Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moje prvni RIZKY
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
skafman
Nový Člen

Karma uživatele skafman - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 17 

Nápad Moje prvni RIZKY Příspěvek č. 1

Zdar
pred tydnem jsem dostal par Orange B.
Pak nevim zda nikdo zna?koupil jsem speciální foto vybojku.
Je to jaka si spirala ma 5000K 26W/220-240V a 1600 Lumenu.600Kč
Na startu byly kyticky asi 2cm a za 4dny 5cm a po tydnu cm 8!
Porad jsou v rockwolu a jenom nevím mam li to dat vybublat?
FOTO BUDE

CAU

Old Post 08-01-2005 v 09:14 AM
skafman je offline   Profil uživatele skafman   Find more posts by skafman   Foto galerie člena skafman   Click here to Send skafman a Private Message   Add skafman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 2

esi to budes dawat do bublaku tak to kidne muzes nechat w tech rw kostkach pac ty sou na to urceny ale esi mas korinky tak to newindawej ryskowal bys ze je ulomis
orange bud tady zna dost lidi je to pomerne dost proslulej model hlawne tema orantzowejma bliznama w qetu pro wic info se podiwej do odrud a slechteni a tam je na hore encyklopedie modelu
no k te rychlosti rustu ta zase neni az tak zawratna nawic muze byt dost zawadejici

Old Post 08-01-2005 v 09:27 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skafman
Nový Člen

Karma uživatele skafman - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 3

Tak dnes se kytky dostaly zase tak o 1 cm dal.
Porad nejska nechapu jak to ta lampicka zvlada,vubec nezere a porad to roste!

Old Post 09-01-2005 v 16:20 PM
skafman je offline   Profil uživatele skafman   Find more posts by skafman   Foto galerie člena skafman   Click here to Send skafman a Private Message   Add skafman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 4

Ono to paradoxne nejvic roste, kdyz je malo svetla. Kytky se pak za nim vytahuji.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 10-01-2005 v 06:56 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 5

do ceho si ty rizky dal? v puvodni skrini si mel 5 kvetinacu a 5 druhu pudy, tak cos nakonec zvolil?

Old Post 10-01-2005 v 07:34 AM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skafman
Nový Člen

Karma uživatele skafman - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 17 

Nápad Příspěvek č. 6

Vcera jsem je dal do hliny.Rostou jak dive!Ne ze by se vytahovaly.Proste rostou.


Moje skrin je 40x40cm a na vysku 2,5m.Vejde se tam tak 10k.Na nekolik pater.

Old Post 12-01-2005 v 21:59 PM
skafman je offline   Profil uživatele skafman   Find more posts by skafman   Foto galerie člena skafman   Click here to Send skafman a Private Message   Add skafman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 7

Podle mě neni ažtak dobry,když se moc vytahujou,protože budou zbytečně vysoký,a to přece nejde,jde spíš o hustotu,a ne o výšku,takže bacha na to

Old Post 14-01-2005 v 08:55 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-08-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí
03-04-2013 - Muj prvni Grow ! - 44 odpovědí
01-10-2008 - Můj prvni IN - 62 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8429420 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív