Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » přehození výbojky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

přehození výbojky Příspěvek č. 1

Ahoj , jedu v 1,2x1,2 boxu 9x NL ze začátku jsem se na ně rozhodl svítit 250w MH výbojkou protože mi 600w hps přišlo zbytečně moc na prcky ze začátku ... Moje otázka zní kdy se vyplatí přehodit výbojky ? Při přepnutí na květ ? Nebo bude efektivnější nasadit už teď v růstu 600w ? A nebo jestě chvíly po přepnutí svítit tou 250w MH ?

Old Post 12-01-2021 v 15:17 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darf
Stálý Člen

Karma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 297  

Příspěvek č. 2

Zdar

Já bych dal 600 w tak týden před přepnutím. Ať si zvyknou a pak už mohli jen kvést.

Nejlepší je pěstovat si sví
.........................................................................
Baví mě pěstovat a sledovat jak to roste - je to krásná rostlina

outdoor grow zahrada 2019

Darfův první indoor 125w cfl

Autoflower zahrádka 2020

Zahrádka 2021 - Special queen

Old Post 12-01-2021 v 18:23 PM
Darf je offline   Profil uživatele Darf   Find more posts by Darf   Foto galerie člena Darf   Click here to Send Darf a Private Message   Add Darf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

To já jedu všechny watáže. Nejprve dávám 250W MH jak jsou větší tak 400W MH. A týden až 10dní po přepnutí dávám 600W CMH.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-01-2021 v 11:51 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-11-2017 - Předřadník a výbojka - 0 odpovědí
15-04-2017 - Doporučené výbojky - 3 odpovědí
25-03-2007 - chlazení výbojky - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2446790 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív