Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Tor Browser - skutečná ANONYMITA na webu!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
znáte Tor Browser?!
nic mi to neříká..
něco jsem o tom slyšel...
jasně, používám běžně....
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Upozornění Tor Browser - skutečná ANONYMITA na webu! Příspěvek č. 1

zdravím komunitu Grower.cz . tip pro ty, kteří se obávají zanechat své stopy na internetu. Tor Browser - kryptovaný internetový "prohlížeč" , který vám poskytne ANONYMITU (pro ilustraci spolehlivě lze objednat nebo nabízet drogy (Silkroad) nebo zbraně (Grams)) atd.. jen musíte mít bitcoiny. kdyby se vzedmula vlna zájmu, poskytnu další info (schopnější si dohledají, těm línejm poskytnu návod step by step)...

carpe diem

Old Post 18-04-2014 v 21:45 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 2

Téma které není radno rozebírat.

And I'm stoned!

Old Post 18-04-2014 v 22:39 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 3

Pár příspěvků na toto téma tady už je
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65812
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=58362
tzv. onion routing existuje již od roku 2002

Old Post 18-04-2014 v 22:55 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Jo ještě jak frčel tak jsem si tam objednával hash z maroka a z nepalu. Pak i pár papírku LSD z Holandska.
A úplně naposled weed ze Španělska myslím.
Ale pak ho chytli kluka ušatého a silkroud byl pohřben. Ale teď myslím že udělali nějakou vylepšenou verzi, ale nejsem si jistý nějak jsem se k němu nomohl dostat.
BTC zatím ještě těžím, ale i to už je docela na hovno myslím že už víc zaplatím na elektřině něž vytěžím.

Ale jinak TORa jsem jinak nepoužíval. Ono se mi zdá že i ten je teď trochu víc napadnutelný. Není tomu dlouho kdy někde v Holandu udělali server podobný SR a do týdne na ně přišla Holandská poliicie. Tak že docela zvláštní.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-04-2014 v 08:51 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 5

Dají se tam sehnat třeba ledviny nebo játra? Když jsem hledal náhradní srdce v Grams našlo to akorát éčko

.

Old Post 19-04-2014 v 10:46 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 6

Ze začatku jsem byl nadšený,jak budu absolutně neviditelný na netu.
Asi po týdnu mé nadšení opadlo a od té doby používám"cibuli" tak jednou za měsíc,co že je na stránkách typu"Silkroad"nového.

Jinak anonymita končí,zabavením počítače PČr.lol

Old Post 19-04-2014 v 10:53 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Co takhle orbot proxy with tor? Komunikuje se přes to stejně?máte sním někdo skušenosti?

Old Post 21-04-2014 v 10:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 8

cital som, ze anonymitu toru chcu narusit velmi jednoducho - vladne pocitace budu sluzit ako servery, cez ktore sa pripajate. neviem ale, kolko je na tom pravdy.

Old Post 21-04-2014 v 11:02 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 9


citace:
Původní příspěvek od terorista
Co takhle orbot proxy with tor? Komunikuje se přes to stejně?máte sním někdo skušenosti?

Zkušenosti s tou App sice nemám,ale u OS Android,můžeš na nějakou anonimitu zapomenout.



Obrázek O.T.

Old Post 21-04-2014 v 12:00 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PfejrzManiac
Stálý Člen

Karma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10

http://www.deepdotweb.com/

Old Post 14-05-2014 v 23:07 PM
PfejrzManiac je offline   Profil uživatele PfejrzManiac   Find more posts by PfejrzManiac   Foto galerie člena PfejrzManiac   Click here to Send PfejrzManiac a Private Message   Add PfejrzManiac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 11

Jsou tam velice zajímavé nabídky . Zaujalo mne např. tohle:

Hash Sample Pack:

1g Polo Polm
1g Messi Hash
1g Afghani Mazari- Sharif
1g Marlboro 15 Stamp
5g BB hash

฿0.097724 - cca 880kč, poštovné zdarma. Pokud bych si takové množství měl koupit někde na "ulici" vyšlo by to na 2250kč (1g/250kč).

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 15-05-2014 v 13:16 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 12

To jako opravdu funguje?? Co se tam všecko prodává?? Byl jsem na stránce co je uvedená výše, ale jelikož neumím anglicky tak netuším... může mi někdo pomoct se zorientovat prosím?

Old Post 15-05-2014 v 19:54 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 13

Stáhni si Tor prohlížeč například z tohoto linku -> https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en

a do něj zadej tuhle adresu:

http://silkroad6ownowfk.onion

Zaregistruj se a jsi tam... Co se drog týče je tam snad vše na co si vzpomeneš. Haš, tráva, kokain, herák, opium, MDMA, houby, konopný cukrovinky atd..Teď je server přetíženej, takže ti to vše nevypíšu, ale mrkni sám.. Jinak se tam daj koupit i konopný semena. A ještě co mě zaujalo byly falešný EU řidičáky, od originálu k nerozeznání, lidi si to fakt chválej, ale cena přes 20 000kč .. no hustotka..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Naposledy upravil gremlin101 15-05-2014 v 22:28 PM

Old Post 15-05-2014 v 21:35 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PfejrzManiac
Stálý Člen

Karma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 14

Jinak bych si dával pozor na bezpečnost, spoustu lidí chodilo podávat vysvětlení na celní správu kvůli různým zásilkám, když si nechávali posílat zboží přímo domů.(když by ses doznal, tak je to celkem průser) Jinak si myslím že to funguje až moc dobře.
Jinak web deepdotweb je site kde máš různé info ohledně těchto stránek na TORU. Máš tam vypsané všechny funkční markety a různé články k věci.

Old Post 15-05-2014 v 23:30 PM
PfejrzManiac je offline   Profil uživatele PfejrzManiac   Find more posts by PfejrzManiac   Foto galerie člena PfejrzManiac   Click here to Send PfejrzManiac a Private Message   Add PfejrzManiac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od fisHunter
To jako opravdu funguje?? Co se tam všecko prodává?? Byl jsem na stránce co je uvedená výše, ale jelikož neumím anglicky tak netuším... může mi někdo pomoct se zorientovat prosím?

Přečti si třetí píspěvek!

edit:Tohle je "Underground",to patří do kanálu.

Old Post 15-05-2014 v 23:39 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 16

No super zkusím to, ale ještě jedna věc a to bezpečnost... co mužů udělat pro svoji bezpečnost aby me nevyhmatly?? A když si něco objednam dojde to co chci nebo to ojebavaj někteří prodejci?? Jdu pročíst ty dva odkazy...

Old Post 16-05-2014 v 06:33 AM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7477550 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív