Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » white rusian 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Hlína white rusian 600W Příspěvek č. 1





ahoj všichni tak tohle je má první skříňka pod 600W výbojkou se nachází 16 květin white rusian každá v 5L objemném okvětníku vyplněném royal mixem od plagronu hnojim plagron používal sem alga grow a phit amin na růst na květ jsem přešel na alga bloom a použil jsem dva výrobky od jine značky Advanced Nutriens první:piranha mikroorganismus simbiotický s květinou s amino kyselinami a stopovými prvky důvod použití byl ten že se mi už od začátku na dvou kvetinách kroutili listy jako by byli zvadlé ale neosychali ať sem dělal co sem dělal nic se nedělo tak sem zkusil piranhu a zdá se že květiny jsou silnější a ne tak pomuchlané už se rovnají:-)je možné že sem měl něco na kořenech.a ten druhý .bud candy
na podporu tvorby cukru v květu jsem dal jen na měsíc a zanedlouho budu ale přecházet na gren sensation :-)po celou dobu růstu jsem držel ph na 5,9 těd už držim 6,2.dnes je to 22 den květu.JE TO DOBRE???

Old Post 17-11-2010 v 14:19 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fajnšmekr
Nový Člen

Karma uživatele Fajnšmekr - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 2

Nevypada to spatne... ale na muj vkus az moc kytek...

WEED IS ALL WE NEED...

Old Post 17-11-2010 v 15:43 PM
Fajnšmekr je offline   Profil uživatele Fajnšmekr   Find more posts by Fajnšmekr   Foto galerie člena Fajnšmekr   Click here to Send Fajnšmekr a Private Message   Add Fajnšmekr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 3

diky moc za karmu no je ja presedlam na 250W usporku priste taky si myslim ze to je trosku moc :-) dik

Old Post 17-11-2010 v 17:57 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 4

Čau, máš to hezky... A co nějakej odtah, přítah, ofuk... Máš? Nějaky parametry celkově pls Jinak ser na úsporku a nech tohle.. Můžeš dát míň kytek, ale nechat je větší, máš je celkem malé na 600w bych řekl.. Taky bych být tebou uvažoval nad technikou SCROG

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 17-11-2010 v 20:29 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 5

Už dávno o téhle technice uvažuji a taky sem měl i tady síťku která je na fotce už zrušená jenže sem to přepl moc pozdě nepodařilo se mi poohejbat všechny květiny takže to nebylo rovně a tim pádem spatně hlavně sem neměl prístup ke květinam ze spod u těch v pozadí,neni v boxu přístup je jen ze tři stran a jestě k tomu jen na jedne straně od spodu jinak na dvou je to jen takové akénko uprostřed spiše takže nevim nevim jestli je to na tenhle box dobré.jinak odtah mám ufo nevim kolik má průtah(puštěný pořád přez uhlí:-) ,ofuk mám připínací od huricane puštěný za světla, přítah sem nedělal myslim že neni potřeba na tomhle místě.V době růstu sem měl zvlhčovačku puštěnou každý den na 60% spodním přítahem ale jen díra ve spod je myšleno přítah! né větrák.mám tri přitahy na boxu ve spod a tři nahoře ale ty jsou zavřené a z jednoho je vyvedený odtah.nevim co dál bych dodal :-)

Old Post 18-11-2010 v 13:06 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 6




Tak ve 26 dnu květu jsem oběvil na listech květin svilušky to neni vubec dobre zjistení jedu koupit vertimec,včera večer když sem na to přišel tak sem květiny řádně osprchoval vytřel box desinfekci a začal znova používat zvlchčovačku jelikoz nemaji rádi vlkost dal sem ale jen 40% abych zas jestě nechytil nějakou plíseň velice mě to mrzí ze zrovna teď se tam ty mrchy nastěhovali doufám že se mi jich podaři uspěšně zbavit jinac nejake foto z aktuaní doby :-)

Old Post 20-11-2010 v 09:34 AM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7




Tak sem zas tu po dvou dnech od postřiku OMITE jsou svilušky doufám pryč žádné sem nenalezl tak budu provádět pravidelnou kontrolu a snad mám po problému jestě sem přidávám foto hnojiv a věci které používám trošku se spožděním :-)jen se mi zdá,že se mi nějaké kytky trošku zasekli s růstem květu snad se mi to jen zdá a bude to ok.:-)

Old Post 22-11-2010 v 17:09 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 8






ahoj mám tu nějaké nové foto z 31.dne květu trošku mi žloutnou listy zkusim více dusíku uvidíme co to s tím udělá.Svilušky zatím nikde neregistruji snad ani nebudu tak zatím :-)

Old Post 28-11-2010 v 20:17 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 9

cau rusáci vypadaj pekne ,jen me zajima jak mas fotku hnojiv tak tam mas tu cervenou lahvičku jeto Flower Dragonv??? vyskoušels to ?? taky to mam doma a vyrobce trdí že když jim dáš zalivku 3-5 den po prepnutí tak do 48 hodin přestavaji rust a zacinaji hned nakvetat tak me zajima jestli to funguje a nebo jeto jenom nejakej triiiček ..mam rovněž skoro tyden prepnuto a vaham jestli to mam skusit ...

Old Post 29-11-2010 v 16:03 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Hrnek
cau rusáci vypadaj pekne ,jen me zajima jak mas fotku hnojiv tak tam mas tu cervenou lahvičku jeto Flower Dragonv??? vyskoušels to ?? taky to mam doma a vyrobce trdí že když jim dáš zalivku 3-5 den po prepnutí tak do 48 hodin přestavaji rust a zacinaji hned nakvetat tak me zajima jestli to funguje a nebo jeto jenom nejakej triiiček ..mam rovněž skoro tyden prepnuto a vaham jestli to mam skusit ...


To mi přijde jako mega nesmysl.Pochybuju,že jeden přípravek takhle omezí růst po přepnutí.

Old Post 29-11-2010 v 16:11 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 11

Ahoj no já to nezkoušel mám to pro kámoše na hydro, je to chemka ale růst to určitě jentak neomezí to hlavně si myslím že ani nemuže :-) spíše to jen pomůže rychleji kvéct.

Old Post 29-11-2010 v 17:21 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 12

no ja nevim .. bych to vyskousel ale uz mi holky začínaj nakvetat tak to necham na dasli kolo a uvidim, jinak tady je vice info http://www.flower-dragon.cz a proc si myslis zeto jen tak neomezí růst ??? jinak pak to OT smažu at ti nezasiram tread ..

Old Post 29-11-2010 v 18:34 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 13

2 Bubbleman: tak chemka to není... (jestli chápu dobře označení hnojiv na anorganické x organické bázi).

2 Hrnek: omezení růstu bude stejný jako u všech ostatních květových stimulátorů - PK 13-14, dále jeho koncentrované formy jako Bloombastic, Green Sensation a mnoho dalších. Jde prostě o to stejný, že zvýšíš koncentraci fosforu, draslíku a snížíš dusík. Při dobrém načasování (14-28 dní po přepnutí) se to projeví opravdu zastavením růstu se začátkem květenství, ale to je přirozená věc, které jenom pomůžeš přídavkem PK. Nic jinýho bych v tom rozhodně nehledal.

Co se týče složení, tak z dost divného infa na jejich stránkách:
citráty a vinany draselné, s možnou navázanou fosforečnou skupinou (PO4)3- a ještě enzymy fosfatasy. Rozhodně nic čím bych si zasíral hydroponickej roztok či půdní sorpční komplex s půdním roztokem.

Ať si řiká každej co chce, ale vždy je jedinou možnou vstřebatelnou ta forma "chemická"! (osobně tohle označení nemam rád...)

Fosfor přijímán jako anionty dihydrogenfosforečné a hydrogenfosforečné.
Draslík jako kation draselný.
Dusík ve formě amonné NH4+ a dusičnanové NO3-. Při pH v rozmezí 5,5-6,5 je jejich příjem rostlinami v poměru 1:1. Ve velmi malé míře přijímány kořenovým systémem i některé aminokyseliny a močovinová forma dusíku.

Není možný žádný jiný příjem těchto prvků než z uvedených iontů! U organických látek obsahující NPK musí nejdříve proběhnout mineralizace na ionty a ty jsou poté využity rostlinou. Proto je "těžší" přehnojit organickými hnojivy, kde přeměna mineralizací na využitelné ionty je dlouhodobá (nedochází ke skoku EC okamžitě). Pokud je člověk rozumnej, měří EC, nebo se pohybuje v doporučených a odzkoušených koncetrací tak anorganický hnojiva (chemky) jsou mnohem výhodnější (obsahuje přímo ty ionty které kytka potřebuje).
Hnojiva od AH, GH, atd. jsou anorganický. Od Bcuzz jsou taky anorganický hnojiva, akorád v Ačku je přídavek močoviny, proto označení biominerální (dálé ještě možná obsahuje fulvokyseliny (1,5-3% N) a huminové kyseliny (3,3-5,1% N) a jejich sole jako humáty draselné a amonné. Jejich hydrolýzou vznikají aminokyseliny a amidický dusík (NH2- ve stejné formě jako v močovině)) - z těchto poznatků u mě má jasné plus Bcuzz.

Raději PK 13-14 (dihydrogenfosforečnan a hydrogenfosforečnan draselný) něž flower-dragon!

Jinak pěkné kytky Bubbleman! Poslední tři večery jsem měl možnost kouřit bílého rusáka a prostě bomba. Před týdnem jsem měl Crystal (WhiteWidow x NorthernLights) a to mi chutnalo o trošku více, byl takový jemnější a skvělý stoned stav.
Máš se na co těšit...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 02-12-2010 v 01:41 AM

Old Post 01-12-2010 v 01:11 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 14

taky jsem to nafasoval na kanafestu,,borec mi tam fakt navažno vysvetloval jak to zastavi rust a ze klidne aj od zacatku,,pak sem ale otevřel navod a tam maj pouziti 2-3tejden v květu a to po dobu pouze jednoho tydne,,taky jsem se tomu smal protoze to je snad celkem logicky ze po 3tim tejdnu uz kytky nerostou...
mam ale rozjetej indoor a včera sem to prepinal,,tak to zkusim nasadit od prvniho tydne a pak kdyžtak napišu jetli je to jen další komerčni sračka nebo to važne funguje,,,Z

Old Post 01-12-2010 v 14:34 PM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 15





Tak sem zas tu s fotem ze 34.dne květu vypadaj hezky :-) ale jestě je to málo.

Naposledy upravil Bubbleman 01-12-2010 v 18:30 PM

Old Post 01-12-2010 v 17:33 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 16






zdar groweři tak zase přispívám nějakejma fotkama ze 40.dne květu přestal jsem používat gren sensation od plagronu a přešel na overdrive (od advanced nutrients) a opět začínám přilévat i BUD CANDY od té samé značky viz.foto dole :-)

Naposledy upravil Bubbleman 07-12-2010 v 19:36 PM

Old Post 07-12-2010 v 19:23 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2021 - White russian/lsd25 - 1 odpovědí
11-04-2021 - White Russian Mother - 64 odpovědí
09-04-2019 - White Russian 5 x 600W - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8719600 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív