Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zastrihnout, nebo nezastrihnout?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Jak vypada muj prvni pokus o indoor?
This poll is closed.
hrozne 2 8.70%
nic moc 3 13.04%
jde to 14 60.87%
moc pekne 4 17.39%
Total: 23 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Obecné Zastrihnout, nebo nezastrihnout? Příspěvek č. 1




Ahoj vsichni!!!
Mam (nelly) dylema. Jsou to moje prvni kyticky a moc se mi libej, rekl bych ze se i docela povedli zatim, ale je mi lito je strihat. Chci zkusit metodu Screen of Green(ta mriz zelene). Muze mi nekdo zkusenejsi rict, co bych mel zlepsit a vylepsit? Neustale to zlepsuju, takze se kyticky maj (snad) fakt dobre... jsou jakmoje vlastni deticky I kdyz to nehulim a nekourim ani obyc cigara .

Dodatek: Kytí v podobe rizku jsem obdrzel 16.08. a od te doby uz to je dnes rekl bych 18 dni co se o ne peclive staram. Svitim jako v rustu a chystam se zanedlouho prepnout na kvet (je to dobrej napad uz ted?). Myslel jsem mozna ze bych nejak ustrihnul vrsky(v delce vhodne pro rizkovani), aby ten spodek mel vice svetla a byl to ve vysledku takovej koberecek soumernejsi v te mrizce...?

PH uzdrzuji na doporucenych hodnotach. Jinak vse potrebne by melo byt v mem profilu pod clankem, ale este to omrknu, treba se to nezobrazuje

Kdyby se nic nezobrazilo, tak : Zpocatku 250W (sodik), po skonceni rustoveho obdobi 400W(sodik). Vlhkost 60-80%, teplota den:21-27C, noc:neco nad 10C. Hlina-plagron royalty mix, hnojiva plagron(roots, start up, bloom, kvet a este neco do postriku). Nevim co to je za odrudu.

Naposledy upravil Hadej 03-09-2007 v 07:38 AM

Old Post 02-09-2007 v 22:31 PM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Chtělo by to víc rozepsat.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-09-2007 v 02:11 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 3

STŘÍHEJ CO TO DE!

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 03-09-2007 v 11:03 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arcichalid
Stálý Člen

Karma uživatele Arcichalid - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 4

ja bych to taky malinko strihnul at se to rozvetvi nebo z toho budes mit salamy a pozene to do vejsky tak davej bacha aby melo kam (nevym jak mas vysokou skrin.)

Old Post 03-09-2007 v 17:21 PM
Arcichalid je offline   Profil uživatele Arcichalid   Find more posts by Arcichalid   Foto galerie člena Arcichalid   Click here to Send Arcichalid a Private Message   Add Arcichalid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 5

na kvet bych to jeste nedaval sou hodne male ale pokud chces kiticku co kvete budiz :]

Old Post 03-09-2007 v 19:00 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 6

Tak oka, me se taky zdalo ze by to este chvili chtelo... ono to je castecne tou slabou vybojkou urcite ze to este neni vetsi, ale jen co zapojim tu 400W a nejak z boku dam tuhle 250W, tak to bude prosvitat vsechno uplne jinak a melo by to byl much more better rekl bych. Nebo ne????


Brzo pridam dalsi foto, jen co to ted nejak dovychytam kvuli te zime.

Naposledy upravil Hadej 04-09-2007 v 06:33 AM

Old Post 03-09-2007 v 21:14 PM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dap
Nový Člen

Karma uživatele dap - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 7

Když to chceš střihnout, tak hned... nejvyšší čas. Jinak to není zlé, jen málo hlíny je v květináči. Budeš to ještě přesazovat? Jaký je objem květináčů? Škoda že nevíš co je to za odrůdu...

Old Post 04-09-2007 v 10:32 AM
dap je offline   Profil uživatele dap   Find more posts by dap   Foto galerie člena dap   Click here to Send dap a Private Message   Add dap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 8

Ty kvetinace nejsou zrovna maly, jak jsem tak koukal na zdejsi fotky, tak jsou skoro nejvetsi a hlinu klidne este muzu prisypat. este mam pul pytle royalty mixu.

Old Post 04-09-2007 v 15:58 PM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
donCornel
Nový Člen

Karma uživatele donCornel - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 9

nepoznam jak jsou velike kyti ale kvetinace bych klidne zvetsil a nestrihal....jen ohybal prisyp hlinu jj

Old Post 05-09-2007 v 14:33 PM
donCornel je offline   Profil uživatele donCornel   Find more posts by donCornel   Foto galerie člena donCornel   Click here to Send donCornel a Private Message   Add donCornel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sultan0069
Stálý Člen

Karma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 10

to Hadej

já bych dosypal hlínu, ale se zastřihováním bych nepospíchal ...
Skoda že nevíš co je to za odrudu, nekteré nemají zastřihování rádi - můj názor nezastřihovat pokud nemusíš - vrchní palice je dycky nejlepší

Old Post 05-09-2007 v 14:49 PM
sultan0069 je offline   Profil uživatele sultan0069   Find more posts by sultan0069   Foto galerie člena sultan0069   Click here to Send sultan0069 a Private Message   Add sultan0069 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 11

Moc ja dekovat za radu, ten od koho mam ty kytky taky rikal nestrihat. A potrebu strihat to nemam Mista dost. Ted jsem musel provizorne je umistit do sklepa a az zitra nebo pozitri jim udelam stalej domov, tak zase vyfotim a kopnu to sem.

Old Post 05-09-2007 v 18:40 PM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od iamnoting
to Hadej

já bych dosypal hlínu, ale se zastřihováním bych nepospíchal ...
Skoda že nevíš co je to za odrudu, nekteré nemají zastřihování rádi - můj názor nezastřihovat pokud nemusíš - vrchní palice je dycky nejlepší


Blbost. čistě tvůj neobjektivní názor.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 05-09-2007 v 19:30 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 13

jestli chceš zkusit SCROG, tak bych asi ještě zastřihoval - jde o to, že to pletivo je nejlepší zaplnit co nejvíc....

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 06-09-2007 v 12:01 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sultan0069
Stálý Člen

Karma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 14

to Mr. Figaro

jsem rád že jsi mě poučil že je to blbost ... předpokládal jsem že tu každý může napsat svůj neobjektivní názor tedy i já

Old Post 06-09-2007 v 13:56 PM
sultan0069 je offline   Profil uživatele sultan0069   Find more posts by sultan0069   Foto galerie člena sultan0069   Click here to Send sultan0069 a Private Message   Add sultan0069 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od iamnoting
to Mr. Figaro

jsem rád že jsi mě poučil že je to blbost ... předpokládal jsem že tu každý může napsat svůj neobjektivní názor tedy i já


Otázka byla položena : "Zastříhnout nebo nezastříhnout ?" Toto není ankentní otázka.
Takže nevím proč jsem píšeš tyto názory, když je to úplná blbost. Dobře rozepíšu se tedy.

Takže, jde o to jakým stylem chce pěstitel pěstovat, autor úvodního příspěvku udal Scream of Dream - ScrOG. Tudíš mu jsou velké centrální palice k ničemu. V této mětodě de o to, mít počet větví úměrný prostoru. Né moc, aby nebyly malinké paličky a zas né moc málo, aby to vůbec mělo smysl.
Takže abych toto uvedl na správnou míru :
Musíš počítat s tím že ti kytky vyrostou ještě tak o 2/3, jenže ve scrogu máš tu výhodu, že si s větvemi můžeš různě hrát a manipulovat, takže výška tě moc neomezuje a jde pak jen o ten počet palic - větví. U srcogu se nevyplácí hrr hrr hned přepínat do květu, já osobně nechávám kytky tak měsíc až 40dní na růstu aby se pořádně vyvinuly a vzpamatovaly se z toho zastřihávacího mučení, které jim růst zpomaluje. každopádně jedna univerzální rada jest : po posledním zástřihu nech kytí minimálně týden na 18/6 a až potom na 12/12, jinak se ti může stát že ti vršek "zakrní" a bude z něho mikropálka - né zas tak mikro no, ale když to uděláš jak říkám, vyhneš se tím případnému zklamaní. Podlě těch fotech co tam máš, stříháš fakt málo. Doporučuje se první zástřich nad 3tím patrem a pak už je to na tobě, já třeba zastříhávám každé druhé patro, někdy i každé patro aby bylo pořádný křoví. Není pravda že by některé odrůdy byly a některé nebyly dělané na zástřih, spíš jsou některé vhodnější než jiné.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 06-09-2007 v 14:38 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 16


No... je z ceho vybirat v tech nazorech. Ja ted nepredpokladame zvetsuju pestirnu, takze az to tam naskladam, tak to v prvni rade vyfotim a pak vam reknu svuj nazor, kterej bude asi neco mezi tim vsim jestli souhlasite. Zas takovej Scrog to asi nebude, pac na to bych uz mel davno zastrihavat a ne se na to jen koukat jak to krasne roste, takze scrog zkusim u druheho pokusu. Tohle bude neco mezi a pac budu mit dve svetla, tak si myslim ze to nebude zase tak spatny. Budu tim padem svitit z vice uhlu a prostoupi to vic zelene = lepsi fotosynteza ne? Este ted shanim nejakej olejovej radiator, aby meli trochu vetsi teplo, pac to co maj ted se mi nelibi(asi 20C u spodu, u vrcholku je vic kvuli lampe). Mno najim se a jdu na tu new pestirnu chlapy Jo a vlastne jsem vam teda rekl uz co jsem chtel az potom

A kazdopadne diky za ty rady

Naposledy upravil Hadej 06-09-2007 v 22:04 PM

Old Post 06-09-2007 v 18:27 PM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2011 - zastřihovat či nezastřihovat - 15 odpovědí
23-05-2003 - Strihnut, nestrihnut? - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3246520 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív