Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předpěstování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Nápad Příspěvek č. 1

Zdarec lidi. Tak mě napadla jedna myslenka kdyz jsem premejslel jak na jare zasadim. Napadlo mě poridit si zahonecek peknich kiti, ale. NEsmi byt vyší než 60cm aby si toho nikdo nevšim. A tak bych se chtel zeptat jestli by nešlo na jare narizkovat par rizku indoor, nechat je povyrust cca20cm a pak je v klidu v cervnu soupnout ven?

Old Post 15-12-2002 v 11:02 AM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Obecné jasne Příspěvek č. 2

Jasne, proc by to nemelo jit? Je pravda, ze ten presun indoor -> outdoor je pro kytky trochu sok (hlavne asi quli zmene svetelne periody a intezity svetla), nicmene to podle mych zkusenosti rozchodi. Po presazeni ven tak 14 dni skoro nerostly, ale pak se vzpamatovaly.

Navic se ti to bude pekne vetvit uz od zeme, coz je vysoce zadouci kdyz chces udrzovat keriky nizky.

chobot



Old Post 16-12-2002 v 13:47 PM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Nápad Předpěstování Příspěvek č. 3

Chtěl jsem se zeptat chtěl bych si v březnu začít předpěstovávat sazeničky na out a bylo by to pod 70w sodíkem,nemůžou nastat nějaké problémy po přesazení ven?předem dík Vyhulda

Old Post 13-01-2006 v 18:24 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GthiN
Nový Člen

Karma uživatele GthiN - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4

asi budeš potřebovat výkoný větrání aby se ti pak na větru nezlomily

Old Post 13-01-2006 v 18:47 PM
GthiN je offline   Profil uživatele GthiN   Find more posts by GthiN   Foto galerie člena GthiN   Click here to Send GthiN a Private Message   Add GthiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 5

Větrání mám připravené jsou to 3 pc větráčky,2 na ofuka 1 na odtah.Dík a zdar Vyhulda

Old Post 14-01-2006 v 08:16 AM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 6

taky plánuju nadělat řísky na jaro ale pod spořivkama...

Old Post 14-01-2006 v 12:22 PM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GthiN
Nový Člen

Karma uživatele GthiN - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 7

Mě by spíš zajímalo jestly ste někdo nezkoušel v normal pěstírně nechat kytki nakvést a pak je dat treba v dubnu ven aby dokvetly venku a daly se sklidit dřív? (outdoor uz silně dochází a indooru je málo-pokud nákej bude)

Old Post 14-01-2006 v 12:42 PM
GthiN je offline   Profil uživatele GthiN   Find more posts by GthiN   Foto galerie člena GthiN   Click here to Send GthiN a Private Message   Add GthiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GthiN
Nový Člen

Karma uživatele GthiN - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 8

Mě napadlo nechat kitku nakvist ev skrini (12/12) a dat ju ven zajimalo by me co by to s ni udelalo (esi by dozrala rychlejs)

Old Post 15-01-2006 v 20:01 PM
GthiN je offline   Profil uživatele GthiN   Find more posts by GthiN   Foto galerie člena GthiN   Click here to Send GthiN a Private Message   Add GthiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GthiN
Nový Člen

Karma uživatele GthiN - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 9

preasne to je jediny ceho se bojim ale nedokazu si v praxi rpestavit ze by kitka azse odkvetla

Old Post 15-01-2006 v 20:23 PM
GthiN je offline   Profil uživatele GthiN   Find more posts by GthiN   Foto galerie člena GthiN   Click here to Send GthiN a Private Message   Add GthiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 10

takze odporucate si doma vypestovat aspon take metrove rastinky, niekedy v maji ich hodit von a mozem ocakavat pekne monstra?

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 07-02-2006 v 07:38 AM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 11

:-)) no myslim ze to je zbytecne,predpestovat ano ale davat kytku v kb¨vetu ven?!?to uz ji rasdsi dojed ne?!?
4 highmat. ty mas doma misto na metrove kytky?!?Na par by se naslo ale predstava jak se brodim skrz dzungli gandzy k posteli je znacne komicka..uz takhle mam v pokojiku bordel ze se biojim slapat na zem:-D

Old Post 22-05-2006 v 22:26 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 12

hmm.Ja som to raz predpestoval asi na vysku 15cm. Pestovane pod sodikom.Potom som to exportoval von a asi 10kuskov mi poslo.Ostatne sa nastastie spametali,ale doteraz nemam objasnene,ze peco umreli. Mozno to bolo tym ze sa u mna mali az moc dobre a potom sli do terenu.Teplota za mojej vlady bola v skrini 30cm a von som ich dal ked bola teplota cca 20stupnov.Mozno tymto faktorom.

Vyhuldovi a ostatnym odporucam vypestovat a sklidit v skrini a rastlinu potom zbavit sisiek a vacsiny listov.Potom pridat dostatok dusiku a supnut to vonku. Zacne opet rast.Vraj bude potom vacsi vynos.Tento sposob sa da aplikovat 3krat po sebe. Neskkusal to uz niekto?

Old Post 23-05-2006 v 19:29 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Dotaz Předpěstování Příspěvek č. 13

Zdravíčko,

hledal jsem, a hledal a hledal... Našel jsem spoustu topicků ohledně pěstování, i předpěstování, ale nikde jsem něnašel jak je to nejlepší. A proto se chci zeptat, jaká watáž stačí na vydatný předpěst na out. Předem dík :-)

Old Post 09-03-2014 v 19:45 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 14

Čau,

Záleží na tom, kolik toho chceš předpěstovat a kolik jsi schopen do toho investovat. Pokud chceš vyloženě jen předpěstovat, tedy zasadit někdy v půlce dubna, dát to na měsíc pod lampu a hned po zmrzlých ven, bohatě stačí 125W úsporka, pokud ovšem nechceš mít 80 kytek.

A když to tady projedeš pořádně, určitě tu najdeš pár topicků, kde si groweří předpěstovávají na ven jen pár kousků pod úsporkou.

Já osobně také plánuji úředpěstovat kytky na out. Ale kytek bude tak max 10, zbytek budou papričky, rajčata, stévie atd...


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 09-03-2014 v 20:02 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 15

ahoj koukni se na tohle....toť můj počin s nějakými 44W na matky a 26W na klony http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72612

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 09-03-2014 v 20:06 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 16

No jde mi o cca 10 kytek, z čehož budou 3 AFka na balkón zbytek pude ke kámošovi do foliáku... A čistě jenom o předpěst na ten měsíc no cca... Já uvažoval na 200-250 MHčko.. Se stavbou předpestovacího boxu problém nemám jde mi spíš právě o volbu správného osvětlení... Takže diky moc za odpověď, dám tam 125W :-)

Old Post 09-03-2014 v 21:23 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-05-2017 - Pěstování poprvé - 9 odpovědí
05-04-2016 - předpěst - 4 odpovědí
27-02-2020 - Předpěstování pro outdoor - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2351230 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív