Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předpěstování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 17

Na 10 rastlín by som dal 200W úsporku.

Old Post 15-03-2014 v 19:05 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 18

staci dat za okno kdyz bude sviti slunko, naco zarovky, samozrejme az za mesic

Old Post 16-03-2014 v 18:08 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 19

no já jsem radši pro ten předpěst pod žárovkou...ven už to půjde v pěkné velikosti a se silnějsím stonkem, což si myslím že pro out je lepší kvůli větru...a že na balkónech to někdy pořádně mele v tom výklenku...takže podle mě o měsíc dříve pod žárovku a pak pěkné silné kyti ven...
peace a ať to roste!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 16-03-2014 v 20:15 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od techem
no já jsem radši pro ten předpěst pod žárovkou...ven už to půjde v pěkné velikosti a se silnějsím stonkem, což si myslím že pro out je lepší kvůli větru...a že na balkónech to někdy pořádně mele v tom výklenku...takže podle mě o měsíc dříve pod žárovku a pak pěkné silné kyti ven...
peace a ať to roste!


zarovka nedela silny stonek, to vitr, nebo nejaky ofuk na el.

Old Post 20-03-2014 v 13:43 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 21

to je snad jasne ze kdyz mas nejakou skrin se svetlem, tak musis mit ofuk, uz kvuli teplu z zarovky a proudeni vzduchu...a tim se mysli taky to, ze když s kytkou mele vzduch z ventilatoru, tak zesili stonek...ani jsem to nedodaval, nebot jsem pocital, ze to je jasne...peace

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 20-03-2014 v 17:07 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jitrnice123
Nový Člen

Karma uživatele jitrnice123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 22

Ahojte,
také se přikláním k předpěstu kytka už má nejhořší za sebou a já i lepší pocit zdarec

Old Post 30-03-2014 v 06:18 AM
jitrnice123 je offline   Profil uživatele jitrnice123   Find more posts by jitrnice123   Foto galerie člena jitrnice123   Click here to Send jitrnice123 a Private Message   Add jitrnice123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 23

lidi, nemam moznost predpestovavat doma, tak potrebuju rady, co tet ? , mam doma 5 semen(klici), nekde venku bych fleka nasel, ale bojim se spaleni kdybych to tam tet dal, co radite ?

Old Post 14-04-2014 v 22:35 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
lidi, nemam moznost predpestovavat doma, tak potrebuju rady, co tet ? , mam doma 5 semen(klici), nekde venku bych fleka nasel, ale bojim se spaleni kdybych to tam tet dal, co radite ?


Za tři týdny od semene ti vyrostou jen pár centimetrů, takže by stačila i poměrně malá krabice s úsporkou a pasivní ventilací. Pokud to nemůžeš mít doma, zkus nějakého kámoše, jestli by ti to neohlídal na chvíli.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 14-04-2014 v 23:58 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avee
Nový Člen

Karma uživatele Avee - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 15  

Obecné Kdy začít předpěst na outdoor Příspěvek č. 25

Doufam ,že tohle téma neni duplikát ale nikde sem nenašel mou odpověd , kdyžtak mě případně nasměrujte ,děkuji. Takže chci si v boxu předpěstovat na out tak se chci zeptat jestli je ještě brzo ? V boxu to můžu držet na 18:6 dokud to nevysadim, takže se nemusim bát nakvytnutí ale je tu něco jiného , čeho se bát ?

Old Post 24-03-2015 v 20:36 PM
Avee je offline   Profil uživatele Avee   Find more posts by Avee   Foto galerie člena Avee   Click here to Send Avee a Private Message   Add Avee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 26

Zdravím
Jo je to duplikát a několikátej.......
Moderátoři smazat!!!!!
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 25-03-2015 v 03:25 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 27

Každoročný príliv oficiálne začal

Takoj

Old Post 29-03-2015 v 14:56 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 28

střed až konec dubna stačí,někdo sadí dřív že má dojem větší výtěžnosti ale kytka naroste jak má a pak přepne -dřívější sadba nemá efekt na kvantitu nebo kvalitu.

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 29-03-2015 v 17:12 PM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od vousac
střed až konec dubna stačí,někdo sadí dřív že má dojem větší výtěžnosti ale kytka naroste jak má a pak přepne -dřívější sadba nemá efekt na kvantitu nebo kvalitu.


Doufám, že mluvíš o automatkách... Jinak jsem teda ještě neviděl (teda viděl, ale byly to paka), aby se kytka přepnula v červnu, jelikož má pocit, že je moc veliká

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 29-03-2015 v 20:35 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 30

Začít můžeš klidně v březnu když posvítíš aby se zbytečne nevytahovala... ale důležitý je ji připravit na to že pude ven, takže v noci to chce trochu chlad, ale to venku ještě i mrzne, takže to budeš muset vyřešit (může dostat šok po přestěhování z trvalejch dvaceti ven kde bude v noci třeba 10 nebo míň).

Důležitý je dát ji ven až malinko povyroste... ikdyby bylo třicet stupňů a kytka neměla aspoň tři patra a 25cm se stonkem kterej nepotřebuje podporu tak bych ji tam stejně nedal.

Já začínám vždycky doma dřív, snažim se simluvoat teplotní rozdíly přes den a noc. A pak jen hlídám správnou chvíli na přesun... když je kytka dost velká a přes noc už neni taková zima, jdou ven. Chce to promyslet a udělat to jednou a nadobro... když se s nima pak hejbe moc, tak to nemaj rádi.

Old Post 04-04-2015 v 09:15 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od PeeKay


Doufám, že mluvíš o automatkách... Jinak jsem teda ještě neviděl (teda viděl, ale byly to paka), aby se kytka přepnula v červnu, jelikož má pocit, že je moc veliká

Mluvím o klasice ,běžně jdou předpěst 14 dní doma pak ven klidně koncem dubna do hlíny (ty jsi toho ještě neviděl ) ta kytka jak ty si myslíš není hloupá a přepne podle genetiky a kdy byla sazena nemá na to vliv pouze může víc narůst teoreticky víc "urodit" ,neviděl jsem kytku co přepne v červnu to by mě ani nenapadlo ,první co přepla bylo tak konec července.

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 04-04-2015 v 09:29 AM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od vousac

Mluvím o klasice ,běžně jdou předpěst 14 dní doma pak ven klidně koncem dubna do hlíny (ty jsi toho ještě neviděl ) ta kytka jak ty si myslíš není hloupá a přepne podle genetiky a kdy byla sazena nemá na to vliv pouze může víc narůst teoreticky víc "urodit" ,neviděl jsem kytku co přepne v červnu to by mě ani nenapadlo ,první co přepla bylo tak konec července.


Ano větší kytka obvykle víc urodí a dřív vysazená zase obvykle stihne víc narůst. Já jem mam doma klidně i měsíc a půl pod zářivkou aby se natahaly a ven jdou už jak malý keříky 25-30cm... taky většinou během posledního dubnovýho tejdne. Když ostatní většinou teprv sází klíčky, já už míchám hnojiva... podle mě dřívější sadba znát je, pokud má kytka správný podmínky. Nejsou to ani pak kytky jako spíš stromky v září

Old Post 04-04-2015 v 10:00 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-05-2017 - Pěstování poprvé - 9 odpovědí
05-04-2016 - předpěst - 4 odpovědí
27-02-2020 - Předpěstování pro outdoor - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9084620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív