Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » white rusian 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 17





44.den květu dnes poprvé overdrive:-)

Old Post 11-12-2010 v 18:45 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 18






ahoj llidičky tak sem zase tady s nějakejma fotkama z 51.dne květu trošku mi žloutnou listy asi zas dusíku málo zkusim přihodit jinác hnojit budu už jen dvakrát a pak 10-14.dní proplach vodou snad to ještě trošku naboptná :-)

Old Post 18-12-2010 v 10:34 AM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 19

pic,co je špatně?toto nevypadá jako pod 6ooW ale jako pod 25OW....fakt je to opravdu malý,sexy bonbonky

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 18-12-2010 v 11:18 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Moje
pic,co je špatně?toto nevypadá jako pod 6ooW ale jako pod 25OW....fakt je to opravdu malý,sexy bonbonky


Stačí se podívat na fotky a je jasny co je tady špatne,otrhal moc listů.

Old Post 18-12-2010 v 12:37 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 21


ahoj no je to menší jelikož to původně mělo být na scrog ale měl sem řezy pomalu každé dva z jiné matky alespoň mi to tak přišlo nerostli vůbec stejně a já tam ještě k tomu dal pozdě síť nějaké kytky sem zamotal dobře a nějaké zas byli už moc velké a prostě nešli "zlomit" čili vše špatně ale přece jen trošku siťka pomohla roztahat větve od sebe tudíž lépe prosvětlit květinu.Po asi 3.týdnech květu sem síť zrušil jelikož tam už nehrála žadnou roli a takhle to vypadá je to muj první grow nečekal sem žadné zázraky ale myslím že když to zdarně dotáhnu do konce tak budu spokojen a příště o něco chytřejší.problém žlutých listů se kterým teď zápasím se zdá být důvodem mála mikroprvků resp.zinek,hořčík.uvidím zda se květiny vzpamatují a přestanou žloutnout a také sem se včera dozvěděl že koncentrace hnojiv resp.vodivost,EC,kterou používám je i přes množství komponentů které používám: alga blom 4/1000,OD 2,5/1000, BC 2/1000,ES kapka/1000 malá a můžu schodít alga bloom jen na 3/1000 a zakomponovat opět gren sensation s dávkováním 1/1000 a zvýšít tak EC na max 1700 až 1800 jdu do toho tak zatím :-)

Old Post 19-12-2010 v 18:20 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 22

Ahoj,
pokud budeš přidávat 1ml/l Green Sensation + 2,5ml/l Overdrive + 3ml/l alga bloom bude EC přidaných hnojiv = (0,381)+(2,5x0,175)+(3x0,286) = 1,68 mS/cm. K této hodnotě musíš ještě připočíst EC zdrojové vody a získáš celkovou hodnotu EC tvého roztoku.
Hodnoty použité u výpočtu se nacházejí v mé databázi změn EC při jednotkové koncentraci hnojiv v roztoku. Odkaz v mém podpisu.

Měj se...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 19-12-2010 v 21:34 PM

Old Post 19-12-2010 v 21:04 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 23






Zdar G!!mám nějaké foto z 55. dne květu :-) na závěr sem si přikoupil ještě jeden přípravek od GHE ripen 4-5 ml/1000 ripen by se měl lít bez ostatních hnojiv samostatně je to připravek na dozrávání,chuť a vůni

Old Post 22-12-2010 v 16:49 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 24





jěste něco:-)pokus o macro

Old Post 22-12-2010 v 16:54 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 25

konečně něco zajímavého,moc pěkné to máš,ripen je super,taky ho používám,pěkně to po něm nakyne a začne smrdět hodně štěstí

Old Post 22-12-2010 v 23:37 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 26






ahoj G!!mám něco z 63.dne květu už nehnojím jen prolévám vodou obden tak litr na každou.počítám tak 7-9 dnů jak už sem se zmiňoval mám řezy asi ze čtyř či pěti matek takže nejsou stejné budu muset udělat kompromis mezi řezy více do indigi a řezy více do sativy jedny budou trosku nedozralé a druhé mírně přezrálé no co neda se nic dělat davám nějaké foto tak sťastný nový rok!!!!ať se daří :-)

Naposledy upravil Bubbleman 01-01-2011 v 13:38 PM

Old Post 31-12-2010 v 17:20 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubbleman
Stálý Člen

Karma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% PěstitelskáKarma uživatele Bubbleman - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 27






ještě něco :-)

Old Post 01-01-2011 v 13:45 PM
Bubbleman je offline   Profil uživatele Bubbleman   Find more posts by Bubbleman   Foto galerie člena Bubbleman   Click here to Send Bubbleman a Private Message   Add Bubbleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 28

pekna pracicka,,,hele tak ten flower dragon nevim nevim,,u modelu interpol to mozna neco dalo protoze po 4tym tejdnu uz ma pekny hnednouci sisky ale zbytek modelu co sou taky na 8tejdnu kvetu si porad v klidu rostou s bilejma pestikama,,,podle me to je jen naka sračka,,,

Old Post 10-01-2011 v 13:43 PM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2021 - White russian/lsd25 - 1 odpovědí
11-04-2021 - White Russian Mother - 64 odpovědí
09-04-2019 - White Russian 5 x 600W - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9969770 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív