Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stinitko na vybojku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
FuckeNick
Nový Člen

Karma uživatele FuckeNick - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 9 

Nápad Stinitko na vybojku Příspěvek č. 1

Lidi nejsem si jisty jestli toto tema uz neni nekde na groweru rozebrane....hledal jsem ale nenasel.Zajimälo by mne jak udelat stinitko na 250w sodik.Pripadne z ceho.Zatim sem svitil diodama ale nejak me to neuspokojilo tak k nim chci prihodit jeste sodik.
Dik za radu

Old Post 12-05-2004 v 08:45 AM
FuckeNick je offline   Profil uživatele FuckeNick   Find more posts by FuckeNick   Foto galerie člena FuckeNick   Click here to Send FuckeNick a Private Message   Add FuckeNick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FuckeNick
Nový Člen

Karma uživatele FuckeNick - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 2

No moje sodikovka nema luminoforni vrstvu po celem delce..je to normalni?Mam trochu strach z UV zareni.

Old Post 12-05-2004 v 09:58 AM
FuckeNick je offline   Profil uživatele FuckeNick   Find more posts by FuckeNick   Foto galerie člena FuckeNick   Click here to Send FuckeNick a Private Message   Add FuckeNick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 3

Když jedeš na 250watech tak z UV záření nemusíš mít strach kdyby výbojka byla jakkoliv obnažená ba i třeba nahá!

Old Post 12-05-2004 v 11:10 AM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 4

To fucke nick: Nevím přesně,ale pouze u Son-H /220 W,která není moc vhodná pro pěstění-málo Lm/W/ se používá luminofor.Ten se ovšem používá pro lepší rozptýlení světla, nikoliv pro zabránění pronikání UV záření do prostoru.K tomuto ůčelu je na výbojce "kryt" z křemíkového skla,takže bez obav z UV ozáření.Sežeň si raději /pokud máš možnost/ SON -T plus-ekonomicky asi nejvýhodnější svícení pro květ.

Naposledy upravil mydena 12-05-2004 v 11:37 AM

Old Post 12-05-2004 v 11:32 AM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 5

Kup v Baumaxu, nebo v kamnarstvi rouru na odvod koure z kamen o co nejvetsim prumeru...ja pouzil na 400W prumer 152mm. Sroubovalem ji ve svu rozdelej(prace na 5 minut). Ustrihni si pozadovanou dylku a svy zase pekne zmacki kombinackama, at to mas hezky a hladky. Pak si ve slusny drogerii kup bilej spray odolnej teplotam do 500°C(znacku na prani dohledam, ale videl jsem jen tu jednu, je to na motory apod.). Vytvaruj oblouk do prislusnyho polomeru...jde to lehouce rukou a je to vratnej dej, coz je napr. s moji sikovnosti velmi vyhodny. ) Nastrikej vnitrni plochu sprayem. Ma naprosto idealni vlastnosti - ciste bilej, matovej a teplem od lampy se vytvrdi a je nesmrtelnej. Odrazivost dokonala. A je to. Cena do 300Kc, je to lehky, tvarovatelny, nesmrtelny. Pokud najdes trubku ke kamnum doma, jako ja, pak to stoji jen ten spray, kterej z vlastni zkusenosti vrele doporucuju. Kam se s odrazivosti sere nerez, nebo hlinik(nic proti nim)

Old Post 12-05-2004 v 12:17 PM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Já sem ustřihl plech podle rozměrů, dal sem do na trubku, vytvaroval, nastříhl, provrtal, přišrouboval objímku a super. Mám to z Al plechu
http://grower.cz/forum/showthre...&threadid=10982

Old Post 12-05-2004 v 12:20 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FuckeNick
Nový Člen

Karma uživatele FuckeNick - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 7

Diky za rady moc ste mi pomohli!

Old Post 13-05-2004 v 20:06 PM
FuckeNick je offline   Profil uživatele FuckeNick   Find more posts by FuckeNick   Foto galerie člena FuckeNick   Click here to Send FuckeNick a Private Message   Add FuckeNick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.zak
Nový Člen

Karma uživatele Mr.zak - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 8

a co sklo ? Hodně by mě zajímalo jestli vydrží úplně obyč 3mm sklo
při velikosti 35x50cm pod 400W sodíkem. stínítko je samo s odtahem.
Anebo jestli ne, tak co jinýho použít? Co mi tam vydrží, a co bude mít co nejmenší ztráty ???????????????????????

Old Post 14-05-2004 v 13:45 PM
Mr.zak je offline   Profil uživatele Mr.zak   Find more posts by Mr.zak   Foto galerie člena Mr.zak   Click here to Send Mr.zak a Private Message   Add Mr.zak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 9

Nezbývá nic jiného,než zkusit to.400w už vyzařuje docela dost tepla,proto by to chtělo odtah přímo od výbojky.Jinak je osvědčené křemíkové sklo,avšak je o něco drahší,než obyčejné.

Old Post 20-05-2004 v 12:27 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 10

To BohouR: Na to jsem taky myslel,ale nemohu si přece dovolit disponovat s věcma co mi nenáleží.Ale domníval jsem se , že něco podobného napíšeš

Old Post 20-05-2004 v 16:43 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 11

to Mr.zak: zkousel jsem obyc sklo pod 400w a za 15 min. chodu prasklo. Jinak stinitko mam z v puli rozrizle plechovky od barvy. Je zadara a lehce k ni prisroubujes objimku.

Old Post 20-05-2004 v 19:41 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.zak
Nový Člen

Karma uživatele Mr.zak - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 12

Stínítko mám, ale co stim sklem_? Myslíte že to křemíkový sklo bude odolnější teplotám? A nebo zkusit udělat ho ze dvou kusů,
jediná možnost která mě zatim napadla.

Old Post 22-05-2004 v 16:11 PM
Mr.zak je offline   Profil uživatele Mr.zak   Find more posts by Mr.zak   Foto galerie člena Mr.zak   Click here to Send Mr.zak a Private Message   Add Mr.zak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 13

mr.zak: jo, to křem.sklo je teplotně odolnější. pokud budeš mít možnost, tak si pořiď borokřemičité sklo, to je ještě lepší.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 22-05-2004 v 17:30 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janiki
Stálý Člen

Karma uživatele Janiki - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 14

uz jsem to tu jednou resil.
Je to i vyfocene. Naklady na porizeni Heatshield byli cca 40 kc.
Odkaz zde vcetne postupu: http://grower.cz/forum/showthre...ight=headshield

Sometimes I am too lazy to exist....

Old Post 27-05-2004 v 11:10 AM
Janiki je offline   Profil uživatele Janiki   Find more posts by Janiki   Foto galerie člena Janiki   Click here to Send Janiki a Private Message   Add Janiki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G-man
Stálý Člen

Karma uživatele G-man - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 15


No ja mam skrin bez stinitka a taky to jede.

Tož včíl frčím na SON-T plus 250w

Old Post 29-05-2004 v 11:16 AM
G-man je offline   Profil uživatele G-man   Find more posts by G-man   Foto galerie člena G-man   Click here to Send G-man a Private Message   Add G-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 16

panejahodo, jesli budes mit to euro2 jako odtah, tak mam pocit ze to u ty 400 moc dlouho nevydrzi!!! jak budes mit dlouhou tu odsavaci rouru a jaky bude mit tvary?? jesli to bude horizontalne rovna tak fakt nevim.
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 19-02-2005 v 23:34 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-05-2010 - prosim o radu s vybojkou - 9 odpovědí
17-08-2006 - strihanie listov a vynos - 18 odpovědí
29-11-2005 - staři vybojky - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3070950 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív