Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » hoven kus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

hoven kus Příspěvek č. 1






Tak jsem se hecnul a neco tady postnu. At se je nejaka sranda.

tohle je druhe kolo ve skrini kde sviti 400W vybojka, prvni jsem jel cca pred rokem, rok trval mensi upgrade. Co se mi kde nelibilo.Nejvetsi novinka asi stinitko. Upevnena vlastovka k tube, jak jde videt na fotce upnul jsem tubu leteckou gumou. Slibuju si aspon nejake tlumeni vibraci.

10x SSH + 10x Kalimist

zalite roots+enzymes, dnes lehce phytamin.Na rustu bych je chtel nechat tak cca tyden a pul max dva.Jinak uvitam vsechny kritiky pac pod touhle watazi jedu podruhe kdysi jsem mel 70W

Old Post 15-01-2010 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 2

Kus H .

Cau cau .

Chtel bych se zeptat, je to stinidlo nejspiš vlaštovka klasicka a jak koukám na to stinidlo tak vidim že jsi to potahl bilo černou folii, tudiš .. proč takove rešeni ? Tu cool tubu by jsi mozna mohl sundat a dat to normalen to našroubovat do stinidla bez tuby. Jen trošku vice vetrat a je fpohode ono to zase tolik nehřeje .. ¨¨

Genetika vypada opravdu zajimave
jak dlouho to chceš nechat rust ? Dost by tomu pomohla na rust Metalhalogenidova vybojka, je to opravdu poznat ! Až se to rozroste bude stoho pekna džungle

Jake máš klima pestebniho prostoru ?

Meriš PH ?

Taky jsem jel 70W nezapomenutelné



Zvlaštni prezdivka

Mej se Draku !

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 16-01-2010 v 00:41 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

no je to prostor metr na osmdesat, jo vlastvka, no teoreticky odrazova folie odrazi vice nez normal stinitko, a cely muj pokoj vytopila vybojka na krasnych 21stupnu takze bez tuby by byl vetsi problem plus uz bych tam nemohl dat tu folii.Ikdyz v tom vidim i moji tvrdohlavost pac jsem prvne koupil tubu, velky dojeb po zjisteni neefektivnosti rozptylu svetla..... Ph jsem meril kdysi jak me to zajimalo ale po zjisteni ze je voda z kouhoutku v poho uz neresim. rust je nekde v prvnim prispevku tyden a pul max dva podle meho planu.S tou metlou no uvazuju na dalsi kolo prikoupit po stranach modre zarivky to by podle me melo jakz takz stacit, max na rust cfl.... ale to az priste, z mym tempem zase pristi rok no klima ve skrini je teplota kolem cca 24 stupnu, jeste jsem se nedokopal koupit nejaky teplomer, vlhkost pres 70% zvlhcovacku zapnu tak trikrat dene na chvilec

Naposledy upravil 16-01-2010 v 16:11 PM

Old Post 16-01-2010 v 02:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

zdárek...

No z tej fólie nad výbojkou,jestli sundáš tubu,bych měl ovšem strach.
To kde jsi přišel na to,že ten kusek igelitu odrazí lépe jak ten kladívkáč.??
I samotná struktura toho "plechu"má svůj význam,tož tu neefektivitu bych neviděl v tej tubě ale někde vedle.

Voda z kohoutku není nikdy OK.

Old Post 16-01-2010 v 08:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:


No z tej fólie nad výbojkou,jestli sundáš tubu,bych měl ovšem strach.


jo to je jasny co se asi tak stane s folii
citace:


To kde jsi přišel na to,že ten kusek igelitu odrazí lépe jak ten kladívkáč.??


a informace o odrazu az 99% jsou zcestne? taky se chystam na vymenu za diamantovou, tohle co je na fotkach je stale jeste ve stadiu dodelavani, a tu folii jsem mel navic a chtel jsem skusit jestli bude lepsi nez ten plech, no me se zda ze to odrazi dobre, co tak pozoruju po tom tydnu

citace:

tož tu neefektivitu bych neviděl v tej tubě ale někde vedle.

a ten ojeb je v pekne malem stinitku u tuby co ti odrazi jen kousek od tuby, strany skrine byly pomalu ve tme.

a z tou vodou mam dojem ze jak jsem meril vodu tak mela 6...... nechavam jen odstat

Naposledy upravil 25-01-2010 v 18:28 PM

Old Post 16-01-2010 v 09:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6






se tyden sesel a nejaky ten update. kytky pekne zacli, premyslim jestli ten tyden a pul nebude moc

neco z elektroniky, zvlhcovacka, vsichni zname a odvlhcovacka, odtah je nasmerovan primo na ni tak vetsina jde pres.jinak vlhkost je kolem 60% bojuji v pokoji s plisni tak si nemuzu vyskakovat, teplota ve skrini 24 pres noc nevim odhaduju kolem 19 v pokoji je stale 22.V utery prvni hnojeni grow - polovicni davkou. pres tyden jsem oskubal vsechny zlute listky at si buji nove, krasne zelene a roztridil podle velikosti kolem dokola nejvetsi a prostred mensi at jim ty velke tak nestini



















tenhle SSH se pekne rozjel nezbyvalo mi nic jineho nez ho zlomit at se trochu zastavi, vratil to krasnym rozvetvenim


Naposledy upravil 11-02-2010 v 17:50 PM

Old Post 21-01-2010 v 19:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7






tak druha nedockava holka, tady prozmenu kolinko, ale to jsou dva extremy zbytek je plus minus stejny





















jak jde videt stinitko zabira celou plochu takze ztraty jsou minimalni

Naposledy upravil 21-01-2010 v 20:46 PM

Old Post 21-01-2010 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8





neco z minule jizdy White rhino vs black jack

Naposledy upravil 11-02-2010 v 17:50 PM

Old Post 22-01-2010 v 05:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

dnes prepinam na kvet, kytky od 21 rozjeli markantne. jo sativi jsou sativi . uz to je pomalicku dzungle jak si rikal scotte, skoda ze si pujcuju kazdy ctvrtek fotak takze neuvidite jak vypadaj jeste pred prepnutim. Do ctvrtku uz doufam budou vrcholky trcet ze skrine ventilaci ven

tak me tetkom napadlo, crompax, na netu jsem cetl ze je na kvet, na obalu se zda ze na rust, postrikujete s tim cele kolo?

Naposledy upravil 11-02-2010 v 17:51 PM

Old Post 24-01-2010 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Hrnek
cau cropmax je pouze na rust,ja ho používám na řízky ,a na mladé rostlinky a nebo když je nejakej stresík ,přesazování atd. .jinak na cely kolo je dobrej phytamin. .tak pic a at to jede.


...špatné informace

Ale kdeže jen na růst,právě v postřiku do poloviny doby květenství je jeho síla,jeden čas jsem ho vyměnil za phyt-amin,takže srovnáno jest.

Přidá-li se Plagron Cropmax v určitých momentech, rostlina si sama vytvoří to, co je pro ní v daném okamžiku nejvíce potřebné. Chceme-li podpořit dobrý vývoj kořenů je třeba použít Plagron Cropmax už ve stádiu vývoje kořenů, chceme-li naproti tomu více květů, je třeba aplikovat postřik před započetím květenství.

Old Post 24-01-2010 v 19:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11






uvazuju jestli jsem vazne nemel prepnout drive se uvidi co a jak posleze. jinak pro priste jsem pouvazoval ze by nebylo marne tesne pred prepnutim zastipnout vrchy at u tech sativ trochu stihaj dorustat i spodni. priste, pac me se ty sativy nejak libi kdo vi co v budoucnu hawaii maui waui, hh sativa seed bank hmmm za levno kostnu, pote zjistuju ze to je nirvana
jinak zadne prebesy se nekonaji, striknuto močkou crompax/phytamin, nejaky drink

Old Post 29-01-2010 v 15:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12






<------------tak tohle je ta zlomena

ten sodik pekne taha kytky, priste i neco na rust.....

Naposledy upravil 29-01-2010 v 16:13 PM

Old Post 29-01-2010 v 16:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od SIMOR
Ale kdeže jen na růst,právě v postřiku do poloviny doby květenství je jeho síla,jeden čas jsem ho vyměnil za phyt-amin,takže srovnáno jest.


Takže ktorý je lepší? Phytamin alebo Cropmax?

Marihuana je dar.

Old Post 29-01-2010 v 16:23 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

jsem je dnes zalival a rekl jsem si ze jim ukazu kdo je v me skrini panem a zacalo lamani. vsechny vrcholky zlamany na stejnou delku. lamat budu dale, jinak bych mohl jak chuj stale zvysovat sodik do aleluja

citace:
Původní příspěvek od Ono


Takže ktorý je lepší? Phytamin alebo Cropmax?


hele ja jsem udelal mix phytamin/crompax. naraz postrikuju a nevidim ze by jim to nejak vadilo, spise uvazuju ze se na to vyseru at tak nerostou

Naposledy upravil 11-02-2010 v 17:51 PM

Old Post 31-01-2010 v 17:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 15

Marihuana je dar.

Old Post 01-02-2010 v 15:52 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16






lamu,lames,lameme, jak chuj stale parkrat dene. Pac tyhle mrchy jsou hrozne vitalni, zlomim a za vchili je zase rovny jako by nic. timto doporucuju pana Capa pac jeho rezy, parada krasne prokorenele, nebezpecne vitalni ale to se opakuju a vysledek taky dobry diky ti!

Old Post 04-02-2010 v 16:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2800690 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív