uživatele Hurley   Find more posts by Hurley   Foto galerie člena Hurley   Click here to Send Hurley a Private Message   Add Hurley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 98







Diky vsem za podporu
dnes jsem je ocistil a dal do sklenic
celkova vaha 280g
neco jsem jiz z konzumoval takze to vychazi asi 50g na kytku

Naposledy upravil Pampalini 11-01-2008 v 22:15 PM

Old Post 19-11-2006 v 15:48 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b.bang
Stálý Člen

Karma uživatele b.bang - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 99

respekt tobe Pampalini fakt peknej report.. no chtel jsem se zeptat jak je to tam z foto technikou jestli je tak levna jak se vypravi:?
Tohle cely by se docela hodilo do Koktejlu treba z titulem jak cesky zahradnik v thajsku indoor sklizi...

Old Post 19-11-2006 v 17:30 PM
b.bang je offline   Profil uživatele b.bang   Find more posts by b.bang   Foto galerie člena b.bang   Click here to Send b.bang a Private Message   Add b.bang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 100

Tak to je bomba kámo....četl jsem celej tvůj thread jako dobrou a naučnou knížku-prostě jsem se u toho zasek a ůplně zapoměl na matku která sedí u mě na postely a chce si strašně povídat páč se vrátila po 3 měsících z peru a tak je nabitá zážitkama
No,snažím se být trochu originálním,ale v tomto případě budu ako skoro většina lidí-MÁŠ TO KURVA PĚKNÉ!!!k+.
A jelikož jsem takovej blázen do cestování-zatím jenom s kámošema po evropě a zejména holandsko se nám velmi páčí...(zrovna v neděli jsem přijel z nákupu semen-máš také oblíbenou banku SENSI jak jsem četl)A jak jsi psal o tom že tě může někdo navštívit,tak mě to nějak dovedlo na myšlenku výletu-chtěl jsem se podívat do číny páč už 9let s těmito lidmi úspěšně spolupracuju ale mrknout se za kolegou do thajska je mnohem zajímavější....Kámo,nechám si to projít vážně hlavou....

Při pohledu na kytís ani nemusím psát něco o tom že ti přeju hodně přijemného kouře!!

Sundance.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 21-11-2006 v 17:22 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0185860 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív