Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje první skříňka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr.Luis
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Luis - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 1 

Nápad 0 Příspěvek č. 1





000

Naposledy upravil Mr.Luis 26-11-2007 v 21:06 PM

Old Post 27-11-2006 v 01:59 AM
Mr.Luis je offline   Profil uživatele Mr.Luis   Find more posts by Mr.Luis   Foto galerie člena Mr.Luis   Click here to Send Mr.Luis a Private Message   Add Mr.Luis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SAM
Stálý Člen

Karma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 2

No samozřejmě,že je zájem a pěkně od začátku.Čus.

SAMova říše '06'
SAMova říše '07'/1
SAMova říše '07'/2


Old Post 27-11-2006 v 07:06 AM
SAM je offline   Profil uživatele SAM   Find more posts by SAM   Foto galerie člena SAM   Click here to Send SAM a Private Message   Add SAM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 3

hm....a ten zbytek mas kde???...sem hodis naky foto nakej kratkej text a to je wse??....no zadna slewa....ne tak to sem natlac wsecko.......jedu jedu ..uz to tady melo bejt...a neptej se esi ma nekdo zajem...ten zajem o kiti tady ma si kazdej kdo tady je registr.....ale mas to teda je pekny i kdyz se me zda ze tam mas spoustu newyuzityho mista.....zatim ola


SQ

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 27-11-2006 v 12:17 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 4

hm...koukam koukam ale zadne znamky po zastrihnuti....strihani je dulezity pro wetsi winos...pak nebudes mit take spejle..//nic we zlim //...le pokad pesti pro kwalitu tak sem nic nerek..hm..nenapsal....


SQ

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 27-11-2006 v 12:21 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gozer
Stálý Člen

Karma uživatele Gozer - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 5

hele luisi, jedu taky herrera a poprvy, tudiz by si sem moh napsat vic svejch poznatku...treba se dozvim neco novyho

Old Post 01-12-2006 v 13:07 PM
Gozer je offline   Profil uživatele Gozer   Find more posts by Gozer   Foto galerie člena Gozer   Click here to Send Gozer a Private Message   Add Gozer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gozer
Stálý Člen

Karma uživatele Gozer - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 6

Mr.Luis: co je to stribrny co mas na stenach boxu?

nebo vi nekdo jinej, jak se tomu nadava a kde by se to dalo poridit?

Old Post 03-12-2006 v 18:26 PM
Gozer je offline   Profil uživatele Gozer   Find more posts by Gozer   Foto galerie člena Gozer   Click here to Send Gozer a Private Message   Add Gozer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 7

tak to akcko vypada luxusne...

ale co scu... mas tam we skrini tazenej nakej drat ci co... co to je a k cemu to tam slouzi????

no a strihals je ??? bo je teprwa budes stihat???


SQ

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 04-12-2006 v 18:31 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-10-2016 - Moje první pěstírna - 2 odpovědí
06-12-2016 - Moje první kvítí 2016 - 20 odpovědí
11-06-2012 - Můj první Scoog - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8710850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív