Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kolacky :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vector
Nový Člen

Karma uživatele vector - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 6 

Obecné Kolacky :) Příspěvek č. 1

Zkouseli jste nekdy kolacky? Jednou jsme upekli livance, kolacky ruznych chuti a tak, ale nevim jak to zkuruje i ostatni (jestli to nekdy zkouseli), protoze ja pri tom hulil jeden spek za druhym :-D
Napiste prosim sve zkusenosti )))

Old Post 23-08-2003 v 10:22 AM
vector je offline   Profil uživatele vector   Find more posts by vector   Foto galerie člena vector   Click here to Send vector a Private Message   Add vector to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vector! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Koláčky sem nezkoušel, ale bramboráčky jsou NÁŘEZ! Jednou jsem je měl s kámošem, a byli sme totálně na maděru. Mnohem lepší a silnější než špek

Old Post 23-08-2003 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Recept je jako na úplně normální bramboráky, zeptej se třeba babičky, ale na tom tuku, na kterým to budeš samžit, nech rozpustit trochu lístí, nebo i palic (množství podle chuti). Můžeš i do těsta vmíchat nějaký listí, jak jen budeš chtít.

Old Post 23-08-2003 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

realist:
pokud myslíš haš olej, tak jo, super-killer. Zkusil bych kombo listy-palice-haš olej-hashish (listy ze solidního venku, palice ze wdovy nebo J.H., hash nějaký maroko nebo holland). To by potom zhulovalo jenom na pohled, hehe

Old Post 23-08-2003 v 20:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

realist:
to říkam taky. Zkus mi něco napsat do novýho threadu Kde se dobře hulí. Docela dost cestuju a chtěl bych poznat místa, kde hulí ostatní huliči

Old Post 23-08-2003 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 6

Hmmm...jednou sem mel kolacek jako uvadi Srooga tady ...no bylo to 20 kolacku z 20gramu skera. No taxem zpapal pulku a pulku sem dal kamosovi a za 30 minut sem byl v takovejch stavech sam v centru (ten kamos jel domu metrem:-))))))) ze sem nevedel vubec nic...jediny na co sem se zmoh bylo nasednout do tramavaje a ujizdet co nejdal k domovine ....a kdybych misto toho vyhulil pul gramu tak bych byl oproti tomu stavu asi tak 23x min zmastenej ...............

takze uzivejte kolace dokud to jde a neprehanet...

P.S. - fakt nevim co bych delal kdybych sezral treba dva

KE?

Old Post 23-08-2003 v 22:48 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sarig
Nový Člen

Karma uživatele Sarig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 7

moje holka dela pravidelne kakaovy pernicky z palic. date si po ranu 3ks, a v 15:00 ji jeste solidne mate. date si 4,5ks a je hotovo...
imho skutecne lepsi nez koureni, jenze spek je zkratka spek...

Old Post 24-08-2003 v 22:06 PM
Sarig je offline   Profil uživatele Sarig   Find more posts by Sarig   Foto galerie člena Sarig   Click here to Send Sarig a Private Message   Add Sarig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

No, ganju lze přidávat do všeho. Jednou jsme si chtěli udělat bramboráky, ale neměli sme to čim nastrouhat, taxme ty brambory rozmlátili kamenama a osmažili v hrnci s listama. Byl to takovej nevábnej guláš, jíst to skoro nešlo, ale byla to nálož!

Old Post 27-08-2003 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molik
Stálý Člen

Karma uživatele molik - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 9

Rozhodne davam za pravdu tomu, ze zdravejsi je ganju jist. Osobne jim moc rad, ale kdysi sem cetl, ze ten stav mel nekdo 12hod a nemohl ani vstat ze zeme a lehnout si na zem. A od ty doby se toho bojim. Muzete nekdo napsat co nejhorsiho se muze stat pri predavkovani ganjou? dik...

Old Post 27-08-2003 v 19:44 PM
molik je offline   Profil uživatele molik   Find more posts by molik   Foto galerie člena molik   Click here to Send molik a Private Message   Add molik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 10

molik: když to přeženeš s jídlem s konopím, tak ti bude maximálně špatně (blití, sračka, bolest hlavy, břicha apd.). ale pro to, aby jsi se otrávil, bys toho musel snít pekelně hodně. takže pokud se přežereš a chceš ten stav ukončit, tak ti doporučuji to hlavně vyzvrátit a pak už jenom čekat, než to odezní (případně se najíst, napít - prostě to nějak "naředit"). taky není špatný pokusit se usnout. sám jsem to jednou s mlíkem přehnal a spánek mě z toho dostal.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 28-08-2003 v 08:52 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molik
Stálý Člen

Karma uživatele molik - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 47  

Njn Příspěvek č. 11

V prvni rade opravuju svuj posledni prispevek. Melo tam byt vstat a lehnout si na POSTEL.
To PiosOne: ok, dik, tak ja to nekdy zkusim, pak sem napisu jak to dopadlo. A muzete prosimvas tak orientacne napsat pri jakem mnozstvi noname susenych venkovnich listi me dostane do good stavu? Myslim teda v tech bramboracich

Old Post 30-08-2003 v 19:01 PM
molik je offline   Profil uživatele molik   Find more posts by molik   Foto galerie člena molik   Click here to Send molik a Private Message   Add molik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 12

molik: hlavní je, pořád si říkat, že to přejde. sice má člověk pocit, že umře, ale je to opravdu jenom pocit. hlavně nezačít volat sanitku apd. udělají ti maximálně výplach žaludku a nechají si tě na pozorování. což si ale můžeš v domácích podmínkách nasimulovat taky (zvracení, spánek + kamarád co bude dělat dozor).

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 01-09-2003 v 08:26 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molik
Stálý Člen

Karma uživatele molik - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 13

No diky, ted jsi me uplne povzbudil No je pravda, ze u ganji je spousta veci jen pocit. Napr. ti obcas prijde ze ti musi tou rychlosti kazdou chvili puknout srdce. Pak ale zjistis, ze ti boje skoro jako za strizliva a ze to byl jen tvuj vjem...to je ale s vic vecma.

Old Post 01-09-2003 v 18:40 PM
molik je offline   Profil uživatele molik   Find more posts by molik   Foto galerie člena molik   Click here to Send molik a Private Message   Add molik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enfant Terrible
Nový Člen

Karma uživatele Enfant Terrible - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 14

Chci se zeptat, co delate pro to, aby vam to jidlo z ganji chutnalo?
Ja jsem asi nenormalni, ale mne se z toho vzdycky udela uz pri prvnim souste spatne. Vadi mi ten smrad "vareny" ganji. Ale treba kamaradum to nevadi. Tak bych potrebovala vedet, jestli je chyba ve mne, nebo se to da nejak eliminovat.
Zkousela jsem delat, co jsem se tu docetla o eliminaci nevabne vune a stejne to ma pramale uspechy.
Muze mi nekdo poradit?

Old Post 01-09-2003 v 23:37 PM
Enfant Terrible je offline   Profil uživatele Enfant Terrible   Find more posts by Enfant Terrible   Foto galerie člena Enfant Terrible   Click here to Send Enfant Terrible a Private Message   Add Enfant Terrible to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enfant Terrible! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 15

enfant: nenormální nejsi, já mám s konzumací pochutin taky problémy a hned mě natahuje. třeba máslo je pro mě úplně pasé. lepší výsledky mám s mlíkem. ale i tak žádná sláva. musím si dát do hrnku několik lžiček kakaa, zacpat nos, polknout to všechno na jednou a rychle zapít nějakým koncentrovaným džusem (grep apd.).
přesto přezevšechno je mi z toho nanic i teď, když tohle píšu . proto jsem se rozhodl letos udělat z konopí alkohol. jednak to déle vydrží a taky to snad bude poživatelnější. možná mi není ani tak špatně z chuti konopí, jako z toho tuku, který se při vaření mlíka zkoncentroval. pevně doufám, že to tak je a že alkáč bude OK.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 02-09-2003 v 07:05 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blek
Stálý Člen

Karma uživatele blek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 16

Enfant T :
To listí spařovat a spařovat a spařovat čím víckrát tím líp,Už sem měl mlíko i koláčky z kterejch fakt nebylo cejtit nic Ganjovního.Pokud je v produktu nadrcený listí nebo paldy tak se tý příchuti asi nevyhneš.Udělej silný máslo to se ve sladkostech úplně ztratí.
PiosOne :
Ať se ti to podaří, moje slivovice s vylouhovanejma listama měla krásnou barvu ale srdělo to nehorázně. To bys asi nepolknul.doufám že máš vychytanější recept.

Old Post 02-09-2003 v 10:17 AM
blek je offline   Profil uživatele blek   Find more posts by blek   Foto galerie člena blek   Click here to Send blek a Private Message   Add blek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2933090 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív