Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » "třesení s rostlinou" zesilňování stonku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

"třesení s rostlinou" zesilňování stonku? Příspěvek č. 1


Zdarec, napadl mě takovej nápad, s použitím elektromotoru (tak kolem 60otáček za minutu) třást s kytkou.... možná by se tím dal zesílit stonek... možná to je úplná blbost... na fotce je to vysvětlený (to hnědý je provaz , nebo něco tuhýho, špejle, tyčka) jinak už by tam asi nemělo být co nepochopitelnýho.. :-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 29-12-2008 v 18:36 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 2

Hmm nejni to zbytečně složité pořid si řádnej ofuk na kyti a bude to to samé ne ve skříni jsem měl 40w a když byl naplno tak to už z holkama pěkně cvičilo.

Old Post 29-12-2008 v 18:45 PM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fear
Stálý Člen

Karma uživatele fear - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 3

Co uz zhulena hlava nevymysli :.....bez urazky

Old Post 29-12-2008 v 20:27 PM
fear je offline   Profil uživatele fear   Find more posts by fear   Foto galerie člena fear   Click here to Send fear a Private Message   Add fear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 4

no řeči o ofuku sou hezký.... ano mám ofuk.... taky mám prostor kterej je 28x50cm velkej.... a místa na ofuk moc není.... a masakr pro kytky? no jak se to vezme... zálží na rychlosti (těch 60 otáček za minutu je přijatelný) a záleží jak bude uchycení špejle nebo provazu daleko od středu motoru... když to bude třeba jenom půl centimetru od středu a otáčky budou 60otáček/h tak každou sekundu to s kytkou hýbne o centimetr.... samozřejmě že se to dá ještě zmenšit... dají se koupit "krokový motory" nebo jak se to jmenuje který mají třeba 10otáček za minutu... ale to by už bylo asi bez efektu... možná to vyzkouším.... mám doma takovej dost pomalej motorek...
citace:
Původní příspěvek od fear
Co uz zhulena hlava nevymysli :.....bez urazky


skoro vůbec nehulím... (max 1x týdně) myslím že by to bylo řešení pro lidi jako já... kteří nemají ve skříni místo na víc pro pořádnej klipsák....

citace:
Původní příspěvek od Igraczek
Hmm nejni to zbytečně složité pořid si řádnej ofuk na kyti a bude to to samé ne ve skříni jsem měl 40w a když byl naplno tak to už z holkama pěkně cvičilo.

no nemám příliš v lásce hluk ze 40w ventilátoru... a navíc nemám ho kam umístit... tohle je spíš projekt pro pěstírny s max 1-2 kytkama... (nedokážu si představit jak by se všechny nesinchronizovaně klepaly pod 600w )

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Naposledy upravil Fruddy 29-12-2008 v 20:40 PM

Old Post 29-12-2008 v 20:33 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOBBY
Stálý Člen

Karma uživatele HOBBY - 90% PěstitelskáKarma uživatele HOBBY - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 5

Zdravim,
hele Fruddy hned bych to neodsuzoval ale vidím velkej problém stím uchycením ke kytce....nebude jí to zpusobovat zranění???A klepat z celou kytkou je blbost nejspíš,kvuli sedaní substrátu.
Už si to zkoušel?????

hobbyho vnitrni

Mas problem? Si smutny? Chces pochovat?
Tak prijd k nam......."Pohrebni sluzba!"

Old Post 30-12-2008 v 04:16 AM
HOBBY je offline   Profil uživatele HOBBY   Find more posts by HOBBY   Foto galerie člena HOBBY   Click here to Send HOBBY a Private Message   Add HOBBY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 6

HOBBY:
ty kytky může třeba uchytit pomocí nějaké gumy a tím docílí spíš vibrací než prudkému trhání, co to může poničit.

Akorát ten ofuk tam je stejně potřeba, protože se tam nedává jenom kvůli tomu (imho zanedbatelnému) zpevnění stonku. Je tam potřeba také kvůli cirkulaci vzduchu.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 30-12-2008 v 12:24 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
runcajs
Stálý Člen

Karma uživatele runcajs - 96% PěstitelskáKarma uživatele runcajs - 96% PěstitelskáKarma uživatele runcajs - 96% PěstitelskáKarma uživatele runcajs - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 7

podle me to je spis zpusob jak kytce nahodit stress misto aby ji to pomohlo ji to bude pekne vadit

Old Post 01-01-2009 v 20:59 PM
runcajs je offline   Profil uživatele runcajs   Find more posts by runcajs   Foto galerie člena runcajs   Click here to Send runcajs a Private Message   Add runcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9917860 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív