Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » spontánní zhulenost v době tělesné krize
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Upozornění Příspěvek č. 1

Čaute groweři...

přišlo mi do cesty něco hodně zajímavého.

Úvodem:
Asi před týdnem jsem byl nemocný nějakou střevní chřipkou či něčím podobným... tak jsem za dva dni propodil čtyři prostěradla a kupy dek a tak a shodil zhruba 4 kila.

Hlavní:
Během doby, když jsem se tak úmorně potil a hubnul jsem byl ve stavu jakoby slabého zhulení. Ale úplně miniaturního.. v podstatě se to na venek nijak neprojevovalo, žádná pohoda, žádný smích nic takového. Ale intenzivnější a živější vzpomínky (už to mi bylo podezřelé) a furt mě napadaly nějaké nápady a zlepšováky, na každou blbost co jsem slyšel, mě napadlo nějaké řešení, příčina či nějaká rozvíjející událost. Zkrátka sympomy zhulení.
A taky jsem zapomínal a to dost často.
A taky jsem byl citlivější na podněty jiných lidí, snadno jsem se naštval a pak zas uklidnil, nálady se střídaly jak na kolotoči.

Čímpak to ?
Někde jsem četl, že THC se dlouhodobě ukládá v krvi. No a když jsem teda dva tři dni nic nejedl a jenom se potil, tělo muselo odněkud brát energii, začalo spalovat tuky a znovu se tedy začalo thc uvolňovat do krve.
Žádné flashbecky nebyly, jenom to slabounké zkouření.


stalo se vám něco podobného ?


Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 05-08-2002 v 11:25 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 2

já bych řek, že to nebylo žádným ukládáním THC, ale prostě tou horečkou, když je horečka hodně vysoká, tak máš i pořádný haláky

mě z ní vždycky akorát bolej klouby a kosti v celým těle a to dost hustě, nemám jí rád, ale dokáže dělat různý věci

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 05-08-2002 v 12:27 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Jo může bejt ;-) Příspěvek č. 3

Já jsem si taky jednou v dost vysoký horečce pochvaloval, jak jsem zhulenej a ani na to nemusím pálit . A kámoš jednou vypravoval, jak jedna holka-dost těžká hulička-běžela se školou nějakej závod a najednou se začala z ničehonic řezat jak pominutá, jak se jí to nakumulovaný THC uvolnilo při tý zátěži do krevního oběhu .

Old Post 05-08-2002 v 16:46 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 4

uz sem to tady jednou psal, ale jeden kamos mel taky jednou 40tky horecky a rikal, kam se hrabe huleni, jaky on mel stavy
divim se ze jeste nezakazali horecky...
jinak tu nemoc ti nezavidim, takhle v lete ... to mi stastni si uzivame u vody

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 05-08-2002 v 17:10 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 5

2 oton

to je možné, proč ne ? Ale horečku už jsem míval, ale ne takovouto ... ani jsem při ní nezapomínal ..

2 drinker

nu, už jsem zase skóóóro zdráv ... vysoká horečka = halušky, to jo, ale tohle co jsem měl nebylo jenom při vysoké horečce, bylo to spíš znatelné při nižší...
takže kdo ví ?

no to jenom abyste věděli, že až, nedejbože, chytnete nějakou chřipajznu, připravte se na zapomínání a snění ...

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 06-08-2002 v 07:43 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2325990 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív