Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červenání palic , je to modelem ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jimboss
Nový Člen

Karma uživatele jimboss - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 10 

červenání palic Příspěvek č. 1


Ahoj, jsem začátečník a mám menší problém.
Po nějaké době mi začli červenat palice v květu, tak sem se chtěl zeptat jestli ste se s tim už setkali a pokud je to něco špatného, tak co se s tim dá dělat.

Old Post 16-09-2008 v 17:17 PM
jimboss je offline   Profil uživatele jimboss   Find more posts by jimboss   Foto galerie člena jimboss   Click here to Send jimboss a Private Message   Add jimboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

To je normál některé kytky to dělají že jim zrůžoví blizny..

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 16-09-2008 v 17:51 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 3

Muze to byt treba Skunk Red Hair...
peace


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 16-09-2008 v 19:14 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk69
Nový Člen

Karma uživatele skunk69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

aky mas druh?

ale sak lubim jointy najvac

Old Post 16-09-2008 v 19:43 PM
skunk69 je offline   Profil uživatele skunk69   Find more posts by skunk69   Foto galerie člena skunk69   Click here to Send skunk69 a Private Message   Add skunk69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimboss
Nový Člen

Karma uživatele jimboss - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 5

No druh nevim, dostal sem to od kámoše, ale tak snad to bude dobrota:-D

Old Post 17-09-2008 v 10:11 AM
jimboss je offline   Profil uživatele jimboss   Find more posts by jimboss   Foto galerie člena jimboss   Click here to Send jimboss a Private Message   Add jimboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rodniik
Stálý Člen

Karma uživatele Rodniik - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 6

Mě se tyhle "růžový" palice moc líbí

Old Post 20-11-2008 v 15:37 PM
Rodniik je offline   Profil uživatele Rodniik   Find more posts by Rodniik   Foto galerie člena Rodniik   Click here to Send Rodniik a Private Message   Add Rodniik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2000910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív