Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » zasílání semínek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

zasílání semínek Příspěvek č. 1

Čau groweři. Před 2 týdny jsem si objednal semínka od nirvany. Problém je v tom,že mi ještě nedošly. Peníze jsem posílal doporučeně. Nevím,jestli mám ještě počkat,nebo jsi koupit už nová semena.Navíc mi neodepsaly ani na e-mail,možná to může být tím,že jsem ho napsal na obálku a oni jí hned vyhodili. Měl jste někdo podobný problém a pokud ano,napište prosím jak to dopadlo. Díky

Old Post 28-03-2005 v 19:39 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 2

jako ty si jim nenapsal ani co objednavas???? proste poslal si prachy a tam tu objednavku??? nejak to nechapu
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 28-03-2005 v 19:58 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 3

Ne,normálně jsem napsal na papír,jaká semena objednávám,na něj ještě moji adresu,a dovnitř vložil peníze. Dal jsem to do obálky a na ní napsal adresu nirvany a e-mail,protože jsem ho zapoměl napsat na příslušný papír zabalený v obálce a obálku zalepil izolepou.

Old Post 28-03-2005 v 20:14 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bow
Nový Člen

Karma uživatele Bow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 4

Vubec se neboj to prijde!! Kdyz to posles doporucene tak mas jistotu ze jim to dojde, jedine ze by ti to nekdo stopil po ceste zpet. Jsem objednaval z Nirvany asi pred 2 mesici a prislo mi to az za mesic tam je problem ze ti nenapisou e-mail po obdrzeni penez jako je to napr. u Duch-Passion, ale jinak bylo vse v pohode. Kdyby se to ztratilo po ceste tak mas zasilku pojestenou na 1500 automaticky, takze kdyz to neprijde do mesice tak bez s tim podacim listkem na postu zaplatis 50 Kc a oni to vysetri. GL v pesteni!

Old Post 28-03-2005 v 20:22 PM
Bow je offline   Profil uživatele Bow   Find more posts by Bow   Foto galerie člena Bow   Click here to Send Bow a Private Message   Add Bow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5

díky,tak to mi spad kámen ze srdce.Jen doufám,že to příjde rychle,protože bych chtěl co nejdříve předpěstovat.

Old Post 28-03-2005 v 20:27 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko11
Nový Člen

Karma uživatele marko11 - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 6

to frogo: neboj dojde to

Old Post 01-04-2005 v 17:15 PM
marko11 je offline   Profil uživatele marko11   Find more posts by marko11   Foto galerie člena marko11   Click here to Send marko11 a Private Message   Add marko11 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 7

Mě přišla v úterý po velikonocích semínka z nirvany. Penězům to trvalo 2 týdny, pak přišel mail že je zaplaceno. V pátek přišel mail a v úterý jsem je dostal. Nebejt velikonoc měl jsem je už v pondělí. Fuck Česká Pošta, kdo ví kde se Ti to toulá.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 01-04-2005 v 17:40 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

semínka Příspěvek č. 8

Mě už taky přišla,trvalo to sedmnáct dní,ale zase mi přidali k hollansd hope bonusový pop kush křížený s white giantem

Old Post 02-04-2005 v 19:29 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 9

frogo: Poslals jim nejaky love navic? Já sem zadnej bonus nedostal.. suma byla presne.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 02-04-2005 v 19:32 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

to Pan Mlha Příspěvek č. 10

Ne,dal jsem jim přesně 25 euro i s poštovným přes seeds direct

Old Post 03-04-2005 v 09:36 AM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 11

frogo: jj někde sem se tu mezitím dočetl, že bonus je k outdooru a já měl indoor. Tak to bude asi tim

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 03-04-2005 v 09:46 AM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 12

hmm lidi a ono to je o zasilani od fire a ja myslel ze se na tomto thredu zasilaji, nebo changujou semena mezi sebou no nic no ale prece jenom nenji tu nekdo cista duuse ktera by boslala nejaky semena co maj jmeno treba ze jich mate z min urody hafec??

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 05-04-2005 v 17:52 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piggy
Nový Člen

Karma uživatele Piggy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 13

čus všichni pjestitelé!!!! Potřebuju sehnat any semena nebo řízky(to lépe) neporadíte mi???

Old Post 05-04-2005 v 19:58 PM
Piggy je offline   Profil uživatele Piggy   Find more posts by Piggy   Foto galerie člena Piggy   Click here to Send Piggy a Private Message   Add Piggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 14

MNE DNES DOŠIEL BALÍK OD NIRVANY ZO SEMIAČKAMI. TEŠÍM SA AKO MALÉ DECKO.... JUCHUUUUUUUUUUU

Old Post 05-04-2005 v 22:48 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomasenkov
Nový Člen

Karma uživatele tomasenkov - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 15

JA SI OBJEDNAL SEMINKA OD SEEDS DIRECT ZASLAL PRACHY A OBJEDNAVKU
PRED VICE NEZ 2 TYDNY TOU NEJLETSI CESTOU A STALE NIC.ANI MI NEODPOVIDAJI NA MAILY.PORADTE PROSIM???????

Old Post 09-04-2005 v 12:08 PM
tomasenkov je offline   Profil uživatele tomasenkov   Find more posts by tomasenkov   Foto galerie člena tomasenkov   Click here to Send tomasenkov a Private Message   Add tomasenkov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

semena Příspěvek č. 16

to piggy: napiš do zahradnickýho bazaru,určitě ti někdo odpoví,taky jsem scháněl řízky,protože jsem si myslel že mi semínka z nirvany nedojdou,a odepsali 2 lidé,nakonec to nebylo potřeba,protože došly
to tomasenkov: neboj určitě dojdou,mě došly po sedmnácti dnech a pokud chceš seeds pro outdoor tak ti pošlou i bonusový. Teď to trvá déle,mají hodně zákazníků a navíc nirvana ani seeds direct neodepisují.

Old Post 09-04-2005 v 20:46 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2020 - Skleník vs venek? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0986130 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív