Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » rada prosím :-(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

rada prosím :-( Příspěvek č. 1

čau uz 5roků jedu outdoor ale je to moc riskatní vzdy se najdou čorky a mate po huleni proto sem se rozhodl postavit si skřín a mam jen par blbych dotazu co když místo folie natahnu alobal ?? jak to bude fungovat ? stači na odvětravaní větračky s pc ? 4 přitah a 4 odtah ? jinak vybojku mam 100W od kamošem i ze stinidlem a předřadníkem co vy na to bude to fungovat nebo to mam rovnou pasnout ??
jestli někdo poradi tak předem moooc dík :-)
a omlouvam se za chybi

Old Post 16-02-2010 v 20:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 2

Jimmy.jamal ALOBAL je na hovno vlastní zkušenost každej se potřebuje spálit aby věděl že to bolí na to se vyser radši kup bílou grow folii větráčky stačí ale de tu spíš o teplotu v boxu vlhkost kolem boxu a teplotu KOLEM kterou do boxu budeš vhánět spolu se vzduchem radši si di pořádně pročíst FAQ tam se toho dozvýš nejvíc jo a můžu se tě zeptat na věk moje čeština je hrozná to vim i já ale tvoje je katastrofalní

Old Post 16-02-2010 v 20:50 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od nero
Jimmy.jamal ALOBAL je na hovno vlastní zkušenost každej se potřebuje spálit aby věděl že to bolí na to se vyser radši kup bílou grow folii větráčky stačí ale de tu spíš o teplotu v boxu vlhkost kolem boxu a teplotu KOLEM kterou do boxu budeš vhánět spolu se vzduchem radši si di pořádně pročíst FAQ tam se toho dozvýš nejvíc jo a můžu se tě zeptat na věk moje čeština je hrozná to vim i já ale tvoje je katastrofalní



díky za rada folii určitě obědnam hned po výplatě jiank FAQ si v nejblišši době přečtu jak budu mit čas, je mi 22 a ta čeština je to hruza wim diky moooc za radu :-)

Old Post 16-02-2010 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Kemo tobě je 22? Si děláš srandu? Nemyslím teď češtinu, ale že ani nevíš nic o indooru když si měl už 5let out.
To je jako kdybych si dělal rozpustné kafe a nevěděl nic o turkovi. Ale možná je to jen můj pocit.

Sry kemo, ale ten tvůj podpis mě neskutečně ser-.
Tohle sem slyšel na cígo a to by tak sedělo, ale na Cannabis.
Ty si mě kámo urazil. Nemůžu si pomoc.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 16-02-2010 v 22:01 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN

To je jako kdybych si dělal rozpustné kafe a nevěděl nic o turkovi. Ale možná je to jen můj pocit.


LOL

Old Post 16-02-2010 v 22:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

hm tak diky za rady jediny kdo mi poradil a nemel jen blbé keci byl nero a xpapousek vam diky a určite to zčeknu uz sem to tak trochu projel :-)

Old Post 17-02-2010 v 14:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pestovatel
Stálý Člen

Karma uživatele Pestovatel - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 7

ak chces pestovat indoor tak si precitaj http://grower.cz/pestovani/navody/? a zopar threadov pre inspiraciju


2 micro by me

Old Post 17-02-2010 v 19:07 PM
Pestovatel je offline   Profil uživatele Pestovatel   Find more posts by Pestovatel   Foto galerie člena Pestovatel   Click here to Send Pestovatel a Private Message   Add Pestovatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

tak uz mam z bazaru za 450 skřin 1,5x1 a vyskoka 180 cm , taky sem obědnal diamantovou folii zitra udělam diry na větraky , dame tam lampu a po bocich usporky a v pondeli si jedu pro řezi white rusia a jeste se stavim pro hnojky jak to bude vše hotovi hodim sem foto

Old Post 17-02-2010 v 19:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

mno popřemíšlim o tom ale newim musel bych čekat do vyplaty nějak už mi nevichazej love spiš to skusim poprvy tak ze tam bude ta 100W sodík a po stranach ty 2 usporky a kdyz to pude a nejak to nezkurv** tak na přišti kolo bych pořešil 1000W to už musí byt luxus

Old Post 17-02-2010 v 20:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 10

v poho ten prostor osvitis aj s 6kilem. ale to muzes neaky pc vetracky [i s tim 6kilem] pustit z hlavy, zda-li to nemas nekde ve sklepe ci co. s watazi roste teplota, ty vetracky by se ti ale hodili na pritah kdyz tak nad tim premyslim.

Jinak k tomu rospustnymu kafi, wle kam ty na to chodis, ti asi odkvetla dobra sativka z toho mixu co ? mr.men on top K+

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 18-02-2010 v 01:13 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4901810 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív