Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Semínka z polska?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Dotaz Semínka z polska? Příspěvek č. 1

Zdravim

V zahradnickém bazaru jsem objevil odkaz na polskou seedbanku, nebo tak něco. http://www.nasionatrawy.prv.pl/
Zajímal by mě váš názor, nebo jestli jste někdo zkoušel. Podle mě to nebude nic moc, ale cena není zas tak hrozná, možná by to stálo za pokus.
Soráč že to dávám zrovna do kuřárny, jinam by se to asi hodilo víc, ale nakonec jsem to dal stejně sem . A pokud už tady tohle téma je, tak se omlouvám , ale hledal jsem a nic jsem nenašel.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 11-01-2008 v 11:21 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 2

Uz len to ze to, ze ta stranka visi na domene http://prv.pl tak sa da povazovat za nedoveryhodnu. K tej domene: je to gratis domena kde si moze kazdy umiestnit stranku zadarmo.

400W

Old Post 11-01-2008 v 11:27 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 3

Jo tak to sem nevěděl..já nejsu zas tak zběhlý v tady těch věcech,ale tak musím uznat že to asi nebude to pravé ořechové.

Ps.Tak to bylo moje nejrychlejší přesunutí threadu Ale já sem si říkal že je kravina to cpat do kuřárny

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 11-01-2008 v 11:34 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 4

V tom bude mít prsty dokktor.

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 11-01-2008 v 13:30 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 5

No ponuka mi pripadá ako odpísaná z rôznych seedbanks, síce som neporozumel celému textu ale niečo určite, ale mno neviem, vyskúšaj a podaj report, inak ceny mi pripadajú také ako z tržnice, vyskúšaj nejakú známu a overenú banku

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Naposledy upravil mirosk 11-01-2008 v 14:29 PM

Old Post 11-01-2008 v 14:17 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 6

to si radsi priplatim za kvalitu a budu spokojenej ze mam neco overenyho, tohle smrdi. Vyzkoušej a poreferuj. Peace

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 11-01-2008 v 17:50 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od MAUTAU
Zdravím zahradníčky. Tak hele ja to zkusil s tím polskem a můžu říct že seed dorazily do 5 dnů od zaplacení . vše v pořádku a už jedou pod lampionem . dostal jsem k mé objednávce ještě 3ks grátis a to WW 1x mix1x a orang bud 1x . Celkem tedy 18 seed . všechny vykličily do 30 hodin . Takže není problém .
Jo a panové je to pouze překoupené od sensi a dutch v original balení.
Je to divné ale o 31 eček levnější . Zřejmě mají množstevní slevy.
Čus a growu zdar.

Jestli nejsou origoš jen ty obaly a vevnitř semena z nějakýho OUTu. Ale držím palce ať tomu tak není a vyrostou Ti opravdu ty skanky co sis objednal........budu sledovat, tak kdyžtak časem poreferuj, to mě celkem zajímá, protože ta cena je neuvěřitelná

23

Old Post 17-01-2008 v 22:55 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Hmm to mě taky zajímá.
Budu vděčný za každé pozi info.

chceme tedkom tak nejak hodně semen tož to bylo good.
Jestli zjistím něco stoprocentního napíšu .......

Zdarec

Old Post 18-01-2008 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 9

Zdar lidi doufám že mě nebudete kamenovat, pokud budou ty semínka nějaký shit. Ale kdyby z toho něco bylo, tak by to byl mazec. Za takovou cenu.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 19-01-2008 v 17:17 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 10

MAUTAU

hej sr včera sem byl nakej vyplesklej diz sem to psal a tak sem si ani nevšim zes uz z ty stranky vobednaval..

Naposledy upravil lysina 20-01-2008 v 10:17 AM

Old Post 19-01-2008 v 22:50 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-03-2009 - Semena z DP - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5326470 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív