Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » zasílání semínek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 33

mto

Power Plant pojdes outdoor ?

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 21-04-2005 v 18:08 PM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafuk
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 34

Klidně pár seeds prodám nebo radši za něco vyměním: Mám Orange Bud,Ice Queen,K2,Durga Mata

I like you.. Love me too. Do you love me? Yes,I do!

Old Post 22-04-2005 v 07:44 AM
Rastafuk je offline   Profil uživatele Rastafuk   Find more posts by Rastafuk   Foto galerie člena Rastafuk   Click here to Send Rastafuk a Private Message   Add Rastafuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mto
Stálý Člen

Karma uživatele mto - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 35

2 Frank : jj outdoor,sak aj v popise je ze sa moze ist out myslis ze sa von nehodi?

-= mto OUTDOOR 2oo5 =-

Old Post 22-04-2005 v 09:30 AM
mto je offline   Profil uživatele mto   Find more posts by mto   Foto galerie člena mto   Click here to Send mto a Private Message   Add mto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Me2d
Nový Člen

Karma uživatele Me2d - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 36

Zdravim chtel bych se zeptat když jsi objednam seeds pres neakou banku tak jaka je procentualni uspesnost vyklicení seeds dik všem

***Hul-te-gandžu***

Old Post 25-04-2005 v 10:32 AM
Me2d je offline   Profil uživatele Me2d   Find more posts by Me2d   Foto galerie člena Me2d   Click here to Send Me2d a Private Message   Add Me2d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 37

2 Me2d : nevím jak ostatní, mě se ale osvědčily seeds od Dutch passion, letos 10 z deseti Durban poison, snad poroste tak jak vyklíčil, nejlepší je objednávat od renomovanejch seedbank a pokud si chceš vybrat banku podle sebe koukni na :


http://www.truestoners.com/SeedBanks.html



Peace

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 25-04-2005 v 12:16 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 38

Aj ja som spokujný s tym čo mi došlo z www.nirvana-shop.com
5 X durban poisson
5 X holand´s hope
5 X PPP
Klíčivosť takisto 100%

Old Post 25-04-2005 v 16:17 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foton
Nový Člen

Karma uživatele foton - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 39

ja tak isto ako MTO odporucam bushdoctor.at objednavak som uz 3 krat som spokojny...munily rok som objednaval power plant feminisovane 100% uspesnost...teraz som objednal strawberry cough tiez feminisovane zatial som zasadil 4 semiacka a vsetky su samice vcera mi prisiel skunk tiez feminisovany ,klicivost vyborna su to semena od Dutch Passion...postovne 7 euro a pride to do tyzdna...ten power plant mozem odporucit vazna raketa isiel som aj out aj in ...za mesiac a pol bude strawberry idem 400w a uz som ju kopol aj na strom tak dam vedet co je to zac ...tak zatim typci )

Old Post 27-04-2005 v 22:02 PM
foton je offline   Profil uživatele foton   Find more posts by foton   Foto galerie člena foton   Click here to Send foton a Private Message   Add foton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 40

foton : koukám na stránky toho bushdoctora, asi 2 x jsem už objednával z Rakouska, ale vždy přes cannabisseeds.cc ale jejich stránky mi teď nějak nefungujou, netuším čím to je, mám ale jeden problém neumím německy, a nemůžu najít něco čím bych jejich stránky přepnul do angličtiny, jde to nebo je mají fakt a jen pouze německy, zdá se mi to bejt docela hustej nedostatek :-(

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 28-04-2005 v 07:49 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foton
Nový Člen

Karma uživatele foton - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 41

zdravim ta obel,jasne ze to tam maju aj po anglicky tu to mas ked kliknes na semiacka (seed-colletction) tak sa ti tam nahodi tato tabulka a dalej uz asi vies kde mas kliknut )

Hanfsamen sind Träger von Erbinformationen und ermöglichen, Sorten welche in vielen Teilen der Erde nicht mehr vorkommen, zu erhalten und eine Samenbank größter Vielfalt aufzubauen. Die von uns angebotenen Samen sind luftdicht zur Archivierung verpackt und können so über Jahre gelagert werden. In Österreich fallen Hanfsamen nicht unter den Suchtgiftbegriff. Die Bestimmungen sind nicht in allen Ländern gleich und wir empfehlen, Dich über die Bestimmungen in Deinem Land zu informieren. Ich bin älter als 19 Jahre und erkläre hiermit die Samen nicht zur Produktion von Suchtgift zu verwenden.

<< zurück | weiter zum shop >>

Hempseeds carry genetic informations and provide to create a seedbank of varieties, which do not exist anymore in many parts on earth. The seeds are packed airtight and can be stored over years. In Austria hempseeds are excluded from the drugdefinition. This is not so in all countries and we recomand to inform yourself about laws in your country. I am older than 19 years and declare not to use seeds for drugproduction.

<< back | to the shop >>

Old Post 28-04-2005 v 09:06 AM
foton je offline   Profil uživatele foton   Find more posts by foton   Foto galerie člena foton   Click here to Send foton a Private Message   Add foton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 42

2 foton : sem jsem se taky dostal, ale pak už mám zase všechno v němčině, včetně nákupního košíku atd. a protože neumí německy ani kváknout, jo pro mě celkem těžký přelouskat i způsob objednání, předpokládám, že to bude všechno stejný jako na cannaisseeds.cc ale i tak němčina není nic pro mě. A jen tak pro zajímavost funguje ti web, cannabisseeds.cc jen tak orientačně jetli mají závadu oni nebo ji mám hledat já tady u sebe

PEACE

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 28-04-2005 v 09:14 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cliff
Nový Člen

Karma uživatele cliff - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 43

Zdarec, ma niekto skusenosti s posielanim semien od firmy www.aliengrowshop.com

Old Post 28-04-2005 v 11:11 AM
cliff je offline   Profil uživatele cliff   Find more posts by cliff   Foto galerie člena cliff   Click here to Send cliff a Private Message   Add cliff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foton
Nový Člen

Karma uživatele foton - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 44

no OBEL mas pravdu som to pozrel a je to po nemecky sorry ale ja som chodil cez ten nemecky vstup ....ale objednanie by si mal zvladnut ked chces ti pomozem je to jednoduche...no ten web co si dal nefunguje ..som na kasu

Old Post 28-04-2005 v 13:31 PM
foton je offline   Profil uživatele foton   Find more posts by foton   Foto galerie člena foton   Click here to Send foton a Private Message   Add foton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 45

fotom : tak trochu ti závidím já jsem v práci, dělám v kanclu, takže tady hulit nemůžu, :-( . S objednáním je to o.k. letos už mám zasazeno, zatím jen doma ale tak za týden půjdou kytičky ven do země, až bude po mrazicích. Chtěl jsem se jen kouknout, další objednávku budu dělat až zase v zimě příští rok. Neměl jsem co dělat takjsem koukal po různejch seedbankách, většinou objednávám z cannabisseeds.cc ale prostě posledních pár dní je to celý nějak v pr**
Ale dík

PEACE

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 28-04-2005 v 13:46 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 46

Hollister: luxus, thanks

PEACE

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 29-04-2005 v 07:53 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 47

mto

Power Plant
Outdoor, flowering starts late, but the plants ripen very fast.

PwP je mostly sativa,cize neskor pojde do kvetu a ak ides zo semien
tak tam budes mat vela genotypov,takze to bude rozdielne.
Pri udavanej dobe sklizne polovica oktobra je to maly risk,
ale ak vyjde dobra jesen,v co aj ja osobne dufam ,tak to bude ok.

Vsimol som si,ze rad davas modely urcene indoor von.
Mas aj nejaku outdoorovu poistku v pripade zleho pocasia ?

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 03-05-2005 v 09:40 AM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

nirvana shop Příspěvek č. 48

čus..potřebuju si jen ujasnit pár věcí takže tohle potom klidne smažte..
Objednaval jsem si u Nirvany seeds a vybral jsem si platbu zasláním penez v obálce...
Takže jim mám poslat prachy už převedeny na EURA?...
A to číslo objednávky napsat na papírek a vložit do obálky?
Se vším skočit na poštu a poslat to na tu adrsu....kolik že stojí poštovný?

dík za pomoc

Old Post 17-05-2005 v 15:14 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2020 - Skleník vs venek? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7112330 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív