Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jihočeská síla aneb JEBU rádoby kvalitu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Organika Jihočeská síla aneb JEBU rádoby kvalitu Příspěvek č. 1



zdravim všechny hnidopichy i nehnidopichy, všechny co mají rádi Fair seeds anebo nemají rádi Fair seeds dělám si prdel
Chci Vám zde předvést můj nový projekt. Klidně se chytejte za hlavu, stavte se na hlavu, myslete si co chcete, je mě to jedno

Sestava je tak nějak stejná, až na jeden ofuk kterej přestal jít, ale nebudeme kvůli tomu brečet, tyhle malý hurikáni stejně nikdy moc dlouho nedrží.
Jen nejspíš bude změna v osvětlení a to taková že první polovina květu pojede na 600w a druhá polovina květu pojede na 2x400 W. Ještě uvidim

Osazenstvo je od zdejšího matkáře (kdo bude chtít nick ať mi napíše Pm, vždy jsem s prckama spokojen) a sice 16 x Ed Rosenthal Super Bud v 5,7 litrových květináčích naplněných substrátem Floria s mykorhizou

Hnojky: Po přesazení byl proveden postřik Darinou 4, možno použiju na postřik ještě Fish mix během růstu a prvních dvouch týdnech květu, do každé zálivky přidán kořeňák od Atami a moje tajná zbraň ze které nejspíš půlka groweru dostane menses,ale to se nedá nic dělat nejsou nic jiného než Hoštické tekuté slepičáky. Rozumíte??!!Žádnej předraženej plagron a podobně

Foto 1: 16 x Ed a 3 x Afghan Kush Ryder (od World of seeds, mimochodem se jedná o AF která podle mého pod lampu nepatří ale mám je tam z důvodu provádění feminizace pomocí koloidního stříbra za účelem přípravy semen na venek)

Foto 2: Račte vidět sami

Old Post 17-02-2016 v 11:12 AM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Jako neříkám nic hnojiva jsou to normální. Určitě ti to s nimi povalí taky dobře.

Ale samozřejmě při představě že to hnojíš slepičincema a ještě na to stříkáš nějaké zkvašené ryby mi přijde odpudivá no.

A ještě taková maličkost zdá se mi že tam máš docela nepořádek v tom stanu. Nebo se mi to zdá? Řekl bych že to je taky hodně důležité při pěstováni. Hodně hygieny. Kdyť to přeci jednou budeš kouřit.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 17-02-2016 v 12:35 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3

tyto slepičáky jsou bez vůně,nesmrdí vůbec,to už víc smrdí třeba alga bloom, to nejsou jako slepičince co se kvasí na slunku v kýblu ten fish mix už táhne řádně to je fakt ale holkám chutná,a že bude smrad, my taky nevoníme po fialkách noo nepořádek, jak se to veme ta podlaha je špinavá jako prase, to bez debat, moje první kolo v tomto boxíku jsem jel bez podtácků v kokosu a krásně mi to tam vytejkalo a právě od hnojek je zasviněná ta podlaha ale jinak jsem jí pucoval hadrem ale už to nechce pustit a jednou za čas to šminknu vysavačem abych se zbavil prachu a pavučin nedávno jsem tam našel křižáka co byl velkej jak dno od půllitru njn,bylo mu tam teplo

Old Post 17-02-2016 v 12:44 PM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Ale samozřejmě při představě že to hnojíš slepičincema a ještě na to stříkáš nějaké zkvašené ryby mi přijde odpudivá no.


A mě zas přijde že to je teprv bio !! Já slepičincema hnojil outdoor, vevnitř bych se bál smradu (je to cejtit?), ale ono trochu smrdí i ten fishmix a po zalití to nijak extra neni cejtit.

áá - teď čtu že nesmrdí, sorry

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 12:48 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5

Ty slepičáky vychází tak na 3-4 zálivky maximálně za celej životní proces, jinak čistá voda....kua, chtělo by to DEŠŤOVKU...Doporučené dávkování je jednou za týden.Chci je použít minimálně, jde mi o naprosto dokonalou chuť výsledného produktu...původně jsem chtěl jet hlínu čistě jen se ,,špinavou " vodou z akvaria kde jsou rybičky

Old Post 17-02-2016 v 13:01 PM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Moc jsem toho teda nenapěstoval, ale píšeš, že na první půlku květu 600W a na druhou 2 x 400W. Nemělo by to být spíš obráceně? Někde jsem tu četl, že v počátku květu se kytka "nastaví" na očekávaný příděl a pak s tím "pracuje" i když se množství světla po nějakém čase sníží. Ale třeba se pletu.

Old Post 17-02-2016 v 17:40 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Tak si tam určitě ukliď a všude okolo stanu. Je to fakt důležitý.

Nejhorší jsou u pěstování plísně a jiné zárodky. Všechno se to pak dostane do kuřiva a do tvých plic.

A nezdá se to ale plíce jsou opravdu velmi citliví orgán. Pak by ti mohlo konopí i ublížit než pomoci.

Old Post 17-02-2016 v 18:55 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8

alojz61: Jak jsem napsal v úvodu. Ještě uvidim Možno to bude jen 400W a pak 2x400W. Jakože bych jim pálil 800W a pak 600W. No to teda nevim nevim Tu teorii co jsi někde tady našel po někom kdo zrovna dopil poslední šálek lisohlávkového čaje bych si vymazal z hlavy...A vůbec.Nech se překvapit Ale jsem rád že sháníš informace, to je důležité. Maj sa

Old Post 18-02-2016 v 09:57 AM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 9

Mr.MEN: No to si piš ale na mojí špinavou podlahu se budeš muset koukat i nadále protožeee Jungle in da box na té podlaze drží fakt výborně

Old Post 18-02-2016 v 10:02 AM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10

Ještě k tomu to navíc vypadá že se zítra rozroste posádka takže bude nejspíš za pár dnů přepínačka

Old Post 18-02-2016 v 10:04 AM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od martinez
Mr.MEN: No to si piš ale na mojí špinavou podlahu se budeš muset koukat i nadále protožeee Jungle in da box na té podlaze drží fakt výborně


skús to vydrhnúť so Savo-m, to celkom zaberá na takéto škvrny

Old Post 18-02-2016 v 15:17 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od martinez
Tu teorii co jsi někde tady našel po někom kdo zrovna dopil poslední šálek lisohlávkového čaje bych si vymazal z hlavy...


Tak úplně teorie to rozhodně nebude http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74716


citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Tak si tam určitě ukliď a všude okolo stanu. Je to fakt důležitý.

Nejhorší jsou u pěstování plísně a jiné zárodky. Všechno se to pak dostane do kuřiva a do tvých plic.

A nezdá se to ale plíce jsou opravdu velmi citliví orgán. Pak by ti mohlo konopí i ublížit než pomoci.


Ono už samotným spalovaním čehokoliv se do plic dostává spoustu škodlivých látek. Navíc spóry jsou všudypřítomné a natolik malé, že ani většina filtrů je nezachytí. Proto v květu držíme nízkou vlhkost aby jsme jim nedaly možnost růst.
Pozor bych si dával na prach který na lepkavých palicích pěkně drží.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 18-02-2016 v 15:57 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 13

Co si pisu z bartem prave kvuli lampy bo sem daval 600kilo az tyden po prepnuti tak mi psal ze na posledni tyden muzu klido nahodit 400kolo. Takze to ze by mel 2x400 na hlavni cast kvetu a pak finis 600 je dle me uplne v poradku z tohohle pohledu. Ale ja tu informaci jen predavam nemam to vyzkouseny a ja osobne pojedu 600 az do konce.

Kvalita predevsim!

Old Post 18-02-2016 v 17:35 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od martinez
tyto slepičáky jsou bez vůně,nesmrdí vůbec


No to jsi k nim asi nečuchl. Ale když se to naředí, tak je to OK. Na zakořenění ideální. Také to používám.

Old Post 19-02-2016 v 08:20 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

Na zakořenění? Já jako správnej vesničan hnojil slepičákama v květu (a ty sem nekupoval, prostě sem šel babce vykydat kurník, naložil do vody... nechal, zředil, zalil.. ) a to byl teprv smrádek...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2016 v 10:36 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6046280 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív