Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » vzdycky prerostou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

vzdycky prerostou Příspěvek č. 1



ahoj chtel bych moc poprosit o radu uz jedu patou sklizen a kytky mi vzdycky prerostou. kdyz jsou v rustu jsou krasne keriky po prepnuti na kvet silene vyleti do vysky . zaboha nevim kde by mohl byt problem.

jedu vzdy ze semen
nezastrihavam
hnojivo jen na kvet
plagron alga bloom

homebox 100*100*200
400w philips na rust
400 W GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output kvet

hlina Plagron Royalty Mix


kamarad jede taky ze semen sviti na rust 250 usporkou na kvet 600w po prepnuti se mu to zvedne asi jen o 10-15 cm. ma malinke krasne keriky nezastrihuje + ale hnoji od seminka.



je mozne ze to nechavam moc dlouho na rustu ? prepinam na kvet asi kolem 28-30 den

Old Post 23-09-2013 v 15:19 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 2

Spíš máš světlo moc vysoko, nemůže to být tím ? A taky nechávej 7 dní po přepnutí pořád tu růstovku, já to tak dělám a jsem v pohodě.

/e : taky záleží na modelu, a poměru indiky a sativy

Old Post 23-09-2013 v 15:47 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3

vysoko nevim jestzli takhle bylo nebo jsem ho zvedl jen kvuli foceni ale davam ho dicky nizko. modelu uz mam za sebou asi 8 vzdycky jsou moc vysoke. uz vazne nevim cim by to mohlo byt ze mi to vzdycky preroste i mensi kvetinace jsem mel taky nic.proste to po prepnuti na kvet vzdycky vyleti nahoru.

Old Post 23-09-2013 v 16:22 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Re: vzdycky prerostou Příspěvek č. 4

Kolika litrový máš květníky ?

citace:

hnojivo jen na kvet
plagron alga bloom


Tak v tom případě to může být hnojením,nebo málo výživným substrátem, 28-30 dní na růstu pro tak velké kytky je málo, měla málo živin pro růst a tak neudělala tak hustý patra.

Příště tam nech 7 dní po přepnutí růstovku a kup něco na růst.

Jinak už taky nevím ...

Old Post 23-09-2013 v 16:57 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 5

Tak zkus přepnout priste dřív. Kolik kol mas jetou výbojku? Cos jel za modely.?



Old Post 23-09-2013 v 17:10 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

Nejdůležitější bude asi to co jedeš za modely? Kolik přesně mají cm tvé kytky?
Když jsem já ještě jel ze semen taky jsem je měl 30dní růst. Kdybych je neohýbal tak je mám taky velké tak 70 - 80cm.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-09-2013 v 21:50 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 7

mel jsem 11L kvetinace dalsi kolo jsem dal 6,5L vyrostlo to uplne stejne do vysky.
hlinu pouzivam plagron royalty mix.
vzdycky preroutou tak ze nemuzu uz zvedat ani lampu.
modely jsem jel tyhle :
MDS Channel
KNB La Blanca
Dp euforia
SJA White Widow
BF Liberty Haze
SS White Russian
DP blueberry
DP Mamzar
DP orange bud

nemuze to byt tou usporkou ? co ma kamos? udelalo mu to krasne patra ale ja tam mam vzdycky akorad huste listy jak je videt na fotce a po prepnuti to takhle vyleti ..


jake hnojivo by jste prosim doporucili na ten rust aby se kyti pekne vetvily.taky myslim ze by to mohlo byt hnojivem ale jeste jsem to nemel jak vyskouset .

nemuzete mi prosim vysvetlit odpoved: 28-30 dní na růstu pro tak velké kytky je málo, měla málo živin pro růst a tak neudělala tak hustý patra.

nejak jsem to nepobral diky predem vsem za tipy a za ochotu.

Old Post 24-09-2013 v 08:08 AM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

Některé tvoje modely se vytahují jak prase. Třeba jedu borůvku a znám jí jak se vytahuje. Neřekl bych že je to hnojením. Protože ta hlína v sobě má hodně živin asi na 3 týdny. Ty jo a zkoušel si někdy ohýbat nebo i lámat? Nebo si pořiď síť a jeď Scrog.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-09-2013 v 08:44 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 9

Jo teď to čtu po sobě a taky mi to nedává smysl, bylo to myšleno tak že takovýhle kytky by podle mě potřebovali hnojit na růst během toho měsíce růstu.

Abych napsal vlastní skušenost : Je pravda teda že povětšinou jedu aspoň 50%tní indiky ale vždycky se to dalo vošéfovat lamou nízko, ohýbáním pomocí kolínek,provázku, správnýma zálivkama, a taky správně zalejvat, nenechat je moc dlouho na suchu atp...
Jo a já třeba používám substrát pro pelargonie a ten je tam taky psaný že 3týdny předhnojeno ale behem toho 3. se už táhnou...

Jel jsem taky borůvku, teda spíš křížence borůvky s nějakou víc sativou, nevytáhla se, může to být náhoda, nebo víc indikový pheno. Ale dodržoval jsem všechny rady co ti tu píšu.

A fakt bych nepodceňoval to s přehozením tý lampy až po 7 dnech, má to logiku, kytka bude během toho vytahování při změně periody pěkně makat furt na růstu.A není to takový šok. A nebo to zkusit odjet pod květovkou od začátku do konce, někde jsem četl že to pod tím neroste tak jako pod růstovkou a to by mohlo být + pro tebe

Old Post 24-09-2013 v 09:21 AM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 10



ohybat ani lamat jsem nezkousel a co misto ohybani a lamani zastrihnout mohlo by to pomoct ? nikdy jsem nezastrih ani jednu nekde pisou ze kdyz je to ze seminka ze by se aspon jednou melo zastrihnout co vy na to ? jak to prosim myslis stim prehozenim lampy po 7 dnech abych zase neco nepo.... + ten kamos ma taky nejake odrudy nvzpomenu si na nazev ale na tom obale byla taky vyska kolem 12-150 cm tak nevim posilam foto jak to ma on ma uz to asi 15den v kvetu.

Old Post 24-09-2013 v 13:53 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 11

no klidne muzes zastrihavat ale v periode rustu 18/6, ve kvetu uz ne.
ohybani a lamani muzes delat hlavne v kvetu kdyz ti to preroste. tak to poohybej tak at to mas vechno ve stejne urovni a vyplnis co nejlepe pudorys boxu.nic sloziteho na tom neni.
s tim svetlem kdyz mas MH a HPS ,tak po prepnuti periody na 12/12 nech 7dni jeste MH.pokud nemas tak to pojede i pod HPS ale truchu to ma rozdil.hlavne hnoj po prepnuti ten tyden na rust a ne na kvet.


p.s. opravdu me fascinuje jak hodne lidi pouziva na podlozeni knizky uff



Old Post 24-09-2013 v 14:00 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 12

ty knizky me tam taky zaujaly i ten postaveny box s plesnivych desek ale jede uz 3 kolo :-D a ma vzdycky kolem 400g ja maximalne 200g


na rust mam 400 W Philips HPI-T
a na kvet jsem koupil 400 W GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output


chtel bych zacit koncem rijna nove kolo chtel bych to asi takhle

muj stavajici homebox je tenhle
Homebox L silver 100x100x200
Adjust-a-Wings Medium s heatshieldem
Odtah :Ventilátor Prima Klima PK 125 max 420m³/h s regulací
pritah: malinky pc ventilator
na rust 400 W Philips HPI-T
hlina:Plagron Royalty Mix
11L a 6,5L kvetinace
zvlhcovacka
2x klips ventilatory 1x stojanovy
hnojivo na kvet : alga bloom


a ted bych se chtel zeptat na vase nazory a rady pro a proti. vsem moc jeste jednou diky za ochotu

koupil bych silnejsi pritah
na rust bych koupil 250w usporku nebo nechat 400w Philips HPI-T ?
na kvet bych koupil jen sodik 400 w Philips SON-T Pia Plus
hlinu bych nechal .
seminka DP Euforia

hnojivo na rust se nemuzu rozhodnout bud
Plagron Start up
Cropmax
Phyt-Aamin

a na kvet
BioCanna Bio Boost

Old Post 24-09-2013 v 16:47 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 13

Přesně jak říka yabasta, s přehazováním těch výbojek.
Těmhle vysokejm watážím nerozumím, já si jedu svoje mikro, ale co vím je to že Euforie se celkem táhne, skus něco jiného třeba od RQS ( nemám proti nim jedinou vítku, max to že ty medical strainy jsou nějaký méně vitální se mi zdá ) počti si co se tam nejmíň táhne.

Old Post 24-09-2013 v 17:25 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 14

[QUOTE]Původní příspěvek od swotik21
[B]ty knizky me tam taky zaujaly i ten postaveny box s plesnivych desek ale jede uz 3 kolo :-D a ma vzdycky kolem 400g ja maximalne 200g


hold ma nekdo nasrane v rukach


usporka na rust je v poho ja mam 125W v 60*60 boxu a spokojenost(takze 250W do toho tveho urcite staci)
pokud ti je ale jedno kolik platis za elektriku tak tam jebni tu 400W MH.

moc se v hline nevyznam ale ten royalmix je hodne predhnojenej ne?
takze bys na rust nemusel skoro vubec hnojit.

ja pouzivam hnojiva Jungle in da box na rust i kvet a spokojenost.

jinak mi prijde ten set celkem v klidu


kdyz koukam na prispevek č1 tak by sis mel asi procist toto tema o tvarovani http://grower.cz/forum/showthread.p...7894#post977894



Old Post 24-09-2013 v 17:25 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 15

zustal bych u te euforie sice se tahne ale chtel bych ted zastrihnout co to udela+mel jsem zni nejvetsi vynos zatim. ale diky za tip po zime urcite skusim RQS vzpomel jsem si ze je ma ten kamos .

+ ta usporka 250 nebo 400w je tam nejaky rozdil ? nez v elektrice ? :-D
+ co si myslite na kvet jen o tom sodiku cetl jsem ze tu co mam Lighting Flower Spectre XTreme Output je na rust i kvet. neznamena to ze pod sodikem by se mi nemusela tak tahnout ?

royal mix je predhnojeny ale je tam napsane ze klidne muzu hnojit ale nemusim.

Old Post 24-09-2013 v 17:51 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 16

Zastřihnout to můžeš jednou nebo max 2x nad 3patrem, můžeš zkusit FIM a když se nepovede tak se nic neděje. Kytka se zastaví na týden v růstu no a ty spodní začnou růst, tak si je vytvaruj jak potřebuješ. Po experimentech raději zastřihuju jen jednou.Jinak nechávám kytky vyrůst do 30-40 cm a po přepnutí vyskočej na max 120 cm. Pěstuju většinový indiky, ale sativky asi vyskočí víc.

Old Post 24-09-2013 v 20:05 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-11-2018 - Vůbec nerostou - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5418250 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív