Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Africká semínka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Le_prox
Stálý Člen

Karma uživatele Le_prox - 81% PěstitelskáKarma uživatele Le_prox - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 17

Durban ti určitě doroste.. jel jsem jej minulej rok a byl to brutus.. hh sklizel jsem to na zacatku rijna..

¨nemusis mit strach..

(semena jsem mel primo z amstru..)




“Only after the last tree has been cut down, Only after the last river has been poisoned, Only after the last fish has been caught, Only then will you find that money cannot be eaten.”

In the garden 2009

OUT 2010 by Le_prox

Old Post 18-07-2008 v 19:41 PM
Le_prox je offline   Profil uživatele Le_prox   Find more posts by Le_prox   Foto galerie člena Le_prox   Click here to Send Le_prox a Private Message   Add Le_prox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Údajně čistý Durban Poison nabízí také Afropips seeds.
Nevím jak u durbanu, ale některé africké sativy mají něco ve smyslu af tendencí a proto i přes svou délku květu jsou schopny v našich podmínách dokvést na přelomu září/října (viz. například nigerian ibl).
Durban asi bude něco podobného, vždyť klasický prodávaný durban je údajně prokřížen samcem Skunk numero uno, a je to v našich podmínkách rychlá věhlasná outdoorová odrůda (myslím ten durban poison, ne sk#1).
Hádám, že s nebude nijak velký problém s dokvětem toho landrace durbana u nás.
Ale neberte mě úplně seriózně , je to můj laický pohled. :strong_intoxicated:

Old Post 18-07-2008 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od groover
Najdi si thread ,Pro pratele Durban Poisson, tam je toho o této dominantní kytce hodně...




Je tam toho hodně,ale to co jsem chtěl vědět to ne Většinou lidi pěstujou tento modus ze SEEDsbanek....

Old Post 26-07-2008 v 13:06 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snow1
Stálý Člen

Karma uživatele snow1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele snow1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele snow1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 20

no ja mam tento rok southafrican kwazulu a zatial ziadny naznak pohlavia, tez som zvedavy ci dojde

Old Post 04-08-2008 v 12:31 PM
snow1 je offline   Profil uživatele snow1   Find more posts by snow1   Foto galerie člena snow1   Click here to Send snow1 a Private Message   Add snow1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 21

Tak pisu drobet pozdejs,nakonec muzu rict ze to nevyslo...byl to hermous,tak jsem ho vyrejpnul,se slzou v oku,ale nedalo se nic delat,na mast dobrej,docela pisu opozdene,sorry za to,vychutnavam si modely na Novym zealandu....tohle tema muzem uzavrit,jestli semena nevyschla,zkusim to again pristi rok...dik za nazory...a rady

Old Post 14-09-2009 v 09:56 AM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-06-2020 - Fast Version semínka - 61 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2323440 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív