Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » GrowLog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Obecné GrowLog Příspěvek č. 1

tak sem budu davat svuj GrowLog klidne piste nejake nesrovnalosti a tak podobne



DEN 1 1.2.2005 - 13:00 Na ubrousek který jsem navlhčil jsem poskládal 6 seminek.Polozil jsem je těsně pod zářivku Aqua-Glo

DEN 2 2.2.2005 - Ráno Na dvou semínkách se objevili 2mm klíčky tak čekám co se z toho vyklube.

DEN 3 3.2.2005 - Ráno Pouze ty dvě semínka se vyklubali na svět.Ostaní tam ještě nechám a počkám jestli se něco vyklube.
3.2.2005 - Večer Připravil jsem si 2 květináče jeden plastový "23"(sice nevim co to znamena ale je to napsany ze spodu) a druhy hliněny asi taky tak veliký.Do nichž sem přesadil seminka s cca 5mm klicky.Dal jsem je do 0.5cm jamky kterou sem malíčkem uprostřed v hlíně udělal.

DEN 4 4.2.2005 Vypadá to že se klíčky chytli v hlíne se začínají zabydlovat.Puda je docela vlhka a proto se nechystam zatím nějak zavlažovat.

DEN 5 5.2.2005 Ty klíčky se asi určitě chytly, oboje 2 se uplne rozlusky ze skořápky, a proto soudím že je jim dobře.Začínají koukat z jamky do které sem je zasadil.

DEN 6 6.2.2005 – 8:54 Zatím jsem je moc nestudoval , ale kytička v umělohmotném květináči se mi zdá že roste líp(doufám že na to nemá vliv z čeho je ten květináč).Z klíčku během noci vyrostla tak půlcentimetrová rostlinka která se rozrulovává.Ještě se podívám večer po celodenním svicení.

DEN 7 7.2.2005 – 22:06 Myslím že se jim daří největší v um.květináči má 3,5cm a ta v tom hliněným ma 2,5cm.Taky sem z děložních lístku pinzetou sundal skořápku (sice nevým jestli to je dobře ale myslel jsem že jim budou překážet)

DEN 8 8.2.2005 – 10:00 Tak se mi zdá že rostou i přes noc protože ta v um. má 4,5cm a v hliněným má 3,7cm je to nějaký divný ale je to tak.

DEN 9 9.2.2005 – 17:06 Přes noc zase povyrostli o centimetr + taky něco přes den tak obě mají něco okolo 6,5cm

DEN 10 10.2.2005 Tak se to obrátilo nevštší rostlina je ta v tom hliněným a má 9cm ta v um. má taky něco ale ne tolik

DEN 27 27.2.2005 No tak to nejak stagnovalo za celou dobu to povyrostlo asi jenom tak o 0,5cm mozna ani to na ale provedl jsem par vylepseni(pod kvetinace sem dal knizky a mam rostliny asi jen o cca 3-5cm od svetla a taky sem ubgrejdnul zavlazovani nad svetlo sem postavil 2l flasu s vodou a pomoci hadicky od kapacky sem navedl vodu do kvetinace zatím je to jen test ale cyhstam to i u ty druhy spočítal sem ze mio protece 4kapky za minutu coz sem odpočítal ze je to 232ml za den)a kytičkám zacal rust druhy patro průměr listu je1,7cm dylka je 11cm z toho je 2. patro 1,1cm. Tak sem zvedav co bude dal

DEN 28 28.2.2005 Další ubgrejd je na svete do maly PETky sem dal vodu, cukr a rozpustil sem tam kvasnice(drozdi) do vicka sem udelal diru a pomoci hadicky sem to navedl na listy kytky tak sem zvedav co to udela.

DEN 29 1.3.2005 Myslim ze to pomaha(CO2) tak sem jen dosypal cukr a cekam sem linej to jit premerit tak snad zejtra.

DEN 39 11.3.2005 Rostlinka sic o moc nepovyostlaale do sirky roste jako blazen velikost lisu je 3,2cm ma tri patra.

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Naposledy upravil onrejblesk 16-03-2005 v 17:54 PM

Old Post 01-03-2005 v 17:34 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 2

2 ondrejblesk: to z ceho je qetinac oprawdu wliw nema ale esi byl uz predtim qetnik pouziwan tak muze byt nasaknut soli a tu pak uwolnowat do zeminy
se skorapkama wod semen je to jedno rekl bych dybys je nesundal wodpadly by sami
ale to jen tak na wokraj

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 01-03-2005 v 19:26 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 3

OK dikes zitra by melo neco pribyt Mementor : ja nevym to je asi pravda ale zkousel sem to i ve tme a na svetle to bylo rychlejc tak newim ale urcite dikes

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 02-03-2005 v 16:23 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 4

tak sem to aktualizoval

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 16-03-2005 v 18:02 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-10-2010 - 1.grow - 18 odpovědí
15-08-2010 - Grow 2 - 6 odpovědí
04-12-2005 - growe box - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7442950 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív