Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

?? Příspěvek č. 1

mam dotaz muzu zklizenou ganju dat do mrazaku(cerstve po zkoseni)nemam prostor na suseni po nejakou dobu ??

Old Post 06-12-2010 v 14:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 2

jenom susenou tohle ti splesnivy...

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 06-12-2010 v 15:43 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Počkej jak to může splesnivět když to zmrzne? Nikdy jsem to nezkoušel. Ale podle mě by to mělo jít. Ale asi bude trošku vroubek na kvalitě.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 06-12-2010 v 18:30 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 4

ja to nekde cetl ze to zacne plesnivet taky se mi to zda divny ale asi to tak je

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 06-12-2010 v 18:35 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 5

tojo něco jako hard core low temperature curring

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 06-12-2010 v 18:39 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

zdar, kdyz ji dáš hned do mrazáku tak je to v klidu, žádnej problém jsem stím nikdy neměl.

Old Post 06-12-2010 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 7

zdravím,

Za skoušku nic nedáš , ale prece mráz vysušuje. A kdyz nakrajím cerstvou zeleninu do mrazáku taky me nezplesniví a jen zmrzne.Nikdy jsem to nezkousel, davam jen sušeny vymrazit před výtřepem na haš.

Old Post 06-12-2010 v 19:09 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 8

Mám v mražáku už třetí sklizeň, palice prokládám silica gelem, když jsem dával do mražáku nedosušené brko cca ob den jsem to vytáhl a nechal otevřené tak hoďku vyvětrat a zatím jsem žádnou plíseň nepotkal, jeden model tam mám už asi rok a je pořád celkem čerstvý. Každopádně bych tam úplně čerstvé brko asi nerval, nechal bych to aspoň 1-2 dny sušit.

Old Post 06-12-2010 v 20:04 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1414450 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív