Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » seschle listy-helpa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

seschle listy-helpa Příspěvek č. 1











Celkem bych ocenil, kdyby nekdo vyresil muj problem s listama, trapim se s tim uz par mesicu. Vetsinou se mi to objevuje jen na nonamech, ale obcas i na nejakym good modelu.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 01-05-2005 v 09:11 AM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 2

díky za pomoc

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 04-05-2005 v 21:40 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 3

Mozna prvni priznaky prehnojeni.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 05-05-2005 v 06:24 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LOksa
Stálý Člen

Karma uživatele LOksa - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 4

neviem ci to je to co mam ja, ale je to dost podobne. Skus si odmerat ph pody ked tak ho uprav. A ak si este nehnojil tak skus opatrne prihnojit. Niekde som nasiel ze hnede a skrutene okraje moze sposobit nedostatok K. Mne to na niektorych rastlinach ustupilo na niektorych ostalo takze neviem. Ak sa mi to podari uplne odstranit hodim ti to sem...

Old Post 05-05-2005 v 14:03 PM
LOksa je offline   Profil uživatele LOksa   Find more posts by LOksa   Foto galerie člena LOksa   Click here to Send LOksa a Private Message   Add LOksa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 5

No ono mi to zacalo nejak samo mizet....nechapu.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 07-05-2005 v 17:41 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

cim to muze byt? Příspěvek č. 6


ta kytka ma takove listy uz od zacatku, nevim cim to muze byt. zalevam ji stejne jak ty ostatni a substrat maji taky stejny... hnojim vermesfluidem, je to outdoor

Old Post 17-05-2005 v 13:54 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timon
Stálý Člen

Karma uživatele Timon - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 7

Vidim ze stejný problém jako já má hodně lidí. Taky mi pomalu od spicek schnou listy (Foto je v auditku "pomoc!!!!asi plisen"). Podobný problém( kropenatění listů a jejich postupné usychání ) se mi podařilo řešit přidáním Polyversa do zálivky, zjistil jsem ze plisen byla na kořenech. Tohle je ale asi neco jinyho protoze i kdyz jsem polyversum na kytky nastřikal tak listy vesele schly dál.Dokonce mi jedna kytka uplne seschla a zčenala.
Co takhle "zámek a klíč(asi bioabware)" od Bcuzzu. Co vy na to Staří zkušení pěstitelé, pooradte nám.

Old Post 18-05-2005 v 10:15 AM
Timon je offline   Profil uživatele Timon   Find more posts by Timon   Foto galerie člena Timon   Click here to Send Timon a Private Message   Add Timon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4349210 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív