Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 61 62 63
Autor
Téma 
Bublajzna
Stálý Člen

Karma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 993


Hoj.
Před časem jsem sem psala...
Postříkala jsem to a "prostřílený" listy se už přestaly objevovat.
Bohužel ty nekrotický skvrny se dále rozšiřují, mám napadených tak 90% listů Jediný zdravý jsou první pár listů pod vrcholky...
prošla jsem forum, FAQ a buď jsem slepá nebo nevím
Máma to chce postříkat nějakou brutální chemkou, myslí si, že je to plíseň. Ale to se zase nezdá mě, navíc se mi do toho nechce jít. Zůstane to natrvalo na listech, takže výroba mastiček by padla
Ví někdo, co to je? Žádnýho škůdce jsem nenašla ani v zemi ani na listech.
Kytky jsou ve foliáku v zemi. Matka hnojí 1x týdně Kristalonem Květ a plod.
EDIT: jinak kytky vypadají dle mého zdravě. Jedou dobře, nikde nic neusychá, neslábne.

Naposledy upravil Bublajzna 01-08-2010 v 12:19 PM

Old Post 01-08-2010 v 11:05 AM
Bublajzna je offline   Profil uživatele Bublajzna   Find more posts by Bublajzna   Foto galerie člena Bublajzna   Click here to Send Bublajzna a Private Message   Add Bublajzna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Re: problem Příspěvek č. 994

citace:
Původní příspěvek od Hunne
mam taky problem se zloutnutim pak ten list uschne.
cim to asi je?



..hnojis to necim ..?

Old Post 01-08-2010 v 13:33 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 995

citace:
Původní příspěvek od Bublajzna
Hoj.
Před časem jsem sem psala...
Postříkala jsem to a "prostřílený" listy se už přestaly objevovat.
Bohužel ty nekrotický skvrny se dále rozšiřují, mám napadených tak 90% listů Jediný zdravý jsou první pár listů pod vrcholky...
prošla jsem forum, FAQ a buď jsem slepá nebo nevím
Máma to chce postříkat nějakou brutální chemkou, myslí si, že je to plíseň. Ale to se zase nezdá mě, navíc se mi do toho nechce jít. Zůstane to natrvalo na listech, takže výroba mastiček by padla
Ví někdo, co to je? Žádnýho škůdce jsem nenašla ani v zemi ani na listech.
Kytky jsou ve foliáku v zemi. Matka hnojí 1x týdně Kristalonem Květ a plod.
EDIT: jinak kytky vypadají dle mého zdravě. Jedou dobře, nikde nic neusychá, neslábne.
mrkni sem to je Tvůj problém http://grower.cz/forum/showthread.p...6422#post366422 + ten Kristalon to je lepší nehnojit navíc se má dávat jednou měsíčně úplně minimálně ten Kristalon a navíc Plod a květ opravdu až na květ tj palice!!! Kup si granulovaný hnojivo třeba Hoštický na rajčata nasyp hrst ke kytce přihrň hlínou a jen zalívej za měsíc to pohnoj znova granule budou rozpuštěný.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Naposledy upravil šapša 01-08-2010 v 18:23 PM

Old Post 01-08-2010 v 18:11 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Nedostatek draslíku? Příspěvek č. 996



Vážení spolugroweři, mám asi problém s kytkou. Ta nejvíce nalevo sem mi přestává líbit. Teda ne celá kytka, jen spodek. Listy žloutnou/hnědnou, kroutí se nahoru a pak odpadávají (resp. je odstraním jakmile to jde bez použití síly).

Podle FAQ bych řekl, že je to nedostatek draslíku ale rád bych, abyste mi to potvrdili (dle fotky) než s tím začnu něco dělat.

Na ostatních se tento problém projevuje též, je však jen na pár listech a tudíž to nějak neřeším. Levá kytka začíná však ve spodku vypadat už docela škaredě.

Hnojení (vše BioBizz): 1.5 ml/L BioGrow, 2 ml/L BioBloom (už jsou vidět preflowers), 1 ml/L TopMax

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Old Post 01-08-2010 v 19:53 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 997

PODLE MĚ JE TO SPÁLENÉ Z PŘEHNOJENÍ

Old Post 01-08-2010 v 20:25 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bublajzna
Stálý Člen

Karma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 998

šapšo: JJ, děkuju za radu. Hnedka večer jsem do země zapravila něco s vápníkem, co jsem vyfasovala
Na příští out mám v plánu koupit nějakej Plargon, teď to musím nějak doklepat, po tom granulovaným hnojivu hodím oko a zakážu hnojit Kristalonem
Díky!

Old Post 01-08-2010 v 21:22 PM
Bublajzna je offline   Profil uživatele Bublajzna   Find more posts by Bublajzna   Foto galerie člena Bublajzna   Click here to Send Bublajzna a Private Message   Add Bublajzna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 999


zdravím děti. prosím poraďte.. já myslím, že je to přehnojení, ale rád bych, aby mi to někdo potvrdil (mimochodem byly tam svilušky, tak vezměte v potaz)...diik moc. ween

carpe diem

Naposledy upravil ween 02-08-2010 v 19:58 PM

Old Post 02-08-2010 v 17:56 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 1000

Pokracováni tohoto trydu , je zde http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=51526 , Hlava

Old Post 03-08-2010 v 11:57 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 61 62 63  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7225860 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív