Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Sodikova vybojka TESLAMP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

Škůdci Příspěvek č. 1

Mate nekdo nejake zkusenosti se sodikovou vybojkou z Teslamp Holesovice?(mam tady pred sebou cenik, je tam typ SHC, SHL, SHLP). Nevite jaky je mezi tim rozdil a
kterou mam teda koupit? Spis potreboval modre spektrum svetla, protoze na cervene mam nejake zarivky a halogen. Jeste mala otazecka na zaver - bude mi stacit na celou dobu rustu i kveteni jeden typ vybojky? DIIIIIIIKY

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 15-11-2001 v 09:27 AM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 2

No myslím, že to budeš mít hodně jednoduchý, v Tesle Holešovice totiž maj už jen SHC.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 15-11-2001 v 11:21 AM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OŇAF
Nový Člen

Karma uživatele OŇAF - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 3

Výbojky SHC jsou přibližně srovnatelné s Philipsem takže si kup SHC. PHCP a podobně jsou sod. výbojky bez startéru které slouží jako přímá náhrada za rtuť výbojky.

Old Post 15-11-2001 v 12:46 PM
OŇAF je offline   Profil uživatele OŇAF   Find more posts by OŇAF   Foto galerie člena OŇAF   Click here to Send OŇAF a Private Message   Add OŇAF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

Obecné Příspěvek č. 4

Diky moc

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 19-11-2001 v 08:50 AM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

dotaz Příspěvek č. 5

pročítal jsem ceník od EREKY a našel jsem tam tyto druhy sodíkových výbojek od PHILIPSU: SON-T , SON-T PLUS, SON-T confort, tak by mě zajímalo jakej je mezi těmito typy rozdíl a která je na pěstění nejlepší
a taky sem tam nikde nenašel ceny a nabídku, startérů, tlumivek a podobných sraček bez kterých to nejde spustit

poradíte mi někdo??? předem dík

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-11-2001 v 18:35 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 6

Son T - plus ma kámoš a vřele doporučuje

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 20-11-2001 v 09:00 AM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 7

Tak mam nakoupeno. Pro vsechny INDOOR pestitele z Brna a okoli muzu vrele doporucit velkoslad

ELVO, Vodicka
Vodarska 17
Brno
tel 05/45234353

Je to blizko konecne tramvaje 12 a 9, prejdete most pres Svratku, date se do prava a nemuzete to minout.


Jestli chcete nekdo nakupovat sodikove lampy v brnenskem Teslampu, tak ten se nachazi kousek za Makrem(300m).

TESLAMP Holesovice
Kastanova 64
Brno

Podejni doba
Po-ct: 7,00 - 15,00
pa:7,00 - 14,00

Obe tyhle firmy maji www stranky, takze NO PROBLEM.

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 20-11-2001 v 13:33 PM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

SON T PLUS Příspěvek č. 8

zdarec všichni

SON T PLus doporučuju taky... 100 W s komplet i poštovným příjde zhruba na 1300 Kč.. nákup v Erece, jak už tady někde říkal Walhala: tam nás znají a počítají s náma ... je to sice někde v Praze, ale rádi zašlou poštou

mějte se

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 21-11-2001 v 10:53 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

Obecné Příspěvek č. 9

Ja jsem koupil sodikovou vybojku Philips powertone ML - 500W, nepotreboval jsem ani zapalovac, ani tlumivku jenom patici :-0. Vypada to proste jako velka zarovka. Mate s tim nekdo nejakou zkusenost? A nevite jake je svetelne spektrum takove vybojky?

Old Post 21-11-2001 v 11:37 AM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

sodík??? Příspěvek č. 10

to havro,
určitě to bude sodík???Já měl doma,taky jednu "velkou žárovku" a taky sem si myslel,že je to sodík,ale nakonec to byla rtutovka.Taky nepotřebovala ani startér.Vatáž 500 sem ještě u sodíkovek neviděl.Možná se mýlím,ale nevim nevim

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 21-11-2001 v 11:48 AM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 11

Ten prodavac tvrdil, ze je to normalni sodik, ale taky mohl kecat. Lidi to pry kupujou, jelikoz nepotrebujes starter(zapalovac) a ostatni veci. Na strance philipsu jsem to taky nemohl najit, takze fakt nevim. Uvidime co na to kytky :-)

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 21-11-2001 v 12:02 PM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

pozor na to ! Příspěvek č. 12

Sodíková výbojka bez tlumivky a strartéru bude jenom těžko sodíkovou výbojkou.... !!!
Je to mooc podezřelé, ale třeba se už dneska vyrábí, já bych radši vsadil na osvědčenou kvalitu a to se vším všudy...

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 21-11-2001 v 13:17 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

podivna vybojka Příspěvek č. 13

To je tak: kamos prijel ze Slovenska a ukazoval zajimavou vybojku (jak tvrdil - rtutovou). 200W, normalni zarovkovy zavit (E_cislo _jsem_zapomnel). A ze to sviti i bez tlumivky, starteru, kondenzatoru - jenom tak, naprudko. A ze to videl a hned nam to ukaze ! I zasrouboval 'vybojku' do stolni lampicky a hrabl po vypinaci. V te dobe uz jsme byli vsichni schovani za rohem, neb jsme mu neverili ni slovo....bodejt. KLAP - a ono to nevybuchlo, normalne se rozsvitila a svitila cim dal tim vic ! Tak mi to nedalo a koukl jsem, co luminofor dovolil, dovnitr. Tam normal odporak, jako v zarovce a zapojeny jako predradnik (tlumivka) k vybojce ! Kazdopadne to fungovalo - i kdyz myslim, ze ma omezenou zivotnost. Certi vedi, jestli se tohle vyrabi i ve verzi SODIK. Asi by to mohlo byt zajimave. Nesetkal jste se s timhle nekdo ?

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 21-11-2001 v 13:38 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

SHIT Příspěvek č. 14

Jo tak mas pravdu, je to rtutova vybojka. Asi ta sama co mel ten tvuj kamos. Ten prodavac je ale strasny idiot, kdyz ti proda misto sodikove vybojky rtutovou. Jedeme REKLAMOVAAAAAAAAAAAT!!! :-/

[Edited by Havro on 21-11-2001 at 04:32 PM]

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 21-11-2001 v 15:06 PM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

směsová výbujka Příspěvek č. 15

Zdravím
VIRIDIS, popsal jsi směsovou výbojku. Byla konstruována jako přímá náhrada žárovek. Uvnitř baňky je wolframové vlákno sloužící jako předřadník pro rtuťový hořák a zároveň zdroj světla. Spektrum je směsí spektra rtuťové výbojky a žárovky. Watt: 100-160-250-500. Philips řada ML, OSRAM řada HWL. Mají velice malý světelný tok lm/w; výbojka o příkonu 500 W vypotí cca 13 000 - 14 000 lm Sodíkovou verzi jsem nenašel.

[Edited by brel on 21-11-2001 at 10:52 PM]

Old Post 21-11-2001 v 21:50 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JUPITER
Nový Člen

Karma uživatele JUPITER - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 17 

Pleas Help Me Příspěvek č. 16

Hele potřebuju poradit.Koupil jsem 250W z Teslampu a nikdo mi tam neporadil kde seženu startér tlumivku ale objímku už jsem sehnal.Pomozte mi a poradte mi kde to seženu!!!!!!!!

Old Post 24-11-2001 v 14:12 PM
JUPITER je offline   Profil uživatele JUPITER   Find more posts by JUPITER   Foto galerie člena JUPITER   Click here to Send JUPITER a Private Message   Add JUPITER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-03-2005 - je to sodikova vybojka???? - 7 odpovědí
16-04-2002 - sodikove vybojky v BA - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2284550 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív