Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » První čorka?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 1

Jojo, sice to nasere, ale úplně minimálně oproti tomu, kdyby ti to ten dotyčnej sklidil třeba v tom září. Zkus se mrknout po okolí a možná najdeš ty svý květináčky. Tak mě napadlo, jestli to mohl bejt nějakej Severa(odpůrce ganji), ale asi ne, ten by to na místě zničil. Ale možná si nebyl jistej, když to zašlape, jestli z toho něco nevyroste-kdyby byl nevzdělanej.
No kecám blbosti, byla to určitě nějaká ku.va čórkařská. Kill ´em all!

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 06-05-2002 v 19:46 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 2


To neni mozny, co ty hovada neudelaj
Ale presne jak pise WiB - nedelej si z toho takovou hlavu, jeste horsi by bylo, kdyby se to stalo v zari, navic ted neni to neni tak strasny - neni pozde dat jeste jednu varku ven! Hlavu vzhuru!

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 06-05-2002 v 20:20 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Utecha Příspěvek č. 3

Aspon mala utecha vo forme karmy

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 06-05-2002 v 22:05 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Debil Příspěvek č. 4

Ty vole, takový debily bych nakopal do prdele a ani to ne
(smrděla by mi špička).Je stli to byly tak malý kytičky tak to mi bůh(jesli vůbec existuješ) odpust. :flick

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 07-05-2002 v 07:44 AM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Pohodička No a mametutozase:) Příspěvek č. 5

Znovu naka corka zautocila.
Tak si zopakujem 3 zakladni hesla pro uspesnou skladbu, ale hlavne sklizeN.
1. pokud mozno sadit uvnitr(ukradou mozna bytovi lupici, a to vubec jestli)
2. kdyz ne doma, tak nekde na nepristupnem miste...tam kam se vam ani nechce jit, nebo by vas to ani nenapadlo hledat (vrcholky stromu v nepristupnym lese {na sumave..}
3. okoli zasazeni nejlepe nijak neupravovat, jen prisadit mnozstvi kopriv nebo dat ochrane laser beem se zaloznim zdrojem

a samozrejme na "vychazky po okoli" se oblekat do nejakych nereflektnich veciaplikovat tzv. splynuti s prirodou.
Ps pouzijte hledani...v outdooru

Jak jsem tak cetl, ze jsi se tam dostal na kole???
Tak to bylo nekde uplne halabala? Se potom nediv ze ti je ukradli ted..beztak je vzali a zasadili na jejich misto.
A sledoval jsi stopy kam vedly?

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 07-05-2002 v 08:47 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 6

jo takovýhle lidi sou prostě kurvy a už se to tu probíralo 100×, bohužel sem zjistil při debatě se svýma dobrýma kámošema (2) hroznej fakt, když sme se bavili o tom, že jedu sázet, a že kdybych třeba našel něčí políčko, a z těch mích dobrých kámošů vylezlo, že kdyby někomu našli pole tak by mu klidně část zklidili!!!!!! tak to mě teda dostalo, sami jsou to huliči! sem je poslal do prdele a šel sem nasranej z hospody domu
sám pěstuju delší dobu a vim jaká je to mámaha a pak radost když sklidíte a proto kdybych našel něčí políčko nikdy bych s nim nic nedělal, v mých kámoších sem se v tomhle strašně zklamal, a taky se to určitě odrazí v našem vztahu

a jinak, myslim že nejlepší proti takovejmhle sockám co vybíraj pole, je:
1. sadit hlavně někde dál od města, kam se musí jet autem nebo autobusem, protože kolem města kam se dá jet na kole to prostě prolejzaj, jám to mám v okolí chaty 20km od města a pochybuju, že v takovým vidlákově budou nějaký hledači

2. nenápadný místo

3.chodit tam brzy ráno nebo pozdě večer, kdy už neleze venku tolik lidu, aby tě neviděli náhodní prolejzači

ale kolikrát nepomůžou žádný zásady, sem zvědavej jak letos dopadnu já :-)))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 07-05-2002 v 10:07 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Palec dolů Příspěvek č. 7

Co na to říct? Lidi jsou pěkný kurvy!!!

Old Post 07-05-2002 v 12:03 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 8

přesně tohle se mi stalo minulej rok. Malý kytky, kopal jsem díry, do nich kyble s vlastní hlínou, další týden zbyly jenom díry.

250w skříň

Old Post 07-05-2002 v 19:52 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 9

Mate nekdo nejaky zaruceny misto, kde uz sadite nekolik let po sobe a wzdycky to je w klidku? (nebawme se o stromech a polich...)

Old Post 07-05-2002 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 10

to oton: nechci se tvejch kámošů zastávat, ale zkus se jich ještě zeptat, kolik by toho sklidili. Já osobně, kdybych našel cizí pole(o čemž pochybuju, protože nehledám), bych si vzal šišku ale rozhodně ne odněkud z vrchu nebo dokonce samotnou vrcholovku. prostě nějakej střed na ochutnání. A asi bych se pokusil majitele políčka kontaktovat, třeba bych mu tam nechal email adresu na lístečku schovaným u stonku aby nebyl hned vidět.

to fly.com: asi to tak nemyslíš, ale chceš tady vytvořit návod pro čórkaře? /kteří jsou určitě i na groweru/. Předpokládám, že nevíš kam zasadit, tak by ti měl někdo poradit. Zaručený místo je tam, kde nikdo nechodí Asi jsem ti moc nepomohl...

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 07-05-2002 v 21:22 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DtRik
Stálý Člen

Karma uživatele DtRik - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 11

Jo jo taky musim přesadit našel sem na poli cizí lický stopy , celý je to pošlapaný naštěstí v tý době ještě nebylo nic vylezlý ale nasere to takhle na začátek ...

(((DtRik)))

Old Post 08-05-2002 v 07:04 AM
DtRik je offline   Profil uživatele DtRik   Find more posts by DtRik   Foto galerie člena DtRik   Click here to Send DtRik a Private Message   Add DtRik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 12

prave premejslim, jestli se nevyplati sadit par kytek na naky naprosto debilni mista, kam tyhle curaky ani nenapadne hledat. POD SVICNEM JE NEJVETSI TMA.

to fly.com: Mam tady snad uverejnit mapu s mejma zakreslenejma polickama?



[Edited by KOSMEJ on 08-05-2002 at 01:05 PM]

Old Post 08-05-2002 v 11:56 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmj
Nový Člen

Karma uživatele bmj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 13

Nic moc si z toho nedělej. Je to ještě brzo tak můžeš hodit nové. Mě sklidili 4 roky po sobě v říjnu. Naštěstí jsou vždy 2 pole.
Nezoufej a doufej
Sun in your minds. Rastafari
BMJ

bad-card

Old Post 09-05-2002 v 12:45 PM
bmj je offline   Profil uživatele bmj   Find more posts by bmj   Foto galerie člena bmj   Click here to Send bmj a Private Message   Add bmj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Palec dolů Jo, lidi jsou .... zase jen "lidi" Příspěvek č. 14

KRast se bude, bude a bude.... nic se proti tomu neda delat...... onehda jsem na jednom nejmenovanemmiste nasel skupinku cca 20 kyti - uz byly lehce palicoidni, i neodolal jsem a jednu ne-zrovna-obrovskou-palicku jsem si uloupl a ochutnal..... ale vycorovat nekomu celou urodu, kdyz se o to clovek stara.... <b>TO JE HUMUS </b> a tak hnojte s mirou. <br>
sladke sny

Old Post 09-05-2002 v 16:53 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gëbbel . von Strackmann
Nový Člen

Karma uživatele Gëbbel . von Strackmann - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 29 

Obecné _,.-"-.,_ Příspěvek č. 15

Jo jo lidičky zdrawím ...Tag tahle záležitost už mi ted pomalu , ale jistě začíná prostupovat hlavou ...Mám doma 14 kýt všechny po 5 patře ...je čas scháněl sem hlínu ...perlit ...a kristalon start mám + N.P.K.(clasic) ve středu o státním svátku sem šel vybrat místo a docela pohoda 20m od cesty ...plácek vokolo stromy potom vostružník a já to dám přesně do prostřed ...místo květináčů ...pytle do koše ty velký rozžíznout a slepit paskou na koberce a ještě něčim ...dolu udělat díry ...ale nebudu to zakopávat do země .....příroda si to zamaskuje ...ale pořád mám pocit CO GDYŽ !!! (-.-) No upřímě by tam něgdo musel jít na sto % 100... _,.-"-.,_ Ale jag už tady bylo zmíněno ...maskáč je nejvíc do přírody být úplně tiší .-.-.-a jít pokaždé jinak Hodně štstí hold up -----------------

Old Post 09-05-2002 v 18:59 PM
Gëbbel . von Strackmann je offline   Profil uživatele Gëbbel . von Strackmann   Find more posts by Gëbbel . von Strackmann   Foto galerie člena Gëbbel . von Strackmann   Click here to Send Gëbbel . von Strackmann a Private Message   Add Gëbbel . von Strackmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Příspěvek č. 16

jistotu nemate nikdy, kaomsowi ted naky smecko wycorkowalo asi 15 kytek skunku, dost dobryho, cozz nastwe..sam to mel na takowym miste, ze i kdybych to ja hledal tak to w ziwote nenajdu, nepristupnost wice nezz 100% a siroko-daleko zadny ciwilista.. a prece..sam to nechape, ale dostanou se wsude..

Old Post 09-05-2002 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2008 - první out - 39 odpovědí
23-06-2004 - první pálka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1754200 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív