Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje první skříňka (podruhé)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Palec nahoru Moje první skříňka (podruhé) Příspěvek č. 1




Tak jsem se opět odvážil nabídnout pár obrázků mé skříňe.
Chtěl bych připomenout, že díky tomuto servru a díky všem členům, kteří mi radili ve chvilkách úplné beznaděje se mi podařilo vůbec pěstírnu zprovoznit.
1. První den, rostliny jdem naklíčil, dal do substrátu a hned jak vylezly umístil pod lampu.
2. Detail odtahu od stínítka. Stínítko jsem si vyráběl sám z Al plechu, pod nim je sklo 6mm, Al roura tvarovací 3m, odtah EURO 2 (150m3)
3. Vzrostlejší kytičky

Old Post 11-05-2004 v 21:09 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 2




4. Detail
5. Poslední den růstu (21) i tak sem to přehnal, měl sem začít dřív. Po přepnutí se kytky začaly hrozně vytahovat.
6. bez komentáře

Old Post 11-05-2004 v 21:16 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3



7. Pohled zboku (vpravo) na starou "kanárčí klec" do které jsem umístil elektroinstalaci...
8. ...přimontovanou na plechové šasi

Old Post 11-05-2004 v 21:21 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 4

Cim to mas vylepeny...alobalem nebo mylarem???

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 12-05-2004 v 07:23 AM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

Alobalem

Old Post 12-05-2004 v 12:13 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 6

Máš to gut-napoprvé.Všiml jsem si,že po celou dobu svítíš sodíkem.Tedy alespoň mi to tak připadá.Nebylo by lepší pro růst. fázi použít met.hal? Nebo alespoŇ zářivku cool white? Kytí se Ti vytáhly z nedostatku modrého spektra.Alobal taky pohlcuje modrou složku,lepší je bílá barva,ale dávám K+ máš to opravdu gut.

Old Post 12-05-2004 v 12:24 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 7

Snažil sem se vyjít co nejlevněji. Všude jsem četl, že sodík je dobrej na obě fáze, tak sem z toho nedělal vědu. Pravda je, že sou rostliny dost vytáhlý, ale přisoudil sem to tomu, že jich mám hodně a že si navzájem stíní. Měl bys to vidět teď jak sem přepl na květ, každej den se vytáhnou o 5cm - svině. Dnes jsem odhalil 2 samce, tak je tam místa více. Bílou barvu nechci (je pod alobalem) spíš bych do budoucna pořídil fólii. No ještě to vychytávám

Old Post 12-05-2004 v 12:49 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 8

Sodik staci v pohode i na rustovou fazi. Snad jen vic zastipovat a tvarovat. Ten mylar nevyjde tak draho a je mnohem lepsi nez alobal. Da se s mylarem za 250,- vylepit cela skrin.

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Naposledy upravil Zoidberg Dr. 15-06-2004 v 09:43 AM

Old Post 12-05-2004 v 14:03 PM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruzlo
Nový Člen

Karma uživatele kruzlo - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 9

Nazdar X-man
Rozbieham tiez indoor a chcel by som sa spítať aké je to sklo pod tienidlom a odtah mam presne ten isty ze ci je pri tienidle alebo na konci rury...Diky

Old Post 12-05-2004 v 15:51 PM
kruzlo je offline   Profil uživatele kruzlo   Find more posts by kruzlo   Foto galerie člena kruzlo     Add kruzlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruzlo
Nový Člen

Karma uživatele kruzlo - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 10

A este ak mas nahodou planik toho tienidla mohol by si ho sem supnut...Diky vsetkim

Old Post 12-05-2004 v 15:52 PM
kruzlo je offline   Profil uživatele kruzlo   Find more posts by kruzlo   Foto galerie člena kruzlo     Add kruzlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11

Děkuji všem za kladné ohlasy.
Zoidberg Dr. : Alobal mě nestál ani 30 Kč, akorát sem musel investovat něco do lepidla, ale celkem to 250 určitě nedělalo. Volil jsem nejlevnější a nejdostupnější variantu, v budoucnu hodlám ještě zdokonalovat!

kruzlo : nevím jsetli jsi sledoval mé dřívější přízpěvky, ale s tím sklem jsem měl docela problém. První mě hned při prvním svícení praskolo a střepy poškodily jednu rostlinku, která se stala obětí. Důležité je aby vzduch neustále proudil. Jinak to první sklo jsem si nechal uříznout normálně u sklenáře na míru. první sklo bylo 3mm tloušťka, teď jsem dal 6mm, avšak už nevím kdo, myslím že REALIST mi radil, že tenší je lepší. Prostě mám tohle a šlape. Přidělal jsem to normálně drátem, je to vidět na fotce.
Stínítko jsem udělal tak, že Al plech jsem vytvaroval podle odpadní roury, vprosředvystřihl čtvereček a ten ohnul do pravého úhlu dolů, do něj vyvrtal 2 díry a přišrouboval objímku na výbojku. Nevím jestli mě chápeš, ale zbývající 2 části ční napravo od stínítka, je to vidět. Fotky snad připojím časem, pokud budeš mít zíjem. Dnes už su unavenej.
Odtahová roura je Al, potřeby pro digestoře - dá se tvarovat, max délka 3m, srazit se dá asi na 1m. Cena 180Kč.

Old Post 12-05-2004 v 20:46 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nautilus
Nový Člen

Karma uživatele Nautilus - 43% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 12

X-mane co na to říct??-asi jen : Když se chce,tak všechno jde:-)

Old Post 12-05-2004 v 20:50 PM
Nautilus je offline   Profil uživatele Nautilus   Find more posts by Nautilus   Foto galerie člena Nautilus   Click here to Send Nautilus a Private Message   Add Nautilus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruzlo
Nový Člen

Karma uživatele kruzlo - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 13

Díky x-man za ochotu
Ešte sa chcem spitať akú lampu máš lampu ja chcem dať zatial 250W na rast a 400W na kvet tak to sklo bude asi 6mm v pohode a ked bude odťah od tienidla mozem to dať nižšie nad rastlinky.

Old Post 13-05-2004 v 15:25 PM
kruzlo je offline   Profil uživatele kruzlo   Find more posts by kruzlo   Foto galerie člena kruzlo     Add kruzlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

kruzlo:
Já mám 250W sodík, používám aji na květ aji na růst. Buď si jistý, že to sklo bude rozehřátý tak, že na něm neudržíš ruku. myslím, že na vrcholku rostlin jsem měl 30 st. a to mám vršky tak 10-15 cm pod lampou. Blíž bych to nedoporučoval. nebo si zařiď ofukování vršků květin jak je zde hodněkrát popsáno a máš to vyřešený. Já ofukování nemám.

Old Post 13-05-2004 v 18:43 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aaaaa
Stálý Člen

Karma uživatele aaaaa - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 15

máš to docela vychitané!!

Old Post 15-05-2004 v 20:47 PM
aaaaa je offline   Profil uživatele aaaaa   Find more posts by aaaaa   Foto galerie člena aaaaa   Click here to Send aaaaa a Private Message   Add aaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 16

To X-man: ofukovani vrsku je dost dulezity a to nejen z tepelnych duvodu. Krome toho, ze zaridi cirkulaci vzduchu ve skrini (snizeni teploty), tak ma taky na starost kyvani kyticek, coz zajistuje zesileni stonku a celkove zpevneni kytek.........proste nahrada prirozeneho vetru.

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 17-05-2004 v 07:20 AM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-12-2006 - Moje první skříňka - 9 odpovědí
30-03-2003 - moje první skromná skřínka - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7264290 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív