Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » začínám - schválení vybavení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Dotaz začínám - schválení vybavení Příspěvek č. 1

Ahoj,

chci si pomalu začít stavět mikro skříň, teď bych chtěl požádat vás zkušené o pomoc, abych do něčeho nehodil peníze a výsledek bude 0.
Zakoupil jsem za pár peněz malou skříň v100cm š40cm h30cm vnitřní rozměry jsou o trochu menší. Stěny skříně pokryju diamantovou folií. Plánuju 2 kytky víc se jich tam asi nevejde.

Teď první a nejdůležitější otázka: má smysl úsporka 125w s kombinovaný spektrem pro růst a květ ? Nebo mám koupit zvlášť úsporky pro růst a květ.? hps podle mě nemá smysl, prostoru ve skříni bude málo a musel bych ještě řešit chlazení.

Jako ventilaci bych udělal na dně skříně 2-3 otvory-pasivní a do horní části bych dal 10x10 cm pc větráček + vítr do kytek 1xpc větraček 12x12cm.

Hnojit bych chtěl ze začátku root juice, potom Grow a Bloom vše od BioBizz + o co si kytky během růstu a květu řeknou. Substrát All mix BB.

Vím, že z toho nic moc nebude, je to jen takovej pokus, od kterýho čekám že si vychytám chyby a přiučím se. A pokud se mi něco povede, tak bych šel do větší skříně.Budu moc rád pokud se k tomu někdo vyjádří a pomůže mi.
Díky :-)

Old Post 10-02-2012 v 17:28 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 2

fajne....ale myslím že mezi těma úsporkama není až zas takovej rozdí.Většinou stačí koupit red na růst i květ.To samí i ta na růst i květ.A i když bys třeba 70-100w sodík v pohodě uchladil(Větším pc větrákem) tak ta úsporka bude dobrá volba.Dál bych doporučil aspon pro jednodnou koupit PH papírek aby jsi zjistil co máš za vodu.Nejspíš tak 7-7,5 což je dost blbý.Dá se to snížit třeba citronovou štávou(tu sem použil já)

Old Post 10-02-2012 v 17:34 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 3

Díky moc, ph test rozhodně plánuju zakoupit.

Old Post 10-02-2012 v 17:53 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 4

ebay to vyřeší za 10dolarů :-D

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 10-02-2012 v 19:12 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 5

Elektrický ph tester pro mě zatím nemá smysl, takže to teď budu řešit ph testy pro akvaristy.

Old Post 10-02-2012 v 19:42 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 6

Nejlepší je když prvně zjistíš kolik máš.A pak tu vodu naliješ do láhve a dáš tam třeba 10ml citronový štávy a pak změříš.A když hodnota kterou si přeješ odpovídá tak už výš že do 1,5l láhve máš dát x mililitrů štávy případně kyseliny.

Old Post 10-02-2012 v 20:12 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od High
Nejlepší je když prvně zjistíš kolik máš.A pak tu vodu naliješ do láhve a dáš tam třeba 10ml citronový štávy a pak změříš.A když hodnota kterou si přeješ odpovídá tak už výš že do 1,5l láhve máš dát x mililitrů štávy případně kyseliny.


Dobrej nápad, tak doufám že si ph srovnám a bude to jedinej problém, který se objeví...nechtěl bych řešit plísně nebo škůdce.

Ještě mě napadlo, že do ty moji mini skříně nebude pasovat žádnej reflektor/stínidlo, nejmenší co jsem našel má rozměry 40x40cm tak mě napadlo vyrobit si vlastní z rozřezaný plechovky a polepit to folii nebo koupit ten nejmenší a nějak ho ostříhat.

Old Post 10-02-2012 v 20:35 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 8

Kámo a co takhle koupit rovnou hnojiva které rovnou upravujou PH? Myslím že jsou od GHE ... Chvíli jsem je zkoušel a neustále mi to dávalo ph na 6,2 což je super.Doporučuji

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 11-02-2012 v 19:04 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 9

tak především musím zjistit jaký ph vůbec budu mít zatím mám doma jen skříň, zbytek dokoupím po výplatě

Old Post 11-02-2012 v 19:42 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 10

Naposledy upravil yara 31-03-2012 v 22:01 PM

Old Post 15-02-2012 v 22:42 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od yara
Jestli chceš reflektor/ na který jsem přišel dnes v noci/ za babku tak si kup v domácích potřebách nerezový pařák na knedlíky /takovej ten roztahovací/ asi za 120 Kč.
Rozevřeš ho jak budeš potřebovat a asi do 3-4 direk který se budou překrývat dáš třeba malý šroubek s matičkou. Zbytek už ti snad nemusím radit a budeš to mít i s chlazením, přes ty dirky.
Jo, kup si objímku podle závitu E27 nebo E40.

P.S. Chtěl jsem dnes dát fotky do Receptáře, ale prý nemám nárok.
Tak nic, no.


Tak ty jsi MISTR!!!

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 16-02-2012 v 05:40 AM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 12

Už nejsem, zaplať pámbůh.

Old Post 16-02-2012 v 06:28 AM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 13

yara: zajímavej nápad :-D ale rozhodnul jsem se že si spíš pořídím o trochu větší skříň kam by se ten menší reflektor vešel.

Old Post 16-02-2012 v 08:20 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Platenik
Stálý Člen

Karma uživatele Platenik - 1% PěstitelskáKarma uživatele Platenik - 1% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 14

Jestli bydlis nekde na sidlisku, budes mit vodu kolem 7-7,5...ale hnojky od BB snizujou pH, takze treba ani nebudes muset moc upravovat.

Jinak s tim naparovacem na knedliky jako napad dobrej ale myslim, ze to nebude tak uplne skvele fungovat

Indonésie, Thajsko - small fotoreport

Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
čínské přísloví

Old Post 19-02-2012 v 20:32 PM
Platenik je offline   Profil uživatele Platenik   Find more posts by Platenik   Foto galerie člena Platenik   Click here to Send Platenik a Private Message   Add Platenik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-03-2012 - Schvaleni vybavenicka - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2639370 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív