Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pls help 22.den květu , začali hnednout blizny ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
reggae_druid
Nový Člen

Karma uživatele reggae_druid - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

pls help 22.den květu Příspěvek č. 1

Zdravím osazenstvo...
je normální aby ve 22.dnu květu začali hnednout blizny ??? Dělá to pouze jedna kytí,ta největší...(celkem by měli mít 60 dní květu) Příbuzné sestry nejeví vůbec nic takového jako ta jedna,... Vše z origo. semen...

Hledal jsem kde jsem mohl,ale asi nejsem nejlepší hledač... tak vás tímto prosím,nevíte náhodou někdo čím to je ??? (napadla mě,moc vysoká vlhkost,prostě to plesniví a nebo moc vysoká teplota,na jejich půl dne se mi spálil větrák a byli bez ventilace) Dík za všechny odpovědi,foťák bohužel nemam.

V nejhoršim si nějaký koupim a vyfotim,aby byl problém vyřešen...
vlhkost neměřena,teplota max 25C*,orchydej je v hlíně... díky všem

Old Post 09-02-2008 v 10:28 AM
reggae_druid je offline   Profil uživatele reggae_druid   Find more posts by reggae_druid   Foto galerie člena reggae_druid   Click here to Send reggae_druid a Private Message   Add reggae_druid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 2

a je to jen na horních palicích nebo všude?přecejen kdy sklízet se určuje zabarvenim trichoderm a ne hnedejma bliznama!myslim že je to úplně normální a je to nejspíš tou vysokou teplotou...

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Old Post 09-02-2008 v 10:53 AM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reggae_druid
Nový Člen

Karma uživatele reggae_druid - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3

ono je to tak nějak všude.... spíš vrchní,ale spodní taky...
ale hnědnou jenom na jedný a hnědnout by měli až tak v druhym měsici jestli se nemýlim.... Koukal jsem do mnoha threadu a ve 22.dnu květu nikdo nemá hnědé blizny...

Naposledy upravil reggae_druid 09-02-2008 v 12:11 PM

Old Post 09-02-2008 v 11:07 AM
reggae_druid je offline   Profil uživatele reggae_druid   Find more posts by reggae_druid   Foto galerie člena reggae_druid   Click here to Send reggae_druid a Private Message   Add reggae_druid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reggae_druid
Nový Člen

Karma uživatele reggae_druid - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 4

Naskytla se další otázka.... pokud je to teplotou,nebo něčím takovým,má cenu nechávat tam tu kytku ???

Old Post 09-02-2008 v 12:11 PM
reggae_druid je offline   Profil uživatele reggae_druid   Find more posts by reggae_druid   Foto galerie člena reggae_druid   Click here to Send reggae_druid a Private Message   Add reggae_druid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

blizny Příspěvek č. 5

Pokud mas bliznama na mysli bílé chlupy, tak si myslim, že se nic nedeje. Zrovna ted mi u bílé vdovy ve 30 dni taky hnednou a vse je v porádku. A to ze jedes z origos semen - sic stejny model, ale co semínko, to trošku odlišné znaky... Nelámal bych si tím hlavu...

to skater:ja sklízím, když je cca 75% chlupů hnědých

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Naposledy upravil teaman 16-02-2008 v 13:55 PM

Old Post 09-02-2008 v 12:54 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reggae_druid
Nový Člen

Karma uživatele reggae_druid - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 6

for teaman:dobře,díky
akorát ještě jedna,hnednou ti celý chloupky od začátku do konce ?
Mě právě na tý "budoucí palici" zhnědli od zhora do půlky... pokud je to normální,jsem chladný jak jahoda z mrazáku

Old Post 09-02-2008 v 13:43 PM
reggae_druid je offline   Profil uživatele reggae_druid   Find more posts by reggae_druid   Foto galerie člena reggae_druid   Click here to Send reggae_druid a Private Message   Add reggae_druid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 7

hnednou cele. Minule jsem ale jel Nebulu a na jedne kytce zacly blizny hnednout jen do půlky - a to na jedné jediné paličce - sem byl hned vyplašený, že to hnije a že se to rozšíří a všechno půjde do kopru a nakonec z ní vyrostla krásná palda. Pokud se na tvojí kytce nezacnou objevovat jine problémy, které by potvrdily plíseň nebo jakýkoliv jiný bordel, tak bych spal klidně jak mimino

Old Post 09-02-2008 v 15:07 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reggae_druid
Nový Člen

Karma uživatele reggae_druid - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8

Jak miminko spim,když se nahulim,ale to už je trochu od věci...
každopádně dík za rady,hned jsem klidnější... K+ za zkušenosti

Druid-Keltský výraz pro "velmi moudrého". Druidové tvořili za dob Caesarových předurčenou skupinu,
která byla osvobozena od vojenské služby a daní. Opatrovali nejen náboženská tajemství,
nýbrž v jejich rukou byla i výchova mladých lidí, soudní moc, věštění, upozorňování a obětování.




FAJÁÁÁÁÁÁÁÁ

Old Post 09-02-2008 v 15:16 PM
reggae_druid je offline   Profil uživatele reggae_druid   Find more posts by reggae_druid   Foto galerie člena reggae_druid   Click here to Send reggae_druid a Private Message   Add reggae_druid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 9

Tak to tu poradne rozjed i s fotkama a Káčka se Ti pohrnou jak velká voda... Jinak dík

Old Post 09-02-2008 v 15:54 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 10

for reggae_druid :je to dost individuální u každého druhu hnědnou blizny jinak(v jinou dobu).Ted mám po prvé Jacka Herrera a jediný on mi začal ve 25 dnu hnědnout,ostatní sou pořád bílé jako sníh .Podle mé zkušenosti je to skoro neovlivnitelné(teplota,vlhkost...atd)

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 09-02-2008 v 16:58 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4287900 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív