Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Tyčky/trubky na stan konstrukce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Tyčky/trubky na stan konstrukce Příspěvek č. 1


Čaute, neví někdo kde sehnat klasické trubky na konstrukci pro stan? Průměr 16mm .
Našel jsem jen v OBI ale za nekřesťanské peníze 😥
Popřípadě pokud se někomu jen tak válí doma i se spojkama(klidně i rezavé,ale ne zhnilé) a chtěl se jich zbavit napište😁
Díks!


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 10-01-2021 v 19:22 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Jo náhradní by se fakt hodily. I já je mám celé rezavé.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 11-01-2021 v 03:42 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 3

Ahoj, tak trubky asi seženeš viz odkazy níže, ale ty spojky už budou horší. Pak už jen hledat nějakou "trubkovou stavebnici". Ty spojky by šly možná vyrobit i z plastového PPR, kterým se dělají rozvody vody v baráku, ale to už pak asi nerozebereš, musí se to svařit.

https://www.ehlinik.cz/hlinikova-tr...ASABEgK8MPD_BwE

https://www.e1.cz/produkt/1173042-p...seda-3m?t=popis

Old Post 11-01-2021 v 09:04 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 4

Díky...spojky se jeste daji koupit mam ten pocit,ze jsem je videl na GS.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 11-01-2021 v 15:29 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MZFK
Nový Člen

Karma uživatele MZFK - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 5

Ahoj, zkus kouknout zde https://growshop-velkoobchod.cz/287...vi-pro-homeboxy
mají zde spojky i trubky. Popřípadě si sehnat jiné trubky vhodného průměru..

Old Post 11-01-2021 v 16:04 PM
MZFK je offline   Profil uživatele MZFK   Find more posts by MZFK   Foto galerie člena MZFK   Click here to Send MZFK a Private Message   Add MZFK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

koupit nejlevnejssi box stejnyho rozmeru,a vzit si z nej tyce....napr nejakej mammoth light.....

neco malo se prodava jak pise MZFK (by me zajmalo co ten nick znamena...HHHH)

osobne bych koupil novej box,sli dost dolu,uz nestoji palku jak driv.....

A/S

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-01-2021 v 22:30 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od MZFK
Ahoj, zkus kouknout zde https://growshop-velkoobchod.cz/287...vi-pro-homeboxy..

Vypadá to dobře díky!
Aladin,no už mě to taky napadlo,ale i tak ten stan vychází pořád minimálně na 5k.
Ty tyčky co mám na foto mám navíc, jsou z DS120,ale nevím jestli jsou všechny spíš ne.
Plášť mám nový na Lodge 120, ale bez tyček tak to chci nějak poskládat,bohužel tam je těch tyček jak naprcaných😀


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 11-01-2021 v 22:46 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

nejaky tycky mam z vyrabovanyho mammuta......
napis ktery presne potrebujes,myslim ze se tu s klukama na tebe slozime,kazdej tycku a mas to.....hhhhhh

A/S

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 11-01-2021 v 23:35 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 9

😀😀 jsi vtipný...
Ale v klidu na pár trubek snad ještě mám ....hhhh😀
Hlavně mi pomohly ty odkazy..to mi stačí pokud je to aktual.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 11-01-2021 v 23:58 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MZFK
Nový Člen

Karma uživatele MZFK - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 10

Nick je inspirace, ze starých času, kdy jsme balili jonatány a poslouchali konkrétně album od Igora-Mazafaka 808! https://www.youtube.com/watch?v=t80aFshWB_A

Naposledy upravil MZFK 12-01-2021 v 16:40 PM

Old Post 12-01-2021 v 16:24 PM
MZFK je offline   Profil uživatele MZFK   Find more posts by MZFK   Foto galerie člena MZFK   Click here to Send MZFK a Private Message   Add MZFK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11

2MZFK:dikez

2Jamés:sorry jen joke.(ale jednu tycku bych asi mel )....omlouvam se,jestli se te to nejak dotklo........myslel jsem to v dobrym...

A/S

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 15-01-2021 v 22:01 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
2Jamés:sorry jen joke.(ale jednu tycku bych asi mel )....omlouvam se,jestli se te to nejak dotklo........myslel jsem to v dobrym...

A/S

Mě se teda nedotklo nic nikdá a nikec 😀..chápu srandu a ani mi nekrvácí vagína takže vklidu 😉


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 16-01-2021 v 16:16 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 13

taky se mi zdá Seržantos nákéj vyměklej ....
snad nedostanu kartáč, už tak tu dělám bordel


MZFK
mentál igor okamžitě vybaven, taky sem se tomu zasmál jak sem ho tu viděl

ty tyčky jsou cajk,
zrenovuj je a máš ode mě doživotní instantní káčka na příděl

Old Post 16-01-2021 v 19:25 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od The OG
ty tyčky jsou cajk,
zrenovuj je a máš ode mě doživotní instantní káčka na příděl
je jich málo😥

Old Post 16-01-2021 v 19:51 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MZFK
Nový Člen

Karma uživatele MZFK - 71% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 15

The OG: Víš co mi můžeš ... 🖕

Old Post 17-01-2021 v 12:01 PM
MZFK je offline   Profil uživatele MZFK   Find more posts by MZFK   Foto galerie člena MZFK   Click here to Send MZFK a Private Message   Add MZFK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Seeds
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Seeds - 51% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Seeds - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 16

aluhobby.cz mají jen jekly ale to je asi jedno. Spojky za pár korun.

Old Post 21-01-2021 v 16:26 PM
Mr. Seeds je offline   Profil uživatele Mr. Seeds   Find more posts by Mr. Seeds   Foto galerie člena Mr. Seeds   Click here to Send Mr. Seeds a Private Message   Add Mr. Seeds to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9121400 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív