Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Africká semínka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Obecné Africká semínka Příspěvek č. 1

Zdravim growery a growerky,chtěl bych se zeptat,máte někdo z Vás zkušenost s pěstováním afrických modelů,mam ho zasazenej ve skleníku,,zdá se mi,že se jí daří dobře v těchto klimatických podmínkách.Setkal jsem se s názory,že mi to nevykvete,proto se obracím na Vás,protože zvědavost mi nedá,..jinak mam letos ještě Early Misty z Amstru,tak o paličky nouze snad nebude:p

Old Post 17-07-2008 v 06:20 AM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 2

mno vykvete nevykvete - vykvete, ale možná nedokvete ... radši bych, pukuď máš možnost, zatemňoval ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 17-07-2008 v 08:12 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

no zalezi od kud sou jestli ze severu nebo jihu na seveu se sklizi podobne jako u nas zari rijen na jihu to maj prehozeny tusim ze tam maj zrovna ted zimu a v zime leto tak nevim no a u rovnikovejch bude asi problem mam osobne semena primo s indie jsou 10 dnu na 8 hodinove periode svetla a jeste neukazaly pohlavy

Old Post 17-07-2008 v 11:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 4

sorry Aeromane ale předpokládám, že jsi si dělal jen srandu s tím severem a jihem. nemyslím si že by rostlina byla schopna pochopit že je vysazena na druhé polokouli.
maj to tam jako my akorát v červenci je jim kosa a v prosinci se cachtaj v moři, ale když to tomu semínku neřeknem tak určitě poroste jako v africe.
když to tady zasadíš v květnu tak je to stejný jako když na jihu afriky zasadíš v listopadu....ta kytka to ale vědět nebude páč nezná názvy měsíců

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 17-07-2008 v 16:08 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 5

Takže je to odrůda přímo z Durbanu,takže Durban Poison,což je na jihu afriky.Jsem na to hodně zvědavej,říkáte zatemňovat,Jó,to by šlo,ale odkdy myslíte,že to bude nejvhodnější?Zatim je určitě ještě čas,nebo už byste se do toho pustili?Děkuji za rady a pokud budete chtít,tak sem potom přiložim pár fotek..

Old Post 17-07-2008 v 16:12 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 6

uvidíš kdy seti to přepně na květ ještě je spousta času. Jinak Durban je tady nejvyhlášenější outdoor ale samozřejmě záleží na genetice od jaký seedbanky to bude. Durban má v nabíce snad každej druhej.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 17-07-2008 v 16:15 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 7

To né,máš pravdu,ta kytka nepozná názvy měsícu,ale každopádně je zvyklá na určitou teplotu,která se s našimi klimatickými podmínkami rozhodně nedá srovnávat,podle mě je téměř stoprocentní,že ta kytka poroste jinak než v Africe,kde je každý den i v listopadu přez 30stupňů.

Old Post 17-07-2008 v 16:16 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 8

Ale většinou se prodávaj už geneticky přetvořený,pro lepší a dřívější květ,Né každý má tyto semínka přímo z místa původu,Dokonce i seedbanky si je určitě pěstujou někde v holansku,kde už jsou zaručeně zmutovaný pro to podnebí.

Old Post 17-07-2008 v 16:18 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 9

když se ti do plus mínus půlky srpna nepřepně na květ tak začni zatemňovat ten skleník. doba květu je zhruba 60-70 dní takže v půlce října to stopro budeš sušit už někde na půdě.
Já osobně bych se vybodnul i na to zatemňování páč s tím je moc práce. Ve skleníku můžeš mít kytku třeba do prosince, protože do něj neprší tak se spíš vyhne plísni. Loni jsem sklízel belladonu (asi...se nám to pomíchalo no) u kámoš ve skleníku na konci listopadu a ani kousek plísně

mimo hru... ne všechny seedbanky jsou v holadsku. Ale většinou je jejich cílem při šlechtění upravit dobu květu či "start" květu. Od koho ty semena teda máš

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 17-07-2008 v 16:43 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 10

Tak super,dík za radu,uvidim co z toho bude,když by se to nerozjelo samo,tak tomu pomůžu,přeci jen zas tolik práce to neni hodit každej den přez část skleníku plachtu...myslim,že to za to stojí,jinak semínka jsou od bráchy,kterej byl právě nedávno v africe...

No Belladonu jsem měl taky ve skleníku,bylo z toho senzační křoví a hodně dobrej model,minulej rok jsem zasadil řízek-Willy Jack Brainer(nejsem si jistej přesnym názvem),no a můžu ti říct,začalo to plesnivět v období květu,když palice houstly,tak jsem ji raději podřízl,bylo mi to líto,ale paličky byly celkem už dozrálé,dobře pracující,ale chuťově nic moc,asi jsem to přehnal s Algou...letos se vrátím opět k přírodním hnojivům,možná potom drobet přileju na květ,ale to se ještě uvidí,jak to bude vypadat...


Mimo hru2.....Seedbanky jsou ale v nějvětšim množství za Holandskými hranicemi,potom věřim,že ve Švýcarsku,ale v jiných státech pochybuji,že to maj povolené,ale každopádně rád se přiučím,hádat se nebudu,protože nevim,...Měj se

Old Post 18-07-2008 v 05:43 AM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

a kdo tady ty vojto pise ze kytka pozna mesice ?? jestli sis nevsim tak ja kousek od afriky bydlim cca150 km a muzu ti rict ze to tu dozrava uplne jinak par semen sem posilal do cech mistni gunji a ta nedokvetla ani nahodou kytka nepozna nazev mesice ale jeho delku dnu v mesici uplnek a takove veci kytky normalne vnimaj nektere odrudy kvetou nezavisle na periode nektere ani na 12 hodinach jestli mas teda durban [nevim jestli primo z afriky ale spousta sedsbanek prodava napodobeniny]tak to je prevazne sativa ktera 3 mesice urcite pokvete coz v cr znamena do konce rijna puly listopadu coz nevim nevim...

Old Post 18-07-2008 v 09:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autogen2
Stálý Člen

Karma uživatele autogen2 - 0% PěstitelskáKarma uživatele autogen2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 12

ja by som to nehal len tak v skleniku ak tam mas privod elektriny tak by som si tam dalniaky maly ohrievac a nehal by som to tak

Old Post 18-07-2008 v 10:10 AM
autogen2 je offline   Profil uživatele autogen2   Find more posts by autogen2   Foto galerie člena autogen2   Click here to Send autogen2 a Private Message   Add autogen2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 13

...jestli jedes Durban tak bud v klidu - urcite ti dojede i bez zatemnovani...jen ho budes muset ohybat nebo FIMovat, bo je to gigahovado...

Old Post 18-07-2008 v 13:00 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 14

Najdi si thread ,Pro pratele Durban Poisson, tam je toho o této dominantní kytce hodně...

Old Post 18-07-2008 v 15:38 PM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od bubik
...jestli jedes Durban tak bud v klidu - urcite ti dojede i bez zatemnovani...jen ho budes muset ohybat nebo FIMovat, bo je to gigahovado...



Na gigahovada jsem zvyklej,měl jsem co vohejbat již minulej rok,viz galerka.
No co bude boj,ale bude za to stát



Jo a dík,sorry,nevěděl jsem,že tu ten tread je a co si budu namlouvat,sem drobet pohodlej....Mějte se

Old Post 18-07-2008 v 17:06 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krakohor
Stálý Člen

Karma uživatele Krakohor - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 16

Aeromane myslim že se mejlíš kytka pozná kolik se ti událo bedárů na ksichtě, takže pro ni neni zas tak těžký poznat jak se jmenuje měsíc sklizně :-))

Old Post 18-07-2008 v 17:16 PM
Krakohor je offline   Profil uživatele Krakohor   Find more posts by Krakohor   Foto galerie člena Krakohor   Click here to Send Krakohor a Private Message   Add Krakohor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-06-2020 - Fast Version semínka - 61 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4311670 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív