Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Anonymita při objednání ze seedbanky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pumba
Nový Člen

Karma uživatele Pumba - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 23 

Anonymita při objednání ze seedbanky Příspěvek č. 1

Zdravim growery,

jakou máte zkušenot při objednávání ze seedbank?
Chci si koupit semínka na svoje druhý kolo, vyberu asi na Amsterdam Seeds a jde mi o to.. Jak to posílají?

Klasicky v bílé obálce s cilovou adresou, anonymně, bez adresy odesílatele?

O anonymitu jde asi nám všem, tak já jestli si to mám pořešit nějak jinak nebo seedbanky hrajou s náma...

Jasny, i kdyby to tam bylo tak to asi takovou roli nehraje... Ale je to další drobnost, které by člověk jednou mohl litovat..

Old Post 20-02-2021 v 20:16 PM
Pumba je offline   Profil uživatele Pumba   Find more posts by Pumba   Foto galerie člena Pumba     Add Pumba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 2

ved im napis priamo a mas poslu ti to urcite ako chces...

Old Post 20-02-2021 v 21:31 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Upřímně, všem je naprosto u prd-le. Že si objednáváš semínka. To je asi tak poslední věc co by kdo tady u nás řešil.
Tak jsem se setkal s týpkem který se bojí objednávat z G-shopu.

Když se někdy dívám na FB a na stránky o konopí. A sleduji co tam kdo sdílí za fotky informace atd. A nikdo nic. Tak nějaké balíčky co vám chodí domu je to nejmenší co kdo bude řešit.

PS: Kdyby to tak bylo. Tak už se o moji maličkost zajímají snad všechny složky policie. A to o mě nikdo neví vůbec nic. I když všichni ví že hulím. Ale jsem v ČR tady musíš akorát někoho nasr-t. Aby po tobě někdo šel. Třeba to prodává ve velkém objemu. Či k prodeji dát i něco tvrdšího.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 21-02-2021 v 11:35 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 4

better safe then sorry

Old Post 21-02-2021 v 11:40 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 5

Je to riziko. A byly pripady, kdy policie prisla na navstevu kvuli objednavkam seminek z Holandska ci Spanelska.

Old Post 26-03-2021 v 00:19 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 6

2 Mr.MEN jste tak naivni... to, ze mate furt stesti, nezaruci to same stesti v budoucnu ci ostatnim

2 admin, omlouvam se, chtela jsem spojit prispevky do jednoho, ale vyslo dva

Old Post 26-03-2021 v 00:20 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Slunce83
2 Mr.MEN jste tak naivni... to, ze mate furt stesti, nezaruci to same stesti v budoucnu ci ostatnim

Slečno nevím jak dlouho se zajímáš o toto odvětví. Ale já už skoro půl života.
Mě osobně už policie řešila. Ale to velmi zajímavou náhodou. A dá se říct že kvůli naprosto něčemu jinému co s konopím vůbec nesouvisí. U mě našli skoro 1Kg.
S obecní policí jsem si dobře popovídal. Dokonce mi pomohli v určitých věcech. Za co jsem rád.
Druhá jejich věta zněla jestli mám něco společného s pervitinem. Jednoznačně jsem řekl že NE, že mám rád psychedelické látky. Že ze stimulantů užívám maximálně kofein či DMAE na myšlení. A tunu extraktů rostlin jako je guarana, ašvaganda, kanna atd. Ale nic nelegálního.
Kecal jsem na výslechu skoro hodinu. A opravdu čuměli co všechno vím. Říkali mi že se většinou setkávají s lidmi kteří jsou z vesnice kde si za barákem pěstovali 10 kytek a práskl je soused. A ti většinou někdy neumí ani do deseti napočítat. Samozřejmě mi to říkali v uvozovkách. Nikdo nechce nikoho urážet.

Tak že k té poště. Jako chodilo mi poštou i velmi zajímavější věci než jsou nějaké podělané semínka která jsou legální. Nebo stan či lampa.
Chodili mi dopisy který měli obsah klidně i za 40tis. A dokonce i to mi v pohodě došlo. A už je to nějakých pár let. Tak že o tom nikdo vědět nemůže. A netvrdil bych že jsem měl pouze štěstí. A to šlo dokonce ze zahraničí kde ty kontroly příchozí pošty jsou i o něco drsnější než vnitrostátní.
U vnitrostátní pošty to už tuplem nikdo nekontroluje. Maximálně kdyby si někomu poslala už vypěstovaný materiál. A ten si zabalila jen do papíru. Co mi dokonce taky jednou došlo z ČR. Nějaký kokot to ani pořádně nezabalil. Šlo to cítit dokonce přes obálku. Ale to jen tak bokem. Prostě té pošty je tak enormní množství že není technicky možné kontrolovat všechno co jde poštou.

A k té návštěvě za semínka. To bych popravdě chtěl i vidět. Jestli k někomu došli se poptat proč si objednal semínka. Proč by to vůbec měli dělat? K čemu by to bylo?
To už by mohli chodit za každým co si objedná CBD konopí.

Já naivní rozhodně nejsem. Zažil jsem už hooodně věcí. Tak že spíš sem realista. A takovéhle blbosti jsem si myslel tak ve 14leteche. Kdy jsem studiem konopí začínal. Ale to už je nějaký ten pátek.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 26-03-2021 v 22:24 PM

Old Post 26-03-2021 v 14:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 8

Holt nekdo to stesti ma... Jak jsi vyvazl s tim jednym kg? S podminkou? Tak jako normalni clovek mit cerny puntik nepotrebuje.

No a cim to teda je? Zatim dle tveho popisu to vypada jako stastna shoda nahod.

Mrkni na netu co to je "survival bias".

Old Post 27-03-2021 v 10:37 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 9

Ano, náhoda to byla obří. Měl jsem domovní prohlídku kvůli podezření zcela na něco jiného co s konopím ani s ničím jiným nemá nic společného. To tady nemůžu rozebírat protože by to semnou mohl někdo spojit. Ale přišli z oddělení obchodní kriminální policie. 2 dny před tím jsem si to donesl domů. Kdybych byl línější neví o mě nikdo nic do teď. Dokonce přehlíželi věci co jsem tu měl. Jako šuplík plný houbiček atd.
Na to že jsem to měl na zemi ve sklenicích to začali řešit teprve 15min. Před tím než odešli. (po 4h) A to museli zavolat i jiné oddělení. Vůbec nikdo nevěděl co s tím má dělat.
Typek přišel mrknul na mě. A vůbec netušil co tam dělá. Protože můj vzhled opravdu nevypadá na to co mám normálně doma. Pamatuju si do dnes jak se tomu policistovi rozzářili oči když našel na mém stole macu. Kterou užíval s manželkou když se snažili o dítě. Tak jsem si hned padli do oka. Asi si uvědomil že nejsem nějaký pošuk.
Vzal si mě bokem a říkal že mám říkat že je to pro moji potřebu atd. A že to pak nějak vyřešíme. Druhý den se mi tam dokonce smáli. Že přišli kvůli něčemu jinému a nechal jsem si vzít konopí. Že je to škoda že takový materiál ještě neviděli. Taky to z rozboru mělo skoro 19%.
Dopadlo to pouze 2letou podmínkou kterou mám už za sebou. A to jsem nebyl ani u soudu rozhodl za mě tzv. samousoudce. Tedy pouze státní zástupce.

Všechno co říkali je to že na konopí v celku serou. Že pouze chodí když je někdo blbec a čouhá mu to ze zahrady a někdo to vidí. Nebo jdou na udání. Jinak to tady nikdo neřeší. Spíš pervitin. atd. Zdálo se mi že je tím i trošku otravuju od práce. Že to všechny štve. Tohle řešit. Sami používali mastičky atd. A rozhodně nikdo neřeší to co vám chodí domů. Ani na to nemají lidi. Ani prostředky. Všechno musí končit něčím co dává smysl. Za co je někdo může zaplatit. Práce policistů je svým způsobem docela složitý proces.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-03-2021 v 13:25 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Ano, náhoda to byla obří. Měl jsem domovní prohlídku kvůli podezření zcela na něco jiného co s konopím ani s ničím jiným nemá nic společného. To tady nemůžu rozebírat protože by to semnou mohl někdo spojit. Ale přišli z oddělení obchodní kriminální policie. 2 dny před tím jsem si to donesl domů. Kdybych byl línější neví o mě nikdo nic do teď. Dokonce přehlíželi věci co jsem tu měl. Jako šuplík plný houbiček atd.
Na to že jsem to měl na zemi ve sklenicích to začali řešit teprve 15min. Před tím než odešli. (po 4h) A to museli zavolat i jiné oddělení. Vůbec nikdo nevěděl co s tím má dělat.
Typek přišel mrknul na mě. A vůbec netušil co tam dělá. Protože můj vzhled opravdu nevypadá na to co mám normálně doma. Pamatuju si do dnes jak se tomu policistovi rozzářili oči když našel na mém stole macu. Kterou užíval s manželkou když se snažili o dítě. Tak jsem si hned padli do oka. Asi si uvědomil že nejsem nějaký pošuk.
Vzal si mě bokem a říkal že mám říkat že je to pro moji potřebu atd. A že to pak nějak vyřešíme. Druhý den se mi tam dokonce smáli. Že přišli kvůli něčemu jinému a nechal jsem si vzít konopí. Že je to škoda že takový materiál ještě neviděli. Taky to z rozboru mělo skoro 19%.
Dopadlo to pouze 2letou podmínkou kterou mám už za sebou. A to jsem nebyl ani u soudu rozhodl za mě tzv. samousoudce. Tedy pouze státní zástupce.

Všechno co říkali je to že na konopí v celku serou. Že pouze chodí když je někdo blbec a čouhá mu to ze zahrady a někdo to vidí. Nebo jdou na udání. Jinak to tady nikdo neřeší. Spíš pervitin. atd. Zdálo se mi že je tím i trošku otravuju od práce. Že to všechny štve. Tohle řešit. Sami používali mastičky atd. A rozhodně nikdo neřeší to co vám chodí domů. Ani na to nemají lidi. Ani prostředky. Všechno musí končit něčím co dává smysl. Za co je někdo může zaplatit. Práce policistů je svým způsobem docela složitý proces.


To je ještě v pohodě. Na kámoše mávala před jeho bytem kriminálka falešným povolením k domovce a doufali, že je pustí a vše jim ukáže. Pustil a ukázal. Pak si povolení u soudu vyřešili dodatečně, když už měli jistotu, že tam něco je.

Old Post 01-05-2021 v 15:39 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4653640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív