Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First out -- 4x ES, 1x PPP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Obecné First out 2010: 4x ES, 1x PPP Příspěvek č. 1






Minulý rok jsem přes zimu jel Early special i Pure Power Plant (oboje Nirvana) pod LEDkama a i přes nízký výkon zařízení (moc měkký zdroj, jelo to 40W místo 140W) se velmi slušně vydařily. To byl můj první IN. Tenhle rok jsem se rozhod kytky hodit ven, co z toho vyleze.

Sadil jsem předpěstované kytky ze semen za oknem koncem června. Power plant jsem sadil až asi před týdnem (8.6.2010), fotky dám až bude větší než 4 malé lístky uprostřed květináče.

Genetika: Semena 4x Early special + 1x Pure Power Plant
Půda: Agro default substrát + perlit + keramzit
Květník: 40l bedna na maso pro ES, cca 5 l pro PPP
Hnojky: Biobizz Biogrow, Biobloom, TopMax
Voda: odstátá dešťovka

Že jsem je neměl dávat dohromady do velké nádoby a radši je dát zvlášť, to už vím Neměl jsem doma dostatek velkých květináčů (IN jsem jel ve 3,5l) a tak jsem to vyřešil takhle.

---
Zaseto: 15.5.2010 (naklíčená semena na kuchyňské utěrce)

Stav 1.6.2010 (15. den růstu)
Fotky ukazují stav asi týden po přesazení. Jakmile jsem je dal ven, tak asi po třech dnech přišly kroupy a ulomily dost listů z malých kytek. A za další tři dny slimáci dílo dokonali. Slunko moc nesvítilo a bylo furt hnusně. Navíc se mi do toho daly mšice. No pech! Proto na fotkách vypadají tak, jak vypadají.

Naposledy upravil figaro 15-06-2010 v 10:38 AM

Old Post 15-06-2010 v 09:58 AM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Stav k 8.6.2010 Příspěvek č. 2






Stav k 8.6.2010 (23. den růstu)
I přes pomalý start už si kytky vedou docela dobře a začínají vypadat tak, jak jsem si to představoval. Více slunce dost pomohlo. Mšice jsem vyřešil Pirimorem.

Zkoušel jsem vyrobit kolem kytek ohrádku ze subaté PET flašky ale dopadlo to tak, že tam slimák stejně vlezl a zase bastard ožral tu malou nejvíce poničenou kytku! Tak jsem si řekl, že takhle to dál nejde a do PET flašky s dírama (aby tam nemohly kočky a ptáci) jsem dal Vanish. Od té doby je klid (až na hromadu mrtvých slimáků v okolí). Pokud vám tenhle sajrajt není proti srsti, takový způsob jeho použití rozhodně doporučuju!

Proč se ty listy tak divně kroutí a vůbec se kytky tváří divně, to nevím. Možná to hnusný počasí.

Na fotkách je dobře vidět okus od slimáků. Jsou to vážně otravní škůdci!

Naposledy upravil figaro 15-06-2010 v 10:41 AM

Old Post 15-06-2010 v 10:12 AM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Stav k 15.6.2010 Příspěvek č. 3






Stav k 15.6.2010 (30. den růstu)
Slunko se kytkám evidentně líbí a tak rostou jak šílený. 10.6. jsem je pohnojil 2 ml/l BioGrow a za další dva dny to stejný. Asi jsem to trochu přepísk, tak jsou lehce spálený spodní listy. S dalším hnojením ještě tak týden počkám, teďka budou dostávat jen čistou vodu.

Odstranil jsem ohrádky kolem stonků, stejně byly k ničemu. Nejmenší kytka zůstává furt malá, s tím už asi nic neudělám.

Ta největší vypadá, že bude asi samec, na poslední fotce uvidíte něco, co vypadá jako koule. Ještě počkám, až to bude více zřejmé.

Škůdci se mi teď už vyhýbají, doufám, že to tak zůstane.

Power Plant je ještě pod PET flaškou na jiném (před slimáky více chráněném) místě, dám ho ke zbytku osazenstva někdy koncem týdne.

Na dvě největší neokousaný kytky jsem aplikoval FIM. U jedné se zdařilo, z uřízlého místa na vrcholu hlavního stonku rostou 4 malé lístečky + dvě nové větve okolo. Na druhé kytce se to chová jako klasický záštip takže rostou jen dvě okolní větve kolem hlavního stonku (nové, po záštipu). Malou kytku stříhat nebudu, už tak se větví kvůli zásahům slimáků dost sama od sebe. Poslední kus v bedně je taktéž okousaný a větví se dostatečně sám.

Old Post 15-06-2010 v 10:32 AM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Stav k 22.6.2010 (37. den růstu) Příspěvek č. 4






Stav k 22.6.2010 (37. den růstu)
Early specialy pokračujou docela dobře v růstu. Hezky se vzpamatovaly z přehnojení a i spodní listy už vypadají normálně. Protože jsem začínal mít pocit, že jsou moc blízko u sebe, tak jsem je uvázal ke stranám květníku -- teď mají hlavní stonky na úrovni rožků. Nejmenší kytka má tím pádem víc prostoru pro růst a evidentně jí to svědčí. V přivazování budu pokračovat aby se kytky nebyly tak vysoké. Další zaštipování nemám v plánu, až kdyby z toho za dva měsíce bylo nějaké listnaté monstrum

Za týden zalito 2x 2ml BioGrow, taky jsem trochu prohrábl půdu aby nebyla horní vrstva tak tvrdá. Uvažuji o vápenci, naměřené pH se pohybuje kolem pěti. Jenže těm archivním komunistickým lakmusovým papírkům se asi moc věřit nedá... Ještě uvidím (případně seženu spolehlivější měřák).

Zasetý Power Plant už hezky, i přes počáteční problémy, vylezl. Měl nějaký problém s otevřením děložních listů, furt mu na nich visel obal semene. Tak jsem mu trochu píchl, zdá se být v pohodě (ač mu ten obal na jednom děložním listu furt zůstává). Celý týden byl pod šturcem kvůli vlhkosti, teď už jsem ho ale dal ven aby mu zesílil stonek.

Obě ušmiknuté rostliny vyhnaly pěkné mladé výhonky. Sice se trochu zastavil primární růst ale zřejmě to mělo vliv na zrychlení růstu sekundárního -- je možné pozorovat mnoho výhonů mimo hlavní stonek.

Celkově jsem s výsledky spokojen, limitujícím faktorem tohoto growu je evidentně málo slunce vlivem nepříznivého počasí :-/

Škůdci se mi vyhýbají, slimáčí past dobře funguje. Akorát už docela smrdí, asi ju budu zas muset vyměnit

Old Post 22-06-2010 v 13:13 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kniga
Stálý Člen

Karma uživatele kniga - 19% PěstitelskáKarma uživatele kniga - 19% PěstitelskáKarma uživatele kniga - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 65530 

Příspěvek č. 5

Zdar, kytí jsou moc pěkný. Nechápu ale proč je nepřesadíš.... ?

"Dobrá nálada nic nevyřeši, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí uchovat" J. Werich


Knigova zahradka

Old Post 22-06-2010 v 16:10 PM
kniga je offline   Profil uživatele kniga   Find more posts by kniga   Foto galerie člena kniga   Click here to Send kniga a Private Message   Add kniga to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kniga! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 6

No, domníval jsem se, že by mohly už mít zapletený kořeny, což by celou věc komplikovalo. Ale jak tak nad tím uvažuju, tak je to asi blbost v porovnání s tím, co bych přesazením možná získal Ještě se rozmyslím.

Dík za názor.

Naposledy upravil figaro 22-06-2010 v 22:31 PM

Old Post 22-06-2010 v 21:49 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Stav k 29.6.2010 (44. den růstu) Příspěvek č. 7





Stav z 29.6.2010 (44. den růstu)
Tak jsem se rozhodl, že milé osazenstvo Early Specialů přesadím do většího. V Bauhausu jsem pořídil za 49 Kč/kus dvacetilitrové kalfasy, udělal do nich díry a přeměnil je tím na luxusní květináče.

Kytky byl docela problém přesadít, měly v té bedně na maso hafo kořenů, dost jsem jich musel přetrhat. A pokud si někdo myslíte, že stačí netkaná textílie abyste pak nemuseli vybírat kořeny a hlínu z keramzitu na spodku, tak se mýlíte

Kytky jsem tedy rozdělil a s přisypanou hlínou stejného složení jako bylo výchozí (default Agro substrát + perlit + keramzit) jsem je přesadil do zmíněných kalfasů.

Jelikož byly v původní bedně ohnuté, tak se teď budou muset srovnat, jsou takové zhrbené Na fotkách vidíte stav dva dny po přesazení. Jsou ještě docela schlíplé ale nemám pocit, že by jim to nějak zásadně ublížilo. Uvidíme tak za týden. Jo a dost chlastají Hnojit je zase začnu asi za týden, teďka budou mít ještě nějaké živiny z té nové půdy (objemově je to půl na půl).

Powerplant jsem už přesunul na cílovou lokalitu a je též na fotkách vidět (červený květináč). Roste celkem v pohodě, nic co by stálo za zmínku. Snad stihne dosáhnout nějakou rozumnou výšku než začne kvést (na to máme ale ještě dost času).

Jen by mě zajímalo, jak moc early budou Early Specialy v outdooru, nemám s nimi po této stránce zkušenosti.

Old Post 29-06-2010 v 16:20 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Stav k 6.7.2010 (51. den růstu) Příspěvek č. 8






Stav k 6.7.2010 (51. den růstu)
Tak se nám ta zahrádka začíná pěkně rozjíždět Kytkám nové květníky i dostatek slunce evidentně svědčí a zvláště dvě nejvíce nalevo rostou docela divoce. Esi to tak půjde dál, tak to bude opravdu velmi příjemný podzim

Tento týden už jsem opět začal hnojit, obvyklá denní dávka je 1 L zálivky s 1ml BioGrow na kytku, zbytek čistá voda (asi tak 3 litry na kytku celkem). Zalívám dešťovkou takže pH moc neřeším. Možná taky proto, že moje lakmusové papírky stojí za prd, nejde z nich nic poznat a elektro měřák jsem si ještě nepořídil.

Jak je z fotek jasně vidět, tak se nám šecky Early specialy pěkně srovnaly a nerostou nakřivo. Před 5 dny dostaly do zálivky bonus v podobě Stimulaxu a zdá se, že jim to prospělo.

Powerplant (v červeném květináči) se docela rozjel a vypadá to, že brzo předhoní nejmenší z ES.

Jinak vcelku nic nového, škůdci žádní. Většinou je teď večer po zalití rosím, zdá se, že se jim to líbí.

Nějaké rady co a jak bych měl ještě vylepšit?

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Old Post 06-07-2010 v 16:18 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Stav k 13.7.2010 (58. den růstu) Příspěvek č. 9






Stav k 13.7.2010 (58. den růstu)
Tááák jsem tu zpět s aktualizací mé kopřivové zahrádky. Kytky mi dělají radost a rostou fakt hodně dobře. Asi jim chutná ten Biogrow, co jim dávám k jídlu (1 ml/L, poslední dobou občas i 2 ml/L)

Zdá se mi, že v poslední době zrychlily růst do výšky. Nejvyšší má 78 cm, nejmenší 40. Z toho důvodu jsem je taktéž asi před 4 dny zaštípl (mimo té nejmenší kytky), snad je to trochu přinutí růst víc do šířky (i když jsou to pěkné keře).

Starosti mi dělá trochu Powerplant (červený květináč), který se strašně táhne do výšky. Navíc mu spodní dvě-tři patra ožral hajzl slimák (fotka č. 4). Tak jen doufám, že nedopadne jako metrová tyčka s maličkou palicí nahoře Snad ho trochu zpomalí ten záštip a pustí nějaké spodní větve.

Jinak celkem pohoda, snad je častěji zalívám, když je teďka tak teplo. Ale 8-10 litrů denně na celou zahrádku obvykle stačí. Dešťovka už pozvolna dochází, tak snad teď i trochu zaprší aby bylo zase čím zalívat.

U Early specialů je možno pozorovat dva fenotypy. Jeden má tlusté mohutné stonky a veliké listy (spíše indica, např. fotky 3 a 5), druhý je spíše sativózní s tenčími stonky a tenčími čepelemi listů. Na fotkách to asi nebude moc vidět ale jedno feno je kytka úplně napravo a vedle Powerplantu a druhé ty kytky mezi nimi. Zajímavé na tom je, že tyhle fena se projevily jen u kytek "zaštípnutých" slimáky.

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Old Post 13-07-2010 v 09:18 AM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Ahoj Figaro, koukam ze tu mas tread tak nejak sam pro sebe, tak ti sem hodim nejakej komentik, ty kyble z bauhousu sou fakt dobre, taky sem nad nima velmi premyslel (ale zasadil sem nakonec rovnou do hliny) fakt dobra volba. Tim presazenim si tomu urcite pomohl, po tech dvou kytkach to moc budoucnost nema. Je lepsi obetovat nejaky ty koreny, kdyz bude mit kazda svoje misto. K tomu PPP, doufam ze se vzpamatuje, s tim zastrihnutim si udelal dobre, rozdeje se pekne, jinak ty 3 kere zleva... luxus To mas nekde u domu takze jim dopravas peci kazdy den ze ?

Old Post 13-07-2010 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 11

Čau, jo ty kýble jsou luxus. Hlavně za tu cenu...

Hádám, že mám ještě tak měsíc růstu, možná víc, tak si myslím, že ty zástřihy PPP ještě dožene. Ty ostatní jsou fakt v pohodě, až se divím jak se nafukujou před očima.

Jo mám to nedaleko takže se jim můžu věnovat každej den (pokud zrovna nejsem někde mimo). Snad tomu budou výsledky odpovídat

A díky za K+.

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Old Post 13-07-2010 v 19:53 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 12

Pěkný keříky, neboj 100%ně to dohoněj. Ať se daří, budu sledovat

Old Post 15-07-2010 v 16:14 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Stav k 18.7.2010 (66. den růstu) Příspěvek č. 13




Stav k 18.7.2010 (66. den růstu)
Tak jsem se dneska vrátil z víkendové akce a zjistil, že už máme jednu jistou slečnu. Jde o ten zastřižený Powerplant (dokonce se skvěle povedl FIM!)

Taky to vypadá, že ta pořádná tučná největší ES bude asi kanec což mě docela sere protože z ní mohl být slušnej výnos. No, uvidíme, co ty další tři zbývající ES. Příští sezónu už ale pojedu s fem semenama, ty nervy mi za několik (desítek) vyprodukovaných semen asi nestojí

Celkově se růst docela zpomalil tím záštipem (zejména jeden ES se z toho vzapamatoval až někdy teď). Taky jsem si myslel, že mám ještě aspoň měsíc růstu ale vypadá to, že budu sklízet snad ještě koncem záři, pokud to s tím kvetením půjde dál tak jako teď.

Začal jsem hnojit na květ 1 ml/L BioBloom a 1 ml/L TopMax. Příští týden má svíti hafo slunko, tak snad toho bude víc co na ukázání.

1. fotka - pestíky PPP
2. fotka - koule ES
3. fotka - jak taky může dopadnou FIM když se nezadaří

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Naposledy upravil figaro 18-07-2010 v 17:02 PM

Old Post 18-07-2010 v 16:22 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 14




No a pak tu máme ještě pohledy na celý manšaft. Budu asi muset výhledově dát na ty keře za kytkama nějaký plátno aby vůbec bylo vidět, jak to roste

Jinak výškově si kytky stojí takhle (zleva)
81 cm
89 cm
82 cm
50 cm
60 cm

Blížící se květ naznačuje i slušný sekundární růst kolem stonků. Jsem opravdu rád, že se začíná dobře větvit i později zasetý Powerplant. Nejmenší ES (druhý zprava) má sice mega listy ale při té výšce...no nevím nevím

Jinak myslím, že růst 10 cm za 5 dní není vůbec špatný

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Naposledy upravil figaro 18-07-2010 v 17:01 PM

Old Post 18-07-2010 v 16:28 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Stav k 20.7.2010 (68. den růstu) Příspěvek č. 15

Stav k 18.7.2010 (68. den růstu)
Dnes jen krátce a bez fotek. Ostatně za ty dva dny se toho celkově až tak moc nezměnilo. Jen se mi už podařilo identifikovat pohlaví v podstatě všech kytek. Nečekal jsem nástup květu tak brzo, rozhodně bych totiž kytky nezastřihával, kdybych věděl, že za 14 dnů ukážou preflowers

Výsledky jsou tedy takové: mám dvě jisté samice, jednu dost pravděpodobnou, jednoho jistého samce a jednoho pravděpodobného. Raději bych sice 4 samice z 5 ale i tohle je docela v pohodě.

Výška kytek + pohlaví (odpovídá obrázku z předchozího postu):
81 cm asi SAMEC
90 cm SAMEC
82 cm asi SAMICE
52 cm SAMICE
62 cm SAMICE

Pokračuji zalíváním Biogrow, Biobloom a TopMax, vše po 1 ml/L. Příští týden zvýším dávku Bloomu na 2 ml/L.

Z nejmenšího a zároveň nejhezčího (tlustý stonek, velké listy, hustá patra) Early Specialu jsem udělal pokusný řez, snad se chytí. Jen byl docela problém najít vhodnou větev k řezání, kytka má jen 3 velké, jednu menší a pak už skoro nic, jen tunu mini lístečků.

Nějaké nápady, co s kytkami dále provést? Až si budu na 100 % jistý pohlavím samců, tak je ze zahrádky odstraním a nechám dokvést na místě, kde mi nebudou moci oprcat samičky. Kdyby mi nešlo i o nějaké to sémě, tak už jsou v kýblu s mlíkem

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Naposledy upravil figaro 20-07-2010 v 15:42 PM

Old Post 20-07-2010 v 10:36 AM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Stav k 24.7.2010 (72. den růstu) Příspěvek č. 16






Hlásím se opět s aktualizací mého outu. Od minulé aktualizace se toho až tak moc nezměnilo, jen nám holky (a kluci) trochu poporostly svou obvyklou rychlostí 2 cm denně.

Mimoto:


  • Jsem kytky pozohýbal inspirován pěstem kolegy Kambu
  • Jsem to s ohybem u nejmenšího ES trochu přehnal protože praskl stonek. Ale nebojím se, že by to nerozchodil, spíš se jen trochu zabrzdí
  • Jsem začal hnojit Bloom 1.5 ml/L, TopMax 1 ml/L a Grow 1.5 ml/L. Zatím se to holkám líbí, dávky budu co týden zvyšovat.
  • Jsem odstranil samce.

Jeden jistý samec už šel z místa pěstu jinam, kde nehrozí, že mi oprcá samičky. Bohužel, u dvou kytek, kde zatím neznám pohlaví, se nic nezměnilo, stále neukázaly žádné preflowers.

Řez v improvizovaném pařníčku (v hlíně) se zatím drží, snad to rozchodí

Na druhé fotce je vidět humplózní hromada slimáků, která se přišla podívat na moje rostlinky. Naštěstí postupně hynou pod velkými dávkami Vanishe a kytky mi neožírají.

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Old Post 24-07-2010 v 15:08 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9216120 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív