Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ::::Vertical Story 6 vs. 400::::
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Hydroponie ::::Vertical Story 6 vs. 400:::: Příspěvek č. 1











čaunazdar

trochu jsem upgradeoval growbox, tak se s váma chci podělit o tu nádheru..

postavil jsem vlastně komplet novou skříň, 1 x 1 x 2 m, dřevěná kostra, sloupky 4,5 x 5 cm + nějaký ty prkna, ultra jednoduchá a efektivní varianta, doporučuju kční detaily zašlu na vyžádání..
lampa je soda Philips Son-T 400w, první asi měsíc kytky ale hnily v propagátoru, trochu jsem nestíhal - pod zářivkama 4x18 w coolwhite..
odtah UFO RVK 125 (355 m3/h) s regulací, teplota cca 30°C - je zavřenej v papírový bedně (dostal jsem v Hydroponiku ten nápis dost sedí ), zasypanej molitanovou drtí (kilo za 65,- v hornbachu) takže je slyšet akorát proudící vzduch.. sonoflex..
nějaký ofuky, to chce ještě pořešit..
6 kytek - Heavy Duty Fruity, neskutečně vitální genetika.. uvidíme, co předvede na květu..
hydro - novej vynález cirkulační vrstevnatý NFT, resp. todle už není film technique, spíš něco jako inverzní cirkulační bubler (Deep Aero Culture ), jednoduchý jako facka, tentokrát jedu metodou maximum prostoru a kyslíku pro kořeny, víko z polystyrenu (XPS) single hydro květináčky, rozvod kapilárama ke každý kytce, roztok protejká skrze kořenovou zónu (dvě vrstvy netkaný textilie, položený na perlince - kvůli malý pevnosti textilie - suprově to prorůstá; na dně nízká hladina spodní vody ) a zpět do rezu.. jede to 15/15 on/off kvůli moc velkýmu průtoku čerpadla.. chtělo by to slabší, ale to pořešim až někdy jindy.. teď zkusim sklizeň na cyklech..

EC kolem 1,5
pod sodíkem jsou asi tejden a dost jim to svědčí, hold dobrá konstelace hvězd asi..

3. den přepnuto.. chci je do vejšky tak 70 čísel, tak uvidíme, jak se vytáhnou... zatim jedou hodně do šířky, tak doufám, že ještě vystřelej.. mno, uvidíme..

dotazy, připomínky atd. jako dycky..

zatim Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 19-05-2008 v 22:25 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 2

čaues, jakej máš průměr koláče, bude pletivo a chceš proplejtat i ze vnitř nebo jen z venku???

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 20-05-2008 v 09:19 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 3

hoja, tak ten lavor má 60 čísel v průměru, je to vlastně seřízlej 90 l kalfas.. cca 30 čísel vysokej..
pletivo bude, ale jen hodně nahrubo, rozhodně ne králičí pletivo a podobný husťárny.. tyčky z bambusu a omotat drátem zlehka.. dneska bych to rád pořešil, tak potom hodim fota
proplejtat budu jak uznám za vhodný.. spíš přichytávat než proplejtat..
Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 20-05-2008 v 09:46 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 4

60 cm, není to málo, nemáš strach o spálení, při takovýdle lampě?

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 20-05-2008 v 10:29 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 5

jo ty myslíš průměr toho válce potom.. no tak to chci udělat co největší, samozřejmě.. skříň je metr na metr, takže to bude nějakejch 90 čísel zhruba.. prostě to roztáhnu do stran co to pude.. myslim že by šlo i víc, ale na to nemam v pokoji prostor (zatim ) třeba jednoho dne postavim 1,5x1,5 na šestikilo a bude po srandě.. to bych rád viděl čistej vertikal kolem 6kule.. muhehe, však vyčkej času, všechno bude..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 20-05-2008 v 11:04 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

čus
máš to pěkný
sice vůbec nechápu ty věci okolo hydra ale to mi třeba na MObiu vysvětlíš .) chcu si vykutit něco podobnýho a ty přijdeš s něčim jednoduchym a účinym - to potřebuju
taky mě zajímá Hevy duty fruity jestli to neni jen lehce nadprůměrnej model s těžce nadprůměrnou reklamou
K+

Old Post 20-05-2008 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 7

ahoj MIRISi, hele na möbio asi nejedu, ale klidně ti to někdy popíšu, je to hrozně jednoduchej systém nechystáš se třeba na ozoru?
jinak HDF nevim neznám, usuzuju jen z toho co vidim ve skříni a vidim, že to valí hrozně rychle do všech stran.. holt dobrá selekce, dobrá genetika, tak uvidíme co z toho vyleze..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 20-05-2008 v 12:26 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bayko
Stálý Člen

Karma uživatele bayko - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 8

Ahoj Kwjetoň,
Mám jednu otázočku...Ak som teda správne pochopil, tak tú NETEX(netkanú textíliu) máš tie dve vrstvy v koreňovom systéme?(lebo pri pozretí z blízka na tie fotky to ako netkaná textília nevypadá..,skôr mi to príde ako nejaká umelá mriežka s malími okami.., no a teda, ak je to netex, načo tam slúži???na zadržanie ztekajúceho roztoku, alebo na to aby sa korene rozrastali aj na šírku????Díky

Old Post 23-05-2008 v 17:59 PM
bayko je offline   Profil uživatele bayko   Find more posts by bayko   Foto galerie člena bayko   Click here to Send bayko a Private Message   Add bayko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 9

NETEX - hezkej název..
no jsou tam dvě patra pro kořeny a každý patro sestává ze dvou vrstev - netexu (navrchu) a perlinky (vespod) - perlinka je taková ta hrubá síťka, co se dává pod omítku kvůli zvýšení pevnosti atd. já jsem to použil proto, že samotnej netex je hrozně náchylnej na protržení a moc dlouho by sám o sobě nevydržel.. prorůstá to oboje báječně..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 24-05-2008 v 08:08 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Organika klasika zmatek.. Příspěvek č. 10




můj milý deníčku, tak nám kytičky zase trochu povyrostly.. zatím to vypadá, že vše klape, jak má, až na periodicky obvyklé machinace s periodou (po konzultaci jsem se zalekl, že jsem přepnul moc brzo, takže skutečnej den přepnutí je až dneska.. )
kořínkům se taky velice daří, mám tě od nich pozdravovat a posílají ti nějaké fotografie z oslavy narozenin
jinak to jde dobře, sluníčko svítí a všichni se maj rádi.. zkrátka pohádka..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 24-05-2008 v 22:51 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Obecné první poupátka.. Příspěvek č. 11





tak to zas trochu vyjelo.. teď něco pod 60 čísel na vejšku, potřeboval bych ještě takovejch 15 a budu spokojenej.. uvidíme, o kolik to ještě vyleze, poněvač jsou holky už docela hezky nakvetlý.. hdf je zajímavej model, chová se trochu jinak, než jsem čekal... noale na brko snad bude.. cca 14/12..
omotal jsem bambusy provázkem na dvou místech, kterej vymezuje dost hrubej válec kolem výbojky :zewl: prostě zadržuje větve dál od výbojky.. musim ještě vymyslet jednu malou drobnost, aby se ty bambusový tyčky nesvíraly a tvořily pořádnej kónickej koš..
ps: to první foto je náhodná umělecká fotografie..

Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 31-05-2008 v 21:59 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 12

Kwjetoni sry ze se ti tady mixuju ale koukam jako blazen na ten vynalez.Vidim ze to jede jakvozivot ale te energie co jsi na to spotreboval "potesprdel".Jel jsem vsechny mozne sistemy NFT,Aero,Bublak,Hlinu,Cocos a muzu s uprimnym srdcem rici ze kazdy ma mnoho nesvaru a hlavni veci je manipulace,uchyceni kvetin,poklesy Ph a snad nakonec v pripade nakazy jde s..t cely grow.Taky jsem byval vynalezce a vedator ale uz me to nejak umorovalo a zjistil jsem ze velky kvetinac a dobra genetika jsou k nezaplaceni a od toho vseho problematickeho muceni sam-sebe jse upustil.Apropo jsem uplne nepochopil k cemu je zarovka uvnitr kruhu kdyz muze vyset nad nim bo venkovni cast kruhu nebude mit stejne svetlo.Jinak nic ve zlem ale bylo by to na dlouhe lokte vyjmenovat vsechny + a - . Jinak,koncim a budu sledovat,at se dari.

Old Post 04-06-2008 v 01:41 AM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 13

ahoj termixi, jsem rád za jakejkoliv konstruktivní příspěvek, takže v pohodě vim že tendle systém není eště úplně dokonalej, ale jde mi o postupnej vývoj novýho hydra a myslim si, že už se pomalu začínám dostávat tam, kam jsem chtěl.. samozřejmě manipulace s timdle je nahovno, ale to plánuju hezky pořešit, už mam zase pár nápadů na vylepšení.. zatim mě to baví, ale taky už na sobě pozoruju únavu a rači už si některý věci prostě koupim, než abych vymejšlel jak je zbastlit za polovic.. ale dokavaď mě to baví, tak chci vyzkoušet všemožný šílenosti, až budu starej oldskůlák, tak třeba pojedu hlínu (jestli v tý době ještě bude ) ale teď mě baví hydro, protože je jednoduchý a efektivní..
btw. výbojka veprostřed je proto, aby se světlo dostalo rovnoměrně ke všem větvím, spodním i vrchním, princip vertikalu je v tom, že větve se strkaj dovnitř a listy ven, takže světlo zvenčí není vůbec potřeba.. mam teď zase problém se vzdáleností od výbojky, zase je to hrozně blízko, já se snad nikdy nepoučim no další kolo bude řešený zase trochu jinak a doufejme, že líp...

takže asi tak, zatim Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 04-06-2008 v 09:08 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad cca půlka květu Příspěvek č. 14


čau lidi, dost nestíhám, docela se to projevuje na kytkách, no na brčko snad bude, ale nebude to žádná sláva.. tady jedna aktuální fotka květu, je to asi v půlce, takže uvidíme, no.. zatim Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 20-06-2008 v 11:08 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 15

Tak jak Kwetoň ??

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 16-07-2008 v 23:44 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 16

tak už je dávno po sklizni

celkově ne moc podařenej grow byl zakončenej fatálním ucpáním čerpadla, asi 2-3 tejdny před koncem květu.. kytky už to nerozdejchaly opět se projevilo moje lemplovství, snad se z toho zase do příště poučim
kouření je to ale dobrý, paličky mohly bejt o dost větší, ale vem to čert, zatim je toho dost, tak co víc si přát
HDF je super genetika, jedna z nej, co jsem zatim zkoušel.. hodně odolná mrška, krásně sladce voní i chutná..
příští kolo bude ve znamení několika inovací a změn, snad k lepšímu
comming soon
Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 17-07-2008 v 09:44 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2008 - :::vertical AERO, 250w::: - 112 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5355940 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív