Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » výroba vlastního hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
už jste někdy robili vlastní hnojivo???
ano..je to fpoho
ano...ale stálo to za hov..
ne,ale chystám se na to
ne,..nikdy nechu o tom slyšet
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Organika výroba vlastního hnojiva Příspěvek č. 1

ahoj lidi...pište sem jakkýkoliv návod vlastní výroby...hlavně pro chudší spektrum pěstitelů-jako já co nemůžou objetovat žádné prašulky na koupení hnojívka.....


už jsem začal jedno dělat a nevím jestli je to good...natrhal jsem pár kopřiv abych tím naplnil 1,5l flašu tak z jedné poloviny..hodil jsem do toho tak 2deci přírodního zdroje dusíku z močového měchýře,2deci minerální vody a1,5deci odstáté čisté vody.....
nechám to asi tak 3týdny kvasit

Old Post 17-05-2006 v 19:49 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 2

??ty ses do ty flasky vychcal??hehehe

Old Post 17-05-2006 v 20:11 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

v poho hnojivo, akorat že ti to vykvasi a fajně nabobtna (ta petka)

Old Post 17-05-2006 v 20:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 4

hehe to je good nemam s tim ale zadne zkusenosti. Potom to tady napis jak to jede....kdyz tak bych se dal na tvou cestu

Old Post 17-05-2006 v 21:08 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 5

Zkus močit na kytičky a uvidíš jak se jim bude dařit... V moči totiž není jenom dusík... Když dělat hnojky tak jen rozmíchat slepičáky ve vodě a hrdě zalívat...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 17-05-2006 v 22:10 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 6

Nevím ale je tady jeden důležitý prvek a to je čpavek.Ten by mi v té kombinaci vadil.
Slepičince jsou drsné hnojivo, roste to po nich jako z vody

Old Post 17-05-2006 v 22:28 PM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 7

A co hydroponi hnojiva? Dokazal by nekdo z vas (pravdepodobne nakej chemik) vytvorit trebas 50l ve stejnym slozeni jako maj AH, nebo GH?

Old Post 17-05-2006 v 23:17 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 8

Lidská moč je dost toxická, bacha na to.

Northern lights x shiva: Jedna z mnoha
KYTKY DNES - POKUS
(WW) PAPAYA: Venkovní rapsodie
WW: Bílá, jenž oděla se purpurem
Plastic adventures

Old Post 17-05-2006 v 23:18 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 9

co tak troska skusit hladat?
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=12408
je tam toho 371 prispevkov



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 17-05-2006 v 23:26 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 10

díky za rychlé ohlasy....
tak moje hnojůvka je už na světě 5 dnů a už je trochu zkvašená...voní po fialkách,počítám že ji ještě nechám kvasit 20dnů

Old Post 18-05-2006 v 13:15 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 11

mikel : Dávám těm kytkám, který tím zaleješ tak maximálně dva dny života...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 18-05-2006 v 13:45 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 12

Mesias:ty yo tak dík za radu...
myslíš že se to dá zředit aby to bylo fpoho?

Old Post 18-05-2006 v 18:08 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 13

mikel: Myslím, že se to dá vyhodit aby to bylo v poho... Možná ty všechny složky půjdou ale ta moč mi v tom nesedí... Sice nevím co se děje s močí když vykvasí, ale určitě v ní je tolik sajrajtu, že to kytkám dělat dobře nebude... Každopádně jestli sem pak dáš fotky kytiček zdravě vypadajících a směle rostoucích máš u mě Kčko protože na to bych já v životě nepřišel... Já jen vím že tam kam chodím pravidelně močit nic neroste...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 18-05-2006 v 18:19 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 14

Mesias:
mno mám 13 kytiček a z toho 7no name takže to na dvou odskouším a pak to tu zveřejním

Old Post 18-05-2006 v 19:00 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 15

tak napriklad pot ma dost podobne zlozenie ako moc
Složení moči:

Asi 95% z celkového objemu moči tvoří voda.

Další složky moči mají organický nebo anorganický původ.

a) organické složky moči

Nejdůležitějšími organickými složkami moči jsou sloučeniny obsahující dusík N.

Urea (močovina) je syntetizována v játrech v močovinovém cyklu z NH3, který pochází z degradace aminokyselin. Množství vylučované močoviny je závislé na množství metabolizovaných proteinů př. degradace 70 g proteinů vede k zisku 30 g močoviny za den.

Kyselina močová je konečným produktem metabolismu purinů.

Kreatinin je odpadní produkt svalového metabolismu. Kreatinin je spontánně a ireverzibilně tvořen z kreatinu.

Množství vyloučeného kreatininu za den je individuální a přímo závisí na hmotnosti svalové hmoty jedince a funkce glomerulů. Kreatinin je z krevní plazmy filtrován do ultrafiltrátu a dále se zpětně neresorbuje. Tato látka se používá k výpočtu kreatininové clearance, která slouží jako ukazatel míry glomerulární filtrace.

Ostatní látky jsou v moči konjugované s H2SO4, kyselinou glukuronovou, glycinem a dalšími polárními sloučeninami. Tyto konjugáty jsou syntetizovány v biotransformačních reakcích v játrech a jsou vylučovány močí.

Metabolity hormonů (katecholaminy, steroidní hormony) a serotoninu se také objevují v moči. Lidský choriový chonadotropin (hCG) je peptidový hormon vytvářený na počátku těhotenství. hCG cirkuluje v krevním oběhu, a protože má malou molekulu, prostupuje glomerulární membránou a vyskytuje se v moči. Imunologická detekce hCG v moči je základem těhotenských testů.

Žluté zabarvení moče je způsobeno urobilinogeny (žlučová barviva pocházející z degradace bilirubinu). Tyto barviva dále oxidují na urobiliny, které mají hnědé zbarvení.

b) anorganické složky moči

Moč obsahuje významná množství kationtů: Na+, K+, Ca2+, Mg2+, NH4+ a aniontů: Cl-, SO42- a HPO42- a stopová množství dalších iontů. Množství různých anorganických složek v moči je určeno především skladbou stravy. Exkrece iontů do moči je ve většině případů regulována hormony.

Další informace:

Výkyvy v koncentracích fyziologických součástí moče a výskyt patologických složek jsou použity jako indikátor pro diagnosu nemocí např. glukosa a ketolátky při DM (diabetes mellitus).



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 19-05-2006 v 10:00 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 16

CAESAR: Děkujeme za rozbor a znamená to teda že se dá hnojit močí?

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 19-05-2006 v 10:15 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2017 - Výroba vlastného stanu - 23 odpovědí
25-03-2008 - Výroba stínítka - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2475340 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív