Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » DP a JH Nekvete! Jak je donutit? Stihne to?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

DP a JH Nekvete! Jak je donutit? Stihne to? Příspěvek č. 1


Tento rok jsem vysadil DP, JH a PPP (Nirvana). Po vyřazení samců mi zbyl 2x DP a 1x JH.
Durbany naklíčili už na začátku března (!), potom jsem je postupně přesazoval do větších nádob (až do cca 12L kyblíku). Asi v polovině srpna jsem je dal do země.
Udělal jsem asi dost chyb, třeba, že jsem při růstu nehnojil, a nejspíš proto jsou tak malý. Myslel jsem, že nerostou proto, že jsem dost zastříhával (Jeden DP asi 4x - 1x2x2x2x2 = 16 výhonků). Dával jsem jim jen občas Plagron ROOTS a ENZYMES.

Ale teď je už 28.8. a pořád durban - zdá se mi že ani náznakem nekvete. U JH je to normální, všechny tyhle trochu indoor odrůdy začínaj kvíst začátkem září, ale i přesto se bojím, myslíte, že ten JH dokvete?
A dá se nějak durban donutit kvíst? Mám pocit že DP má autoflowering, takže nezačíná kvíst podle sluneční periody - je to pravda? Pak by mi zakrytí nepomohlo.
Dala by se donutit třeba tak, že bych jí zalil final solutionem, což by jí dalo impuls, že bude konec, a ona by začala kvíst? Zkoušel to někdo?
A Vám durbany už kvetou?

Old Post 28-08-2009 v 13:05 PM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 2


detail (ne)květu

Old Post 28-08-2009 v 13:20 PM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 3


rozvětvení

Old Post 28-08-2009 v 13:21 PM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 4


2. Durban

Old Post 28-08-2009 v 13:24 PM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 5

DP nema autoflowering geny.
Pises, ze to mas od Nirvany. U tejto seed banky ( F2-Fn preprci inych seed bank ) je to dost o nahode - raz je to vela muziky za malo penazi, inokedy malo/ziadna muzika za malo penazi


Inak mrkni tento thread http://grower.cz/forum/showthread....6&pagenumber=22
resp. tento svoj thread radsej zmaz a pridaj otazku tam ( nejaky aktivny clen/MOD ti este da TB )

Inak nastartovat na kvet sa da zvysenim PK do zalievky ( vacsinou to zaberie)

GL. LJ

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 28-08-2009 v 14:10 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 6

Nebo zkus Ripen od GH

Old Post 28-08-2009 v 14:19 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andree99
Stálý Člen

Karma uživatele andree99 - 81% PěstitelskáKarma uživatele andree99 - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 7


zdarec všem mám stejný problém možná větší v tom že podle seedbanky bych měl za čtrnáct dní sklízet. mám to od dutch passion a málo peněz to zrovna nebylo http://www.dutch-passion.nl/index.php?p=seeds&grow=2 nemam sice detail nekvětu ale foto dám. jde o model sacra frasca do kterého sem vkládal největší naděje. myslíte že mám ještě nějakou šanci na to že se to rozjede a že to dozraje ????

to: lem ještě by mě zajímalo jaký účinek bude mít ten ripen ? myslel sem že to je až na tu poslední fázi ke konci květu a že to je určené pro hydro pěst můžeš to trochen rozvést jak to bude fungovat ? máš s tím nějakou konkrétní zkušenost?


prodávám semena

Naposledy upravil andree99 31-08-2009 v 09:45 AM

Old Post 31-08-2009 v 09:28 AM
andree99 je offline   Profil uživatele andree99   Find more posts by andree99   Foto galerie člena andree99   Click here to Send andree99 a Private Message   Add andree99 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele andree99! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od andree99
zdarec všem mám stejný problém možná větší v tom že podle seedbanky bych měl za čtrnáct dní sklízet. mám to od dutch passion a málo peněz to zrovna nebylo http://www.dutch-passion.nl/index.php?p=seeds&grow=2 nemam sice detail nekvětu ale foto dám. jde o model sacra frasca do kterého sem vkládal největší naděje. myslíte že mám ještě nějakou šanci na to že se to rozjede a že to dozraje ????

to: lem ještě by mě zajímalo jaký účinek bude mít ten ripen ? myslel sem že to je až na tu poslední fázi ke konci květu a že to je určené pro hydro pěst můžeš to trochen rozvést jak to bude fungovat ? máš s tím nějakou konkrétní zkušenost?


Pokud chceš brutálně přepnout kytku tak bys mohl podle vzoru Duduška.

Tady

Old Post 31-08-2009 v 15:18 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

WHY ?! cekni si moj durban...ja mam tiez taky problem ale len ciastocny..kvitne mi len jeden durban z 3och...ten co kvitne ma najmenej slnka a je najsilnejsi a najvyssi...podla mna to bude tym ze kedze ze nema slnko tak sa mu prepla fotoperioda o trosku skor ako ostatnym co nies v tieni tak ako on..ten durban nekvitol bobec teda
az pokym nedostal atami pk 13/14 a bio bizz bio bloom...najprv som mu dal normalnu davku a nic!!! tak som sa nasral a dal som tam toho 1,5 nasobok a za dva dni zakvitol uplne brutalne...

cekni si toto: - je to presne o tvojom probleme...

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=22

Old Post 03-09-2009 v 20:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 10

Mám uplně stejný problém! Power Plant dutch passion.... ani jedna ještě pomalu ani nenahodila na květ.... I mě to málo peněz nestálo... hlavně jsem poprvé objednal od dutch p. s delikátní představou a skvělím nasazením... a ted mám strach abych si vůbec nejaký to moje brko přez zimu smotal...:-( Nevim ale nirvana takhle pozdě kvíst nezačala.... např u AK-48,White rhino

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 03-09-2009 v 20:31 PM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokopelo
Stálý Člen

Karma uživatele kokopelo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 11

andree :koukal jsem na tu stránku a nevim nevim nechci být špatný prorok ale píšou tam hámotiny , a když se nestane zázrak že říjen bude celej slunečnej, máš asi peška. nedozraje zplesniví. já upřednostňuju nirvanu a žádnej problém. asi to bude i seed bankou.........každopádně doporučuju na přístě nirvanu a samo žádný semena in/outdoor jen čistě out.


BANIK pičo
Jaký je rozdíl mezi USA a jogurtem????
jogurt je kultura.

Old Post 04-09-2009 v 12:20 PM
kokopelo je offline   Profil uživatele kokopelo   Find more posts by kokopelo   Foto galerie člena kokopelo   Click here to Send kokopelo a Private Message   Add kokopelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Username
Stálý Člen

Karma uživatele Username - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 12

neboj se minuly rok sem sklízel herery kolem 20-25 rijna a byly v pohode.Má být prej pěkný podzim takze nebude problem s dozravanim.

3-TEK 4- ALL

Old Post 04-09-2009 v 13:54 PM
Username je offline   Profil uživatele Username   Find more posts by Username   Foto galerie člena Username   Click here to Send Username a Private Message   Add Username to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 13

no taky se strachuju mam jedinyho herera a to na balkone a teprv zacina s kvetem snad to stihne no letos ho jedu prvne a musim se priznat ze sem jeste nikdy nemel odrudu co by touhle dobou nemela paldy jestli dojede tak bude asi pekne brutalni

jinak ma hrozne peknou barvu uz ted vypada chutne

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 07-09-2009 v 18:00 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andree99
Stálý Člen

Karma uživatele andree99 - 81% PěstitelskáKarma uživatele andree99 - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 14

to: dr. skunk nechci malovat čerta na zeď ale kamoš valil JH loni též na balkoně a květy z toho nedostal, kytka byť byla moc hezká tak nakonec prostě uschnula bez toho aby tu po sobě cokoliv nechala. snad budeš mít víc štěstí.


prodávám semena

Old Post 08-09-2009 v 09:31 AM
andree99 je offline   Profil uživatele andree99   Find more posts by andree99   Foto galerie člena andree99   Click here to Send andree99 a Private Message   Add andree99 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele andree99! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 15

no me uz se do kvetu pousti na spodcich uz mali palicky ma vrsky zacinaj uz taky dneska mu dam poradnou pecku hnojky a myslim ze do tydne bude mit mali palicky vsude ...ja ho dopestim za kazdou cenu prinejhorsim ho na konci sprna dam do loznice za okno kam sviti taky celej den a tam si muze vegetit klidne az do vanoc... z Hererem sem jeste nikdy nespal

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Naposledy upravil _Dr.Skunk_ 08-09-2009 v 18:42 PM

Old Post 08-09-2009 v 13:59 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

chystam sa skusit nakopnut kytky na kvet tak jak pisu ze im proste dam 10x davku pk 13/14 a este k tomu biobizz bio bloom, len problem a moja otazka spociva v tom ze: Mam 4 rastliny, 1 - guerillas gusto (sensi seeds) a 3 durban poison (nirvana) . Jeden durban kvitne normalne uz asi 2 tyzdne ale ostatne maju este furt len preflowers....dnes uz je 09 septembra/září, a pytam sa ci na to nakopnutie uz nie je nahodou privelmi neskoro, ci tie rastliny proste stihnu dokvitnut aj ked sa mi ich niejako podari nakopnut hned....????

Dakujem za pomoc... K++++++

Old Post 09-09-2009 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1061450 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív